פורום מאיר בנאי נפרד מתפוז

איף

New member
פורום מאיר בנאי נפרד מתפוז

חברים יקרים! אני לא כל כך טובה בפרידות ...אז מזל שאנחנו לא באמת נפרדים, אלא רק יוצאים להפסקה קצרה עד שנעבור לביתנו החדש. למי שלא מעודכן - לאחרונה חלה ירידה משמעותית ברמת הפעילות בפורום, וכמה שניסינו להעלות את רמת הפעילות...זה לא עזר (לפחות לא ברמה שתהיה משביעת רצון עבור הנהלת הפורומים). לפני כחודש יצר איתי קשר מנהל האשכול, ועידכן אותי שהפורום לא יוכל להמשיך להתקיים במצב הנוכחי והם מתכננים לסגור אותו . לצערי הפעם הבנתי שכבר אין כל כך טעם להילחם ושאולי באמת כדאי לנו לעבור למערכת פורומים אחרת.... הסיבה לכך שהפורום נפתח מלכתחילה והושקעו בו כל כך הרבה חום ואהבה היא כמובן ההערכה הגדולה שכולנו רוכשים לאיש היקר הזה שנקרא מאיר בנאי. אבל חשוב לציין שמראש הפורום הזה לא היה מתקיים בלעדיכם, אנשים יקרים. ואני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם, על ההודעות , הסיקורים , האכפתיות , העניין והחמימות שהכנסתם לפורום הזה. אתם אנשים נפלאים!!!!
מאיר...(שאני מקווה שקורא את ההודעה הזו): תודה על כל כך הרבה שנים של מוסיקה טובה שעשית ועוד תעשה.... תודה על כך שאתה מקשיב לקהל שלך ומתחשב בדעותיו, ועל כך שאתה תמיד מצליח להפתיע, לרגש ולשמח אותנו כל הופעה מחדש. אנו מודים לך על מי שאתה וההשפעה שלך על כולנו כאמן וכאדם. תודה
אז חברים, קצת נעדכן אתכם לגבי מה שקורה נכון לעכשיו....כי אנחנו לא אנשים שמרימים ידיים כל כך בקלות
. כפי שזה נראה - הפורום בתפוז ייסגר מחר בערב או ביום ב'. נכון לעכשיו אני בקשר עם ההפקה ואנחנו בודקים אופציות לפתיחת הפורום הרשמי במקום אחר. מאד נשמח אם תמשיכו לבקר בפורום החדש כשהוא ייפתח.
כדי להתעדכן במה שקורה אשמח אם כל מי שמעוניי/תן ישלח לי מסר אישי בתפוז עם כתובת האי מייל האישית- כך אוכל לעדכן אתכם כשייפתח הפורום הרשמי החדש
ובנימה אופטימית זו - אסיים ואומר שהיה לי העונג והכבוד לנהל את הפורום הרשמי של מאיר בנאי בתפוז. ואני מודה על ההזדמנות המדהימה הזו שניתנה לי להיות בורג במערכת הזו. כולי תקווה שאהיה מעורבת בניהול הפורום הרשמי החדש...אבל בכל מקרה מה שבטוח - אני אהיה שם. אז נתראה בפורום החדש ובהופעות !!!!!
שלכם, יסמין

כמה עצוב שאתם נפרדים מאיתנו

עצוב שהפורום נסגר דווקא לזמר חזק... מאוד אהבתי להיכנס לפורום רק שלא הגבתי ההרגשה עכשיו מזכירה לי כשפורום דנה אינטרנשיונל ניסגר באמת חבל לכול מערכת פורום תפוז אנשים טיפ החברים מפורום דנה אינטרנשיונל עדיין בקשר אני מקווה שתמשיכו את הקשר היפה שנוצר לכם בפורום בכול זאת עברתם תקופה ארוכה של חברות וכייף בהצלחה לכולכם בדרך החדשה - נתגעגע אליכם

למעלה