פורים שמח לכולם!

פורים שמח לכולם!../images/Emo151.gif

הי לכולם! אני זקוקה להצעות: ביום חמישי אני נפגשת עם אשה שענתה למודעה שלי בעיתון! מה כדאי לשאול אותה, על איזה פרטים כדאי לשים לב במיוחד? תודה תודה תודה!

מירבי*

New member
היי קים..חשוב שהאישה תמצא חן

בעיניכם...אתם לא צריכים להתעסק במידת ההתאמה שלה מבחינה פסיכולוגית ובריאותית, את זה יבדקו באבחונים ובבדיקות שהיא תעבור. אני יכולה לספר לך מהחוויה האישית שלי עם הפונדקאית שלנו..קבענו איתה בבית קפה בקניון הומה אדם בערב...היא הגיעה..היתה נעימה ורגועה..שאלנו אותה למה היא רוצה לעשות את זה..איך היא מתייחסת להריון וללידה..מה תגיד משפחתה...אם יש מישהו שתומך בה תמיכה נפשית...דיברנו גם על הסכום שהיא מבקשת... אני חושבת שצריך ליזום שיחה פתוחה ולאו דווקא לבוא עם שאלות... תנסו להתרשם ממנה כאדם... המון המון בהצלחה...הלוואי קים שזו תהיה האחת המוצלחת שאיתה תעשו את התהליך. מאחלת לכם המון בהצלחה.. מירבי*

הי מירבי

דיברתי עם הבחורה בטלפון והכל נשמע נותר מדי טוב ומבטיח... היא בת 24, רווקה + 2 ילדים. לטענתה היא מאוד רוצה לעזור לזוג להביא ילד לעולם והיא גם זקוקה לכסף היא הציעה לנו להפגש אצלה בבית כי אין לה עם מי להשאיר את הילדים ( נקודה לזכותה... ) מה שמתריד אותי זה שהיא כל הזמן חזרה ואמרה שאין לי מה לדאוג אפשר לסמוך עליה ובדר"כ מי שאומר זאת זה מי שאי אפשר לסמוך עליו... בקיצור היא כבר מוצאת חן בעיני!!! כדאי לדבר על כסף כבר בפגישה הראשונה , לפני שהיא עוברת את הבדיקות??? שוב תודה...

נמשושה

New member
היי קים

תסמכי על האינטואיציה שלך, ותרגישי אם יש קליק או אין. תבדקי אם היא מבינה לקראת מה היא הולכת...לא רק מבחינת התהליך הרפואי עצמו, אלא שתצטרך לעיתים להיות גמישה ולהתאים את החיים שלה למחויבויות של ההריון (בדיקות, נסיעות, אולי שמירה וכו´). לדעת לקבל תכתיבים מסוימים כאשר היא אינה צד בהחלטות. אני מאד מאמינה ב"תחושת בטן" שלך...מאמינה שהאינסטינקט ינחה אותך אם כן או לא. בקשר לסכומים-כמובן להעלות את זה בפגישה. זה לא סוד, זה פרט עיקרי בהתקשרות ביניכן, ואם, לדוגמא היא דורשת סכום בדיוני...כדאי שתפסלי אותה ישר, לא? חבל על הזמן... בהצלחה ענקית!!!!!

מירבי*

New member
קים זה נשמע נהדר...../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

תאמיני שזה יכול להיות...אין דבר כזה יותר מדי טוב..גם אנחנו סגרנו עם הפונדקאית הראשונה שראינו. כמובן שתהיו זהירים..זה שהיא אומרת שאפשר לסמוך עליה לא מעיד על נכונות הדבר ומצד שני גם לא סותר אותו, העובדה שהיא מבקשת שתבואו לביתה זו נקודה לזכותה, אין לה מה להסתיר..זה חשוב לראות את סביבת מגוריה, את הדרך בה היא מטפלת בילדיה..זה יכול להעיד על כל מיני דברים באופייה. קים יקירתי..לכו על זה..ההמלצה שלי היא כן לדבר על כסף..שיהיה לכם מושג של סדר גודל..חשוב שתדעי שמדובר בסכומים של בין 25000$-35000$. ב ה צ ל ח ה !!
מירבי*

תפתחי בפניה את הלב../images/Emo50.gif

על תחסכי בפרטים? תיהיה גלויה איתה ? תגידי לה ישירות מה את מחפשת ורוצה ולגבי התשלום כן תגידי לה כמה את מוכנה לשלם זה גם חשוב שיהיה לך בהצלחה

מירבי*

New member
היי יריק, המחירים נעים בין

25000$-35000$,הסכום מורכב מכמה סעיפים שכר טרחת עורך דין, ביטוח לפונדקאית וכו´, וכמובן הסכום לפונדקאית. מירבי*

למעלה