|פיההי בנות יקרות חזרתי לפה כדי לחזק את ידיכן

בתאלטל

New member
|פיההי בנות יקרות חזרתי לפה כדי לחזק את ידיכן

הי בנות נתחיל מהסוף המטרה להראות שרופאים הם לא אלוהים , ה' יש רק אחד והוא זה שמחליט.
כך למי שניראה לה שהטיפול נכשל עוד טרם קיבלה תוצאה או מי שכבר איבדה תיקווה ניסים קוריםמ

אז רק להאמיין "שזה יבוא כמו שהטבע רגיל".....וגם אם אמרו לכן אחרת.
עכשיו אספר את הנס שלי
אני בעלת חצוצרה ימנית חסומה , הרוסה התחלתי לנסות להיכנס להריון שנה כאשר לא הלך פניתי לרופא שלי שלח אותי לעשות אחרי קצת פחות משנה 2 הזרעות כושלות ולאחריהן עלינו כיתה ל IVF ביצעתי 3 מחזורי טיפול ארוכים ללא מוקפאים ועם תוצאות כושלות כבר הייתי בסרט שאולי אצטרך תרומת ביצית .אחרי הכשלונות נאמר לי שאם אסיר את החצוצרה אשר מפרישה נוזל רעיל והורסת את העוברים הסיכוי יגדל בלי זה סיכוי קלוש ביותר להיקלט וזה נאמר ע"י 2 רופאים ו2 פרופסורים טוב אחרי שנתיים של נסיונות כבעו לי תאריך לניתוח התבאסתי שפספסתי חודש טיפול ושנדחה לי בחודש התור בגלל שהייתה אז שביתה בבית החולים. מהיום שקבעתי תאריך עד למועד היה חודש ובאותו חודש בכלל לא היה לי חשק לקיים יחסחם הרגשתי מגעיל כמו מכונה גוף רקוב.
אבל קיימנו פעם אחת בודדה וחפוזה וזהו.
ואז 3 שבועות אני חשה כאבי מחזור חזקים וכל הזמן אומרת לעצמי אבל התאריך עוד רחוק רק עכיו סיימתי וסת.
בסופו של דבר הגיע תאריך המחזור שאצלי הוא כמו שעון ה
כך הייתי קוראת לזה מבקרת ואין שום דבר לא קרה והייתי בטוחה שהינה המחזור מגיע לא יודעת למה קניתי בדיקת הריון חיכיתי לבוקר אפילו בעלי היה סקפטי ואמר שאני סתם קונה והינה חשכו עיני 2 פסים!!!!!!!!!! כל זה חודשיים לפני הפסקתי טיפול כושל שלישי שהוחזרו 3 עוברים יפים וקיבלתי מחזור וחודש שני אחרי גיליתי שאני בהריון ארבע ימים לפני הניתוח לכריתת החצוצרה (סקטוסלפינג).הריון טיבעי מפעם אחת יחסים כי אותו חודש לא קימנו .
ומהלחץ הרופא שלי חשב שזה חוץ רחמי בגלל הכאב כי זה היה הזוי לחלוטין ובסוף היה הריון תקין לחלוטין.
ככה שבנות הרופאים הם לא אלוהים אלוהים
יש רק 1 והוא מחליט עובדה שהשאיר 4 רופאים , 4 חוות דעת שמצביעות על אותה מסקנה בלי ניתוח = אין סיכוי להיקלט , בהלם
אז זה סיפור הנס שלי קצת ארוך מקווה שתישאבו כוחות ממנו . אה וייום לפני שגיליתי הלכתי עם סבתי בטיילת והיא אומרת לי בתאל ניסים קורים אמרתי לה סבתא אולי אבל לא לי אי לא מאמינה בזה , די אני צריכה לעבור ניתוח ככה עושים. אז בהצלחה בנות שתעופו מפה כמה שיותר מהר להריון עגול תקין וידים מלאות בע"ה ...ותיזכרו תמיד "מי שמאמין לא מפחד .....לנו יש את מלך העולם והוא שומר עלינו מכולם".

טוליתי

New member
מזל טוב

תודה שסיפרת לנו על הנס שלך,
באמת מדהים איך עם חצוצרה סתומה נכנסת להריון...
כמה טוב שתקופה כה פסימית נסתיימה באושר גדול.

מאחלת לך נחת ואושר תמיד

למעלה