פורום חדש(-B

@poet admin

New member
פורום חדש(-B

פורמי מכון שחר !!!! כל השאלות וכל התשובות אתם מוזמנים המדריכים של מכון שחר ישמחו לענות לכם !!!!!!!! בואו הצטרפו עכשיו אפשר ללמוד ולעשות שיעורי בית דרך תפוז

eich

New member
פסיכומטרי

שלום, משהו יודע איזה פרקים היו פיילוט בחוברת אדומה בבחינה ב- 4.10 איך היה

shiran83

New member
פסיכומטרי

ברצוני לקבל דוגמת מבחן פסיכומטרי הייתי רוצה לגשת למחן מסוג זה בעתיד, ואני מתעניין בנושא. אשמח אם תענו לבקשתי. בתודה מראש, שירן יפלח

psychom

New member
פסיכומטרי

הרשי לי להפנות אותך לאתר מכון שחר שם תוכלי להוריד תוכנת מבחנים, ללא תשלום, עם פתרונות מפורטים, בעמוד המבצעים. ו...הספר של מכון שחר גם בו תמצאי 4 בחינות מלאות עם פתרונות מפורטים. בהצלחה

psychom

New member
פסיכומטרי

הרשי לי להפנות אותך לאתר מכון שחר שם תוכלי להוריד תוכנת מבחנים, ללא תשלום, עם פתרונות מפורטים, בעמוד המבצעים. ו...הספר של מכון שחר גם בו תמצאי 4 בחינות מלאות עם פתרונות מפורטים. בהצלחה

marinka

New member
מבחן לדוגמא

אתר מומלץ- WWW.TEST4ALL.COM מבחנים לדוגמא ON-LINE, בכל הנושאים

psychom

New member
תשובה

קשה להבחין בין פרקי הפיילוט בבחינה. לכן.. אפילו אני לא יודע! עמך הסליחה!!

smdr

New member
אני חושבת שעליתי על אחד....

אם אתה זוכר, אז באחד מפרקי הכמותי (הפיילוט היה בכמותי ומילולי) הייתה שאלה שלפני כן לא ראיתי בשום מקום- זו עם המשולש שצריך ``לסובב`` בדמיון ולראות איזו צורה יוצאת (חצי עיגול, כמובן). לדעתי אותו פרק היה פיילוט כי היו בו עוד כמה שאלות שונות שכרגע אני לא זוכרת אבל באתו רגע הן נראו לי חשודות. במילולי ממש אין לי מושג כי שלושתם נראו לי אותו הדבר.......

וואלה!!!!!!!

אני זוכר את השאלה הזאת!!!!!! והיו כל מיני שאלות כאלה עם ניירות שגוזרים אותם וכאלה. באמת שאלות מוזרות...

B.DEMBNER

New member
פסיכומטרי = out

טוב שאתם פה. אתם לא יודעים כמה טוב לדעת שיש עוד כאלה שעוברים את הסיוט הזה . ואולי פה המקום להביע תקוה שלא עוד ,שיפסיקו עם זה שיקבלו שכל ויפסיקו עם עוד מישהו חושב כמוני שיגיד הדס מרעות

למעלה