פייפאל VS אשראי?

rocinante

New member
HTTPS וסמל המנעול באים יחד.

כשאני שואל לגבי אשראי אני כמובן מתכוון לשימוש באשראי באתרים מאובטחים.

rocinante

New member
פייפאל VS אשראי?

אהלן,

כמו כולם אני מזמין באינטרנט לא מעט וזה הולך ומתגבר עם הזמן. כמעט תמיד אזמין אך ורק מאתרים בהם ישנה אפשרות לשימוש בפייפאל, חוץ מאמזון, אלא אם כן ההפרש הוא גדול במיוחד.
אלא שפעמים רבות ההפרש יכול להיות של 20 או 40 שקל, שזה משמעותי, אבל לא מאד גבוה ולא מאד נמוך - ואז אני שוב בדילמה.
האתר נראה לי רציני, הוא מאובטח וכולי אבל עדיין מקנן בי חשש כלשהו שכשזה לא אתרים של חברות גדולות מאד - האם אני יכול לבצע בו הזמנה באשראי בשקט או שיש סיבה לחשוש?
למיטב הבנתי רמת האבטחה באתר פייפאל הינה ברמה הגבוהה ביותר, בעוד הרמה באתרים אחרים, הגם שהם מאובטחים, לא ברורה לי.

הדילמה הספציפית הזו במקרה מתייחסת להזמנה מאתר סמיקום.

אשמח לעצותכם

תודה!

trilliane

Well-known member
מנהל
זו חנות ישראלית, רובן לא עובדות בפייפל, אבל מה הבעיה לברר?

תתקשר אליהם, דבר איתם, תתרשם, חפש ביקורות על החנות בגוגל, בזאפ וכו'. אם זו עסקה בסכום גבוה ואתה ממש חושש, נסה לברר בחברת האשראי, הם ודאי יודעים אם היו להם בעיות איתם. בישראל נדיר שאני משלמת בפייפל, רוב החנויות בארץ סולקות באשראי ואין בזה משהו חריג. לא נתקלתי בבעיות.
&nbsp
אגב (וזה מה שכתבתי לך בהתחלה) כשהתחלתי להזמין באינטרנט (אי אז לפני יותר מ-15 שנה) לא קניתי באיביי ולא היה לי פייפל במשך שנים. הזמנתי משלל אתרים ברחבי העולם באשראי בלבד ומעולם לא הייתה בעיה, אבל תמיד הזמנתי מאתרים שהומלצו לי או כאלה שנראו לי רציניים ואמינים.

למעלה