פורים עוד רגע כבר כאן..

פורים

לכאורה חג שמח. אז למה ככל שהוא מתקרב אני מרגישה עצב?! ובכלל כל חג שמתקרב ה"לבד" מקבל משמעות אחרת-שלילית. למרות שזה כבר "סבב" שני שלי לבד הלהתארח אצל משפחה(שעושים את זה בכיף ונותנים הרגשה מעולה) מעיק יותר ויותר, הצורך להצטרף למשהוא לטיול עם הילדה- נהיה קשה מחג לחג. איך עוברים את זה? איך מסלקים את הרגשת "הקרציות" ? רוצה לעבור את פורים בשלום! ולא רוצה לחשוב על פסח בכלל..כי עד אז.. אלוקים גדול שיהיה לכולנו חג שמח!!!!!.

פורים עוד רגע כבר כאן..

פורים בפתח... אני כ"כ לא רוצה להרגיש מפוצצת במחשבות של תיסכול/לבד בחג הזה
, משום מה מאז שהתגרשתי אני חוששת מפורים, כשלפני"כ כל כך אהבתי את האווירה הפורימית.. מכירים את ההרגשה הזאת..?

מיקי*

New member
האמת, כ"כ אין לי כח לפורים השנה

גם בגלל התסבוכת שבשבת הוא אצלה, ובפורים הוא צריך להיות אצלי, ואין לי כח לנסיעות ארוכות (היא גרה שעה וחצי ממני) ומתי אקח אותו וכד'. וגם כי פשוט אין לי מצב רוח...

אוףףףף

החגים זה לא ה"ימים" של הסינגל'ס.... אבל.... נתחזק ונתאמץ לקיים את מצוות החג בשמחה
וכמו שאמרו חכמים, אחרי הפעולות נמשכים הלבבות...

פורים

מכיר את ההרגשה שלהיות לבד אין למה לצאת מה שתמיד היה כיף לצאת לרחוב לנשום את האוירה עכשיו זה להסתגר בבית ולהציץ מהחלון לראות את כולם שמחים ולשאול מתי גם אני יוכל לשמוח כמוהם הכי באסה שאני שוקל ללכת לעבוד הרי בשביל מה גם להשאר בבית ולהתמרמר על עצמי וגם להרגיש שבשביל זה גם לא עבדתי לפחות אני ירגיש שעשיתי משהו מצד שני יום כזה יש רק פעם בשנה ואם לא ננצל אותו זה ממש הפסד אז איך אני יגרום לעצמי ממש לשמוח באותו יום ? איך אני יגרום לעצמי לא להפסיד משני הכיוונים ?

נאהבת11

New member
זה באמת מבאס לחגוג כשאין עם מי

להיות לבד זה ממש חיים ממורמרים אבל מה לעשות זה הגורל שנפל עלינו, החיים לא מתוכננים כמו שחלמנו או כמו שצפינו. אבל הכי טוב ובריא זה להסתכל שלכל אחד מאיתנו יש עתיד טוב החיים לפנינו, זה לא אומר אם נופלים פעם אחת אז בפעם השנייה גם. בוא נהיה אופטימיים זה הכי קל להתמודד עם כל המשברים והעצבות שתוקפים אותנו בחיים. בוא לא ניתן לאף אדם בעולם למרמר לנו את החיים ונראה לכולם שאנו חזקים. הרבה כוח ושמחה אמיתית לכולם. פורים שמח

למעלה