פיורנטינה

charriere

New member
פיורנטינה

אחרי שנתיים וקצת ששיחקתי עם ברצלונה וזכיתי איתם באליפות אירופה , גביע , סופר קאפ ספרדי , אירופי ועולמי , החלטתי להתפטר ומוניתי לאמן את פיורנטינה . הגעתי לקבוצה כשפיורנטינה היו במקום ה - 16 , עשיתי מספר שינויים בקבוצה (מכרתי את מוטו ב - 10 מיליון יורו למידלסברו , ג'ילארדינו ב- 19 מיליון למילאן וקוזמאנוביץ' הקשר לברצלונה תמורת 25 מיליון יורו) . כמובן שהייתי צריך חלוצים חדשים , אז הבאתי במחיר מציאה את ברבטוב ממנצ'סטר תמורת 15 מיליון ואת דיוג'ו מאולימפיאקוס תמורת 15.5 מיליון . התחזקתי גם בהגנה והבאתי את גונזלו רודריגז מויאריאל ב 7.25 מיליון וזקארדו מוולפסבורג ב 12.5 . הצלחתי להעלות אותם קצת בליגה וסיימתי במקום העשירי . פתחתי את העונה החדשה עם ציפיות מההנהלה לסיים בחצי הראשון בטבלה ואיך לא עשיתי שינויים בסגל : מכרתי את : מונטוליבו המצוין לברצלונה ב 40 מיליון , סנטנה ב 8 מיליון לקליארי , פליפה מלו ב 18.75 מיליון לרומא , סמיולי ב 3.1 מיליון לטורינו ואת וואסו החלוץ ב 5 מיליון לבולוניה . הבאתי את : קשרים - דפור הבלגי מסנטאנטרד ב 13.5 מיליון , לדסמה מבוקה ב 15.5 מיליון , מגן שמאלי - אדוארדו מבוטאפוגו ב 14.5 ואת החלוץ בריאנד מראן ב 12 מיליון . פתחתי עם הפסד לפאלרמו את העונה , אבל המשכתי מצוין והייתי כל הזמן במקומות 4-1 לאורך העונה . לקראת סוף העונה היינו 4 קבוצות צמודות אחת לשנייה , יובה , רומא , אינטר ואני , כשבארבעת המחזורים האחרונים יצא לי לפגוש את אינטר ורומא בבית , ראש בראש . רצה הגורל וניצחתי ב - 2 המפגשים , ובסופו זכיתי באליפות . עכשיו אני מתחיל עונה נוספת כשלא עשיתי שינויים משמעותיים בסגל .

DrBall20

New member
הבנת את הרעיון. כל הכבוד עם פיורה לא פשוט../images/Emo45.gif

charriere

New member
תודה רבה , גם מה שאתה עשית עם ברצלונה

זה מרשים ביותר (כשאני שיחקתי איתם לא הצלחתי כמוך) . האמת שלא כל כך מה זה THUMBSUP , אני בטוח שזה חור בהשכלה שלי... דבר אחר , איך הצלחת לצלם את העמוד ולהעלות אותו כשרואים כזה טוב? כשאני צילמתי זה היה כמעט 3 מגה ואז נאלצתי לכווץ אותו ובגלל זה לא רואים כל כך טוב . אשמח אם תגיד לי איך עשית זאת , תודה רבה .

DrBall20

New member
אוקי

thumbs up זה "בהונות למעלה". כמו->
רק כפול 2 חחח בקשר לצילום של העמוד, אחרי שעשיתי צילום מסך, הדבקתי בצייר, שמרתי אותו בקובץ JPEG ולא BMP. זה נשמר בגודל נורמלי וכשמעלים את התמונה היא עולה גם בגודל נורמלי שאפשר לראות

למעלה