פורים

פורים

פורים הוא החג האהוב עליי או לפחות ככה חשבתי
בהתחלה הכל היה ממש נפלא באמת
בית ספר החברות התחפשות באמת שבהתחלה יכולתי לראות איך עוד פעם למרות הכל אני נהנת החג הזה
באופן כללי בדרך כלל גם כשהיה קשה פורים היה משהו מעודד
אהבתי את החג הזה ובהתחלה הכל היה נפלא!
טוב עד ש...
היו לי תוכניות להיפגש עם חברות בית ספר והיו כל דברים וזה התפרק לי אבל הייתי ממש בסדר עם זה כי בסוף החלטתי לעשות פעולה לחיכות שלי במקום לבטל וזה היה נראה כמו רעיון נהדר כי לא ראיתי אותם כבר שבועיים- יצא שהייתי בחול שבוע ואז היה טיול שנתי והיה יום הולדת שכולם הלכו עליה אז הייתי צריכה לבטל ומפה לשם החלטתי לעשות ברגע האחרון פעולה. היה לי ממש מעט זמן להכין את הפעולה ובכל זאת ניסיתי לגם בערך הצלחתי לעשות פעולה מושקעת
אבל החניכות זילזלו ועשו מה שבא להן היה ממש מבאס לי- וגם זה לא הצליח להרוס לי את החג.. טוב בערך
באמצע הפעולה קיבלתי שיחה מחברה שלי שלא דירנו המון זמן יחכסית בהתחלה התעלמתי אבל היא התקשרה שלוש פעמים אז אמרתי לחניכות שזה חשוב ושאני חוזרת לחדר עוד שנייה בנתיים החניכות יצאו והתחילו להתחבא לי אז תוך כדי שאני בטלפון התחלתי לחפש אותם והן יצאו מהקן ואז היא אמרה שידיד ממש טוב שלי נכנס לבית חולים והייתה תאונה. והתחלתי לבכות והחניכות באו לבדוק מה איתי ולא ידעתי מה לעשות אז אמרתי שהכל בסדר והיינו בקן רק אני וקומנרית שאני שונאת אבל היא הייתה בחדר בוגרת אמרתי לחניכות שזה לא קשור עליהן ואני שנייה הולכת לחדר בוגרת להביא משהו ששכחתי לפעולה נכנסתי לחדר בוגרת לנסות להתאפס על עצמי וגיליתי שגם הרכז קן שמה ורק רציתי הביתה והכל היה רע ואז הם שאלו מה קרה אז אמרתי שידיד שלי נכנס לבית חולים הקומנרית אמרה שאם אני רוצה ללכת זה בסדר והיא תהיה עם החניכות אמרתי שאני רק רוצה לסיים את הפעולה ללכת הביתה מאותו רגע אני לא הטוחה איך פשוט הצלחתי לסיים את הפעולה וכל החזרה הביתה הייתה מטושטת הכל מערבב לי.
ופורים, פורים נהרס.
פורים הוא החג האהוב עליי או לפחות ככה חשבתי
בהתחלה היה ממש נפלא באמת
שום דבר לא הרס את פורים

מישהי יקרה

מישהי חשובה ויקרה,
קשה לשמוע על מישהו קרוב שנפצע והגיע לבית חולים. האם הספקת לבקר אותו או להתעדכן בשלומו?
איך את מרגישה היום?
מזמינה אותך להמשיך לכתוב ולשתף אותנו. אנחנו איתך

&nbsp
נויה Yelem
&nbsp

למעלה