פורנו רך ב"האנטומיה"?

McDreamy

New member
פורנו רך ב"האנטומיה"?

התמונה הזאת מעסיקה כמה וכמה פורומים שלמים שמוקדשים ל-GREY"S ANATOMY (בחו"ל, כמובן). האם זה נכון שממש בפרק פותח של הסדרה רואים לד"ר שפרד את הטוסיק? היתכן? טוב, התשובה היא כן. אוקי, kind of. מרדית' גריי קמה בבוקר, מרימה שמיכה ורואה... תחת של גבר שהיא אפילו לא זוכרת את שמו. בקיצור, תראו בעצמכם (אבל לא לפתוח ליד ההורים, בבית ספר, עבודה וכו'): http://i18.photobucket.com/albums/b105/pics_junkie/cap003copy.jpg

Aviad1987

New member
טוב

כנראה שזה מה שנקרא אצל האמריקאים פורנו רך

McDreamy

New member
לא ../images/Emo6.gif

זה נקרא "כותרת תופסת עין". אף אחד לא באמת מגדיר את התמונה הזאת כפורנו, אפילו פורנו רך :)

Tinty

New member
לא, זה לא.

זה לא תחת. זה הגב התחתון. אם זה היה תחת (וזה היה אמור להיות מצוין בתסריט!), זה לא היה עובר את שלב ההפקה, העריכה, הצנזורה של רשת abc, הצנזורה של הFCC והסיקור בתקשורת בתחילת 2005. בארה"ב, בניגוד לארץ (ולכבלים האמריקאיים), קיים איסור מוחלט להציג אברים מוצנעים ברשתות הברודקאסט, בין אם מדובר בשעה 8PM, 10PM או 2AM. בנוסף לכך, "האנטומיה של גריי" מופקת ומשודרת בחברת הפקה ורשת שידור ארצית הנמצאות בבעלות של תאגיד "דיסני" (כן, כן, זה שאסר על פרסום ראיון עם אווה לונגוריה, עקרת הבית הנואשת גבריאל, בו היא הצהירה שהיא נהנית משימוש בויברטור - מן הסתם מחשש שהראיון עלול להציג את הסדרה באופן רע). אני לא מאמין שזה תחת, אלא גב תחתון. חוץ מזה, לא אכפת לי אם זה גב תחתון או תחת - אני בכל מקרה מעדיף את זה של מרדית'
.

McDreamy

New member
לא צריך להתרגש כ"כ :)

תהיה בטוח שלחשוף חלק מהתחת של פטריק דמפסי לא היה כתוב בתסריט. סתם, לא שמו לב שרואים "קצת יותר מדי", מה גם שקשה לראות משהו אם לא עוצרים במיוחד את ההקלטה. זה הכל - קוריוז כזה, חלק מהטריוויה על הסדרה.

Tinty

New member
אני לא מתרגש מזה.

אני צופה בסדרות כבלים וברודקאסט כאחד בלי להתרגש במיוחד מאלימות, סקס וקללות (אלא אם כן יש קטעים שממש עוברים את הגבול, כמו סצינות מסוימות ב"מורעבים" או בעונה החמישית של 24...), אבל פשוט אין סיכוי שאם היה מופיע תחת זה היה עולה לשידור ברשת טלויזיה מבית דיסני בארה"ב השמרנית. רשת abc, שמשדרת מיד לאחר "עקרות בית נואשות" סדרה חדשה שמתחילה בסצינה עם תחת? זה לא עובר מסך, במיוחד עם מקפצת הרייטינג שלה. היו יכולים להוריד את הסדרה בגלל דבר כזה. חוצמזה, כבר ראיתי סצנות מסובכות יותר שמשלבות עירום "שלא רואים" בסדרות ברודקאסט, וזה פשוט לא זה

Tinty

New member
וואלה?

בדיוק עמדתי להחליף את החתימה לציטוט נבחר מסצינה מובחרת מ"סקרבס" או מ"האנטומיה", אבל הענקת לה עוד 24 שעות לחיות בגלגול הנוכחי

m a y a 333

New member
חח.. ../images/Emo6.gif

יש איזה אתר של ציטוטים או משהו? אין לי כוח לכתוב הכל לבד..

McDreamy

New member
מה לא עושים

כדי להכניס קצת חיים לפורום בתחילת דרכו :)

למעלה