פותחים את הלב:רוצים לארח משפחה מהצפון?

לכל תושבי חיפה הכרמל וישובי חוף כרמל

אני גם פה מפרסמת שדלת ביתי ולב משפחתי פתוחים בפנכם ..... אשמח לארח משפחה בת 4-5 נפשות שזקוקה לקורת גג בימים אלו ללא הגבלת זמן אפשר לפנות אלי במסרים.... שיהיה שבוע טוב וחג שמח (עד כמה שאפשר) בשורות טובות....

meital G

New member
פותחים את הלב:רוצים לארח משפחה מהצפון? ../images/Emo82.gif

דידי 650SM

New member
יחידים או זוג שמחפשים מקום

אני גר בנהריה ובשמחה מוכן לארח בביתי לכמה זמן שצריך טל 0527004699 0722810246 אשר חברוני

Mad Horse

New member
לחווה בדרום הארץ

מוזמנים 4עד 5 אנשים (או משפחה עם ילדים) לאירוח ללא כל עלות עד יחלוף זעם...כמו כן למי שזקוק לעזרה עם סוסים או חיות משק אחרות מוזמן גם הוא ויתקבל בברכה... פרטים נוספים במסרים... שיחול שבוע רגוע ושקט לכל עם ישראל וחיבוק ותנחומים למשפחות הנספים והפצועים!!!

sשיר

New member
מוכנים (ורוצים) לארח בדרום

עם אפשרות להביא כלבים (בבית יש 2 כלבות, מאד ידידותיות) פרטים במסר

תותיער

New member
נשמח לארח

במוקד של מד"א אמרו לי שיש ביקוש להתארח ולהשאר באיזור הצפון ולכן לא רצו לרשום אותי (אנחנו מהשפלה)
אנחנו נשמח לארח, מצויידים לארח זוג צעיר+ תינוק (או פעוט) אנחנו בית חילוני, עם כלבה. אני יודעת שגם הורי ישמחו לארח, זוג מבוגרים ללא ילדים. גם אצלם- בית חילוני ויש כלבה.

הלוואי שאנחנו יכולנו לארח../images/Emo46.gif

אבל בבית שלנו בקושי יש מקום לעצמנו
הדבר היחיד שאני עושה זה מתווכחת עם איזה ערבי אנטישמי ביוטיוב שמתחיל לקלל את כל היהודים בתוך התגובות של סרטונים שהעלו על השריפה הזאתי .. אני כל רוצה לעשות מהו מועיל ,
אני מקווה שהיא תיגמר כבר , זה נמשך יותר מידי זמן ...

גליתT

New member
אנחנו...

אנחנו זוג עם כלבה מתוקה, יש לנו חדר פנוי כרגע אז יכולים לארח משפחה קטנה יחסית... באזור השרון.

Li G

New member
אמנם לא גליתT, אבל עונה ../images/Emo13.gif

זה לא מחסום, זה האלטי - סוג של רתמה המשמשת לאילוף ולטיולים. ההאלטי אינו מחסום ואינו מונע מהכלב לפתוח את הפה.

עמיקםרז

New member
סיוע אקים ישראל למפוני השריפה בכרמל

שלום רב, קו הסיוע והתמיכה של אקים ישראל "הורים למען הורים" פעיל גם במהלך כל סוף השבוע (שישי ושבת) ובכל שעות היממה, כדי לסייע למשפחות אנשים עם פיגור שכלי. מספר הטלפון הוא 1-800-399333. במקרה שאין מענה ברגע נתון, נא להשאיר שם ומספר טלפון במשיבון כדי שיחזרו אליכם. שבת שלום, עמיקם

עמיקםרז

New member
מעון "בית-אורי" מציע לארח מפוני השריפה בכרמל

מעון "בית-אורי" בגבעת המורה בעפולה מציע לארח משפחות ממפוני השריפה בכרמל. עדיפות תינתן למשפחות עם בן משפחה עם צרכים מיוחדים. ניתן לפנות בנושא זה בטלפונים: 04-6522720 או 03-6481838. שבוע טוב, עמיקם

אפי 100

New member
הזמנה לאירוח במרכז

אשמח לעזור באירוח באיזור המרכז ל- 2 אנשים אפשר לפנות במסרים

משרדית

New member
אני מוכנה לארח זוג או שניים ללא ילדים קטנים

יש כאן הכל, ואם יחסר להם משהו נלך לקנות להם מירי

tulitp

New member
לארח משפחה יהיה לא נוח אצלנו כי אין ככ איפה

אבל בעלי חיים- בשמחה!! אם מדובר על מכרסמים למיניהם אין בעיה שהם ימצאו בית חם לתקופה בפינת חי של בית ספר בקריות. בבית שלי אפשר לארח עוד כלבה. אם מישהו זקוק לעזרה כזאת, בשמחה

נשמח לארח אצלנו ../images/Emo23.gif

אנחנו זוג סטודנטים מהמרכז נשמח לארח זוג ואפילו זוג + ילד אם זאת לא בעיה לילד לישון בחדר עם ההורים
כמובן שגם חיות מוזמנות בשמחה
פרטים נוספים במסרים

למעלה