פייייי, איזו נוסטלגיה

Walk Two Moons

New member
פייייי, איזו נוסטלגיה ../images/Emo6.gif

לפורום הזה נקלעתי בטעות, ודפדפתי פה קצת בארכיונים, וסוף סוף נזכרתי איך קוראים לסדרה הזאת שאהבתי בתור ילד...
קטע מטורף. האמת היא שאף פעם לא צפיתי בה ברצף, פרק פה פרק שם, אבל תמיד מאוד מאוד אהבתי, ואשמח להשלים פערים. אז אם מישהו מכם יוכל להמליץ לי על מקום בו אני אוכל לצפות בפרקי הסדרה, לקנות אותם או להוריד אותם, אשמח מאוד. תודה ולילה טוב אמשיך לעקוב כאן.
אבישי.

innocence

New member
גם אצלי נוסטלגי פתאום.

לפני 5 שנים, באוגוסט 2003 נרשמתי לתפוז במיוחד כדי לכתוב בפורום הזה:)

קרניjack

New member
גם אני../images/Emo6.gif

אוגוסט 2003 בדיוק, קצת לפני שהלימודים התחילו..הכינוי הקודם שלי השתנה טיפהוקצת מהפז"מ נעלם. אבל לא נורא.

slallum

New member
אצלי כתוב אפריל

אבל אנל'א זוכר אם נרשמתי במיוחד לפורום או לא.. בכל מקרה זה 2003 ;]

techno girl

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo198.gif../images/Emo71.gifמרץ 2003 :)

אבוי, כה קטינה הייתי. כיתה ה', גיל 11. טריד. הכל בגלל ההפעה של המה שמה הזאת, נדיה... פורום של כפרות:) תגדיו, אני מדמיינת או שהרווחים בין ההודעות גדלו? כאילו בין הודעה ומה שהגיבו לה להודעה חדשה? הרווחים נראים לי נורא גדולים פתאוםO.ם

dans girl

New member
../images/Emo185.gifאוקטובר 02 ../images/Emo9.gif אבל בגלל שהחלפתי ניק עם תמר לניקי המעפן, כתוב ינואר 04 ../images/Emo3.gif.

tribe spirit

New member
15/02/03 ../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

ההודעה הראשונה שלי, לפני תקופת האותיות הסופיות אפילו... ווואו. הייתי ממש מעצבנת. קבלו קישור. בונוס!!! ההודעה הראשונה של עופריקו הסנילי

tribe spirit

New member
אז הנה:../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

יש לכמה מהעונות ואולי אפילו לכולן דיוידי. ניתן לקנות אותו באינטרנט איפשהו, בטח דרך אמאזון וכאלה, צריך לגגל קצת ואפשר למצוא(אם היה לי זמן היתי עושה את זה בשבילך
ואפשר גם למצוא את זה באנגליה או בגרמניה. יש גם כל מיני קטעים פה ושם ביו טיוב. אנג'וי

S p R i n T

New member
אני משער שגם מתישהו במהלך 2003

נוסטלגיות. אחוסודוקו נוסטלגיות :)

Walk Two Moons

New member
אוקיי, אז מצאתי!

מי שרוצה פרקים, שיפנה אליי במסרים ואני אתן לו לינק. *אבל* - הפרקים לא מתורגמים, ולא קיים ברשת תרגום עברי לסדרה הזאת. אם מישהו ישיג לי תרגום באנגלית, אני אנסה לתרגם את העסק.

למעלה