פינה חדשה: דארבל הפוך

Grim Sister

New member
פינה חדשה: דארבל הפוך

בהמלצתה של DOCTOR W H O, הוחלט להקים פינה חדשה.
הרעיון הוא פשוט, אני בוחרת תמונה/ פאנארט (עם קרדיט ליוצר/ים, כמובן), ואתן צריכות לכתוב דארבל על המתרחש בתמונה.
מזכירה: דארבל- סיפור בן 100 מילים.
דאבל דארבל- סיפור בן 200 מילים
טריפל דארבל- סיפור בן 300 מילים.
סיפורים מעל 500 מילים מחייבים לפתוח הודעה חדשה ונפרדת, שאני אשמח לראות בפורום.
למקור

ahrua192

New member
וואו בא לי בטוב XD

בדיוק עברתי על מלא פאנארטים ונורא רציתי לקרוא פאנפיק שמבוסס עליהם X3

מקור

Grim Sister

New member
הרעיון הוא

שאני מפרסמת ושאר בנות הפורום אמורות לכתוב את הפאנפיק. לא לפרסם כל אחת פאנארט משל עצמה.
(כן, אפשר יהיה להציע פאנארטים לשבועות הבאים. אבל בשביל זה הפינה צריכה להצליח)

ahrua192

New member
אוהההההההה אופס? "^^

סורי, לא חשבתי על זה בכלל XD
זה אחלה רעיון D:
בכל מקרה אני חוששת שאני לא מכירה את הדמויות מהפאנארט ששמת..
וסורי"^^

Bell J

New member
O.O

את לא מכירה אינויאשה?

הו, ילדות עשוקה...
איפה התקופה היפה שערוץ הילדים היה ערוץ 6 בכלל והיה כל ערב ב9 אנימנגה עם תרגום גרוע וסדרות מטורפות ומלאות בבנים גבוהים וחתיכים
?

ahrua192

New member
Tell me about it!

אני מרגישה נורא גם ככה! כל כך הרבה סדרות ילדות שכולם מכירים לא ראיתי T^T
לא ראיתי יוגיהו ודרגון בול ואינוישה ונארוטו ובטח עוד דברים ששכחתי >:

הבעיה שכבר, מה לעשות, מאוחר מידי.
זה לא כמו פוקימון שכן ראיתי בילדותי, ואז לא הייתי לי בעיה לפני שנה לעשות מרתון של 50 פרקים בערך..
אבל כשניסיתי לראות את זה.. מה לעשות, זו באמת אנימה לילדים, ואני לא אומרת שהיא נועדה לילדים ושהיא לא מדהימה אבל פשוט לא הצלחתי להתחיל לראות אותה T^T
וזה ממש מבאס אותי T^T
זה, והשמינייה. הפיספוסים הגדולים של הילדות שלי X3

Bell J

New member
it's never too late!

אני לא ראיתי סרטי דיסני עד לפני שנתיים בערך ואני כרגע בהשלמה שלהם.

נארוטו אין סיכוי שתראי הכל, אבל בהחלט יש פרקים שיחסכו לך צפייה (יש הרבה פילרים שמסכמים חלקים בעונות). יותר. מדי. כאלו.
יוגיהו עדיף לראות רק עם יוגי מוטו ולא את העונות האחרות.
אינויאשה לא כזה נורא רק 152 + 26 פרקים :)
דרגון בול Z היא סדרת חובה. לא משנה מה ראית ומה לא, היא סדרת חובה.
(החברה הכי טובה שלי מכרה אותי לגוהן כשהוא ילד...)
אני חושבת שהאנימה היחידה שבאמת מוגדרת לילדים והיא בהחלט לא לילדים היא סאקורה לוכדת הקלפים...

השמיניה זה נחמד ושמעתי שיהיה המשך, אבל לא הכי סדרת חובה.

את תמיד יכולה להשלים סדרות, כמו שאני יכולה לצפות בשתי עונות של סקנדל בשבת אחת וכל פרק זה שעה, שזה כמו לצפות בשלוש פרקים של אנימה, וצפיתי משהו כמו בעשרה פרקים... (את יכולה לצפות ב30 פרקים של אינויאשה או דרגון בול Z!) והמוח נמס :)

ahrua192

New member
דווקא סאקורה? XD

*_*
ודיסני זה לגמרי שונה! OO: איך את משווה? T^T
XD

כן אני לא יודעת, אולי בעתיד כשיהיה לי זמן (אוה, התירוץ התמידי)

Grim Sister

New member
כמו שבל ג'י אמרה

בסאקורה לוכדת הקלפים יש המון דברים שלא מיועדים לילדים, או שחולפים להם מעל הראש.
יש למשל פרק שבו כביכול רוחה המתה של אימא של סאקורה חוזרת מהמתים כדי לגרום לבת שלה לקפוץ מצוק, או לחלופין, כל דבר שקשור ליוקיטו וטויה (שלא מבין לגמרי מה הולך שם כי הוא חי תחת האשליה שהוא לא הומו). יש גם את העובדה שהפרש הגילאים בין אימה של סאקורה לאביה הם גדולים למדי (הוא היה פרופסור באוניברסיטה והיא תלמידת תיכון), שיש נישואים בגיל צעיר (אירוסין, ליתר דיוק), והכול ארוז יפה יפה בהמון קסם ומסתורין.
זו אחת האנימות שאני ממליצה עליהן בלב חם, כי הכותבים של סאקורה פשוט יכלו לומר בבטחון שהם ידעו מה הם עושים מבלי להיכנס לקלישאות הנפוצות של המאהו שוג'ו (יפנית לנערת קסם). אין נצנצים בזמן שסאקורה מחליפה בגדים ל-"מדים" שלה, או מוזיקה. בניגוד למרמייד מלודי ("בנות הים") או טוקיו מיו מיו, אין שטיק שחוזר על עצמו.
לרוב הרעיון הוא פשוט: סאקורה נתקלת בבעיה, היא והשותף הקטן והקסום שלה, קרו, מנסים לפתור אותה.

Bell J

New member
אני דווקא נגד

זו אחת האנימות שרק אחרי שהבנתי מה אני רואה הצטערתי על זה.
כן, בניגוד לאנימות מאהו שוג'ו אחרות התבנית של הביגוד מעולה והקרבות גם, אבל כל מה שלא קשור לזה פשוט מטריד, כי סאיורן "נמשך לכוח הירח של יואה" my ass ושסאקורה מאוהבת ביוקיטו ממש נורמלי שלה והאובססיה של טומויו לסאקורה?
הם מציגים את זה כדבר נורמלי, שאולי בעתיד יתקבל והסדרה כנראה הקדימה את זמנה, אבל כרגע אני לא מסוגלת לראות את האנימה הזו כמשהו חיובי.

(אגב, הפרק של אימא של סאקורה, זה היה קלף האשליה, לא באמת אימא שלה)

DOCTOR W H O

Member
מנהל
יאי עשית!:)

האמת אין לי רעיון לכתיבה אבל זה כול כך שימח אותי שהזכרת אותי אז הייתי חייבת לכתוב:)

Bell J

New member
שנים לא קראתי אינויאשה...

שלא לדבר על לכתוב.
איך אני ממחישה את התמונה שלך, האלים יודעים.
(אני עוד בכתיבה על דארבליית לימודים. ועל פרויקט 50 (שהפך ל100) מילים)

Bell J

New member
המטרה שלי היא לכתוב

לא להתברבר לא לעשות כלום.
אני מפוצצת ברעיונות ומוזה, אז אני מנצלת כמה שיותר לפני שזה יעלם!

OverAndOver

New member
הצעה מנהלתית |במבה|

כדי שיהיה מגוון רחב יותר של פאנדומים ויותר אנשים יוכלו להשתתף, הייתי אומרת שכדאי להפוך את זה למשהו כמו דראבליית משאלות, רק עם פאנארטים במקום תיאורים.

למעלה