פיגוע קשה בכניסה לאריאל...

טומי*

New member
פיגוע קשה בכניסה לאריאל...../images/Emo16.gif

דווח על נפגעים רבים ביניהם הרוגים ופצועים קשה

כן פיגוע קשה והפעם קרן, אם את פה

נופר ושחר חבר שלה בין הפצועים אני עוד המומה ובכיתי, נופר נשמעה לא טוב בפלאפון, היה רעש וצעקות שם מסביב אני עוד אברר פרטים ואחזור לכאן.. הם בדרך באמבולנס לבלינסון כרגע...

למי שראה חדשות היום בשש..

עם אושרת קוטלר.. אז בטח ראה את נופר מדברת שם ואת חברה שחר קשת שעדין לא יצא מחדר ניתוח... הוא הגיבור של היום לדעתי, כל הכבוד לגבורה שלו!!

סיפור גבורתו של שחר קשת...../images/Emo41.gif

מעולם לא האמנתי שאשמע את כל סיפור הפיגוע מאדם שכל כך קרוב ללבי, חברה הכי טובה שלי וחבר שלה היו נוכחים בפיגוע אתמול באריאל, למעשה הוא אחד מהיורים על המחבל הוא ירה לו שני כדורים לראש, ואז מכשהסתובב נורה עוד כדור ועדין לא ידוע אם הכדור נורה לביטנו של המחבל או שהמחבל בדיוק ששיחררו את ידיו ברגעיו האחרונים לחץ על הכפתור הפעלה של מטען חומר הנפץ שהיה לגופו... אתמול סמוך לשעת הפיגוע הודיעו ברדיו שהיה פיגוע באריאל מיד הלב שלי דפק, ידעתי שחברתי נופר מכרמיאל, נמצאת אצל החבר שלה בדיוק זה היה סוף השבוע שהיא אצלו, וזה היה סמוך לזמן שהוא אמור לקחת אותה לתחנת הרכבת לחזור הביתה לכרמיאל, צלצלתי לפלאפון שלה לודא שהיא כבר יצאה משם והיא ענתה לי בצרחות "ריקי כמה דם אני לא מוצאת את שחר, מלא חתיכות בשר אמ´לה אני לא יודעת מה לעשות, שחרררר איפה אתה (שמעתי אותה צועקת תוך כדי שיחה איתי בפלא´) ואז שמעתי אותו צועק חזרה נופר אני פה", והיא רצה אליו עם הפלא כמובן פתוח ואני מעבר לקו ואז היא צרחה "ריקי אני מתה הלכו לו הרגלים (ותרך כדי שואלת אותו, מאמי כואב לך וצורחת אבולנס מהר אמבולנס" ואני כולי רועדת למשמע אוזני, ואני מנסה להרגיע אותה מהצד השני "נופר הרגעי תעזרי לו אולי צריך לשם לו חוסם עורקים שיעצור את הדם עד שהאמבולנס מגיע? חפשי חובש או מישהו אל תהיי הסטרית תרגעי תעזרי לו" ואז היא אמרה" הנה משהו בא לעזור" "אמרתי יופי אני מנתקת אתקשר מאוחר יותר, תשתדלי להרגע" וניתקנו את השיחה, מאוחר יותר שהתקשרתי נודע לי גודל האסון שקרה לשחר אבל גם גודל המזל שנשאר חי, אחרי שירה למחבל בראש הוא קם והלך לצד לינצור את הנשק ובאותו רגע קרה הפיצוץ, שלמזלו הוא לא היה ממש צמוד למחבל שלושת החיילים שהוא היה לצידם שניה לפני שלושתם נהרגו, כי אחד ממש רכן מעל המחבל השני עמד בצד מעליו שרגל שמאל שלו על גוף המחבל והשלישי אחז בראשו, רק ידיו היו משוחררות כי הם היו בטוחים שהוא מת מהיריות בראש, למרות שנשארה השאלה הפתוחה אותה בודקת עדין המשטרה שאולי אותו חייל שעמד עם הרגל מלמעלה ירה עוד כדור בטעות לבטן, ומזה היה הפיצוץ, או שאחרי ששחררו למחבל את הידים בנשימתו האחרונה לחץ על הכפתור והתפוצץ. אתמול בלילה דיברנו הרבה אני ונופר, על מה קרה ולמה זה קרה, ועד כמה הכל נשמע רחוק בפיגועים אחרים, עד שאתה ממש קורה וזה קורה מול עינייך היא לא יכולה לישון, היא פיזית לא נפגעה כי שחר הורה לה לרוץ משם והוא הלך לעזור לחיילים, נופר מספרת לי שלעולם היא לא תוכל למחוק את מה שראתה היא עד עכשיו עם כדורי הרגעה, ושחר כבר נותח פעמים ברגליו ובגופו, יש המון רסיסים שהוצאו, וחור גדול ברגל שנגרם ע"י עצם של רגל של אדם שנחתה לו על הרגל ופערה חור גדול ברגלו,הרבה מהרסיסים נופר סיפרה לי שהוא יצטרך לחיות איתם כי אי אפשר להוציאם כי הם קרובים למערכת העצבים.. שחר בשבילי הגיבור היומי ובכלל, שחר שרת בצבא בגדוד דובדבן שחר בן 25 אמנם הוא לא היה במילואים, אבל שצעקו מחבל הוא ראה מחובתו המוסרית לעזור הוא אמר לחברתו נופר לברוח, אך הוא באומץ הלך לעזור לחיילים עם המחבל, שחר הולך לעבור תהליך שיקום ארוך, וספק גדול סיפרה לי נופר אם יוכל לתפעל את רגליו כבעבר, שחר עוד אתמול בלילה אמר לנופר שכואב לו מכל הדבר הזה שאולי לא יוכל לחזור לשירותו הקרבי, וזה מה שמטריד אותו. אדם מיוחד במינו ואמיץ. נופר חברתי הטובה פיזית לא נפגעה אך בטוחה אני שנפשית יקח לה הרבה זמן לצאת מהטראומה הנוראית שחזתה והייתה נוכחת בה אתמול. אני מתפללת בשביל שחר שיחלים כמה שיותר מהר..תתפללו איתי בבקשה.. ורוצה להגיד שאני גאה להיות חברה של האדם ובת זוגתו המיוחד הזה שחר קשת ונופר חברתו. בוקר טוב אנשים..אמן ליום שקט יותר מאתמול..שימרו על עצמכם..

גלי®

New member
עכשיו , לכי תסבירי לאנשים , למה

נשארים כאן ולא יורדים מהארץ ? הרי אנחנו מחוברים אליה בחבל טבור , בקורבנות האדם שגבתה מאיתנו ... מתפללת איתך עבור שחר , נופר ועבור כולנו....

למעלה