פורומים באתר פרטי

• פותח הנושא g0n
  • פורסם בתאריך

tamir_m

New member
לגלוש נקי ברשת

למה להתעצבן מכל הפרסומות בעת הגלישה ברשת. מהיום אפשר להשתמש בתוכנה שמעלימה אותן, ונותנת לנו לגלוש הרבה יותר מהר !!!

judicator

New member
פורומים באתר פרטי

אני מכיר אתר די טוב עם פורומים מצליחים, כמו כן יש שם גם מלא מדריכים וסתם דברים שעוזרים לבוני אתרים:

gey

New member
מה בדיוק אתה רוצה לדעת?

אם תסביר לי מה בדיוק אתה רוצה לדעת ואיזו עזרה אתה צריך, אשמח לעזור! גילי [email protected]

gey

New member
ביקורת בונה

אהלן, באופן עקרוני אני מברך אותך על היוזמה העסקית וזה בדיוק מה שאני מחפש לצוות שלי. מבחינת איכות האתר, העיצוב, הבניה ואינטראקטיביות, יש עוד המון מקום לשפר ואת זה את ודאי יודעת, אבל - עם העבודה והניסיון הרמה עולה ומתקבלות תוצאות טובות יותר. כמו שכבר אמרתי אני חלק מצוות שמעצב אתרים ואנחנו בסוף שלב ההתרחבות. כרגע אנחנו מחפשים עוד 3 עד 5 מעצבים. אנחנו עובדים לפי פרוייקטים ועל בסיס שותפות שווה - כלומר אנחנו מקבלים הצעות לבניית אתר מחלקים את העבודה לצוות ומתחלקים בתשלום פחות 10% שה 10% האלה הולכים על השקעה בצוות (פרסום ,ציוד . . .) זהו בגדול, אם את מעוניינת, [email protected] תשאירי לי הודעה! שלך, גילי.

אלה1

New member
flash sounds

two of the best flash resources and you can find there lots of sounds www.flashkit.com www.flashplanet.com good luck Ella

למעלה