פח

פח

פרסמתי פוסט חרדתי בפורום אחר ומישהי מחברי הפורום איימה שתזמין לי משטרה כי כתבתי שלא רוצה לחיות אני כולי בטראומה, כבר אסור לכתוב שאני לא רוצה לחיות? מה זה השטויות האלה? מדובר באישה שכבר לפחות חמש פעמים הזמינה משטרה לאנשים ופנתה גם לפסיכיאטר המחוזי ולנציבות המשטרה (כתבה לעיני כל הפורום שיש לה קשרים עם בכירים במשטרה והיא פונה אליהם) שיבואו לאנשים הביתה! נאלצתי לעזוב את הפורום! ואני ממש בטראומה!

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי יקירה

אומר לך מזווית של מנהלת פורום.
אנחנו מחויבים להיות ערניים במיוחד בפורומים של תמיכה נפשית, לכל סימן מצוקה אפילו הקל שבקלים.
גם אם הרבה פעמים כותב ההודעה רק ממורמר מהחיים, אנחנו, אלו שמנהלים את הפורום לא יכולים לדעת זאת ללא היכרות עם אותו אדם ואסור לנו לקחת סיכון.
תחשבי על זה שהיית בתפקיד המנהל והיית קוראת הודעה שכזאת.
היית לוקחת על עצמך את הסיכון ורגשות האשמה שמישהו שם קץ לחיו בגלל שלא דיווחת, אפילו ויכול להיות שהוא כתב רק מתיסכול?

לכן אנחנו צריכים לוודא המון פעמים ולדעת מה באמת מציק והאם זה רק תיסכול, אם איננו מכירים את הבן אדם.
אני שלחתי בעצמי מספר פעמים משטרות להודעות שכאלו, אך בגלל שאני מכירה את רוב הכותבים בפורום ויודעת מתי זה באמת סימן מצוקה, ואת אלו שאינני מכירה אני מנסה לוודא כמה שיותר שזה אכן רק תיסכול (ולמרות זאת אי אפשר אי פעם להיות בטוחים), אני נותנת יד חופשית לדבר בלי הפחד המאיים הזה מעל הראש.
לכן חשוב שבכל פורום, כאשר אדם רוצה לכתוב דברים שכאלו ולפרוק תיסכולים, להוסיף משפט קטן שאין בכוונתו כוונות התאבדות וזאת רק צורת דיבור או תיסכול כדי למנוע את המבוכה העתידית הזאת של המשטרה.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

מבינה אותך לגמרי, אבל קחי בחשבון שאפילו אם זה לא מתאים לך זה יגרור את אותה בעיה שדיברת עליה כי אם מישהו מהמנהלים לא מכיר אותך אישית כדי לדעת אם זה אמיתי או שקר, הדבר הראשון שהם עושים זה להזמין משטרה, וכנ"ל אני.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

גם אני בהחלט אשמח שנכיר:).
בגלל שאני רואה את מה שאת כותבת כבר הרבה זמן בפורום, אני יודעת שזה פריקת תיסכולים.
אבל מנהלים אחרים, לא יכולים להיות בטוחים, בכל מקום, פורום או קבוצה (וגם אני, אפילו כאלו שאני מכירה היטב, תמיד קיים החשש שאולי אכן יקרה משהו וצריל מאוד לתמרן מצידנו)

הכירו אותי שם שנה לפחות

עזבתי.

אשמח שאם יש חשש תכתבי "יש חשש" במקום "אני מזמינה לך משטרה אם לא תעני"

ודרך אגב האישה לא מנהלת את הפורום הזה ולא קרובה ללנהל את הפורום הזה והיא מכירה אותי לפחות חצי שנה ויש לה את הטלפון שלי והיה מאוד לא נעים .

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי יקירה

היי יקירה. אני אף פעם לא רושמת שאני מזמינה משטרה אם לא תעני
, אז את יכולה להיות רגועה בזה.
כל עוד את מעדכנת אותי בין אם זה פרטי או על גבי הפורום שאת בסדר ורק פורקת מה שמציק לך, את לא צריכה לחשוש לדבר כאן בכלל

הי

כשאני צריכה לפרוק לא יכולה לרשום "למרות שאני שונאת את החיים אני לא באמת אפגע בעצמי" , אם יש צורך בהרגעה כזאת ותבקשי אותה אני ארשום את זה אם לא תבקשי הרגעה כזאת אני בדרך כלל אחרי פריקת מתח מתקשרת לאמא שלי ושוכחת מה שרשמתי.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי יקירה

אז בואי נעשה עיסקה. את תמיד תכתבי ותרגישי בנוח לפרוק כל מה שמציק לך.
אם אני ארגיש חשש או משהו, אני כבר אשאל ואכתוב לך, בין אם זה בפרטי או כאן.

למעלה