"פחד להיות מאושר ולשחרר את העבר"

asafasaf26

New member
"פחד להיות מאושר ולשחרר את העבר"

מה עושים אחרי שהבנו שהמציאות נראת כמו שהיא כתוצאה מחוסר אהבה עצמית מה עושים אחרי שמבינים שאנו מרגישים רייקנות דכאון וכו כי אין בתוכנו אהבה ואנו יודעים כבר למה אנו לא אוהבים את עצמנו כתוצאה מחוויות העבר חפרנו וחפרנו בטיפולים הוליסטים קונבציונלים ומה לא, הגענו לנקודה אנו יודעים הכל הסיבה נעוצה מחוויות שחווינו בילדות תיקנו שינינו בדמיון מודרך שיחזור גילוגלים רייקי הילינג ומה לא שיחות אצל פסיכולוג. אנו נמצאים בנקודה בחיים שאנו סובלים כי מצד אחד אנחנו יודעים לחמה אנחנו נמשכים למקומות לא טובים שלא עושים טוב ואנו נמשכים כי אנו פוחדים להיות מאושרים אנו רגילים לחיות דרך סבל כי מפחדים מלהיות מאושרים כי לא מכירים את התחום הלא מוכר הזה. מה עושים מה עושים אני משתגע :(((((((((((( המציאות שלי כרגע היא: 1.לא קורה הרבה בחיים שלי כאילו ניקיתי את העבר אבל החדש לא מגיע אין לי שום דבר שאני יודע שאני רוצה לעשות להיות הכל מעורפל א ברור לא ידוע לאן הולכים עם מי לאיפה אין חברים אין ידידים לבד לבד העבר נגמר ונשארו השאריות שלו.. אנו עדיין נמשכים למקומות אפילים כי עדיין פחדים מלהיות מאושרים אבל זה מדכא אותנו אנו כועסים על עצנמנו שאנו נמשכים למקומות הרדודים האלו אנו סובלים הולכים סביב עצמנו אנו כבר ודעים הכל נגמרו הטיפולים לא צריך יותר כי הבנו כבר הכל. -פחד להיות מאושר (החלק המרכזי) כי אם אהיה מאושר לא אוכל להיות במקום הנמוך שאני נמצא בו כעת מפחד מהמקום של האושר מפחד לעזוב את העבר. מה עושים????

למעלה