פינתנו השבועית " השיחה על האח הגדול".

פינתנו השבועית " השיחה על האח הגדול".

מאת : איש החידות ואפיק המקורי Riddle Man אומר/ת: תודה שאת זה לא ציפית Riddle Man אומר/ת: יוסי, שיפרה ושי אבי אומר/ת: נכון.. Riddle Man אומר/ת: To good to be true אבי אומר/ת: אבל אם עד עכשיו שנאתי את הטמבלית הזאת עינב.. עכשיו אני פשוט מתעב אותה... אבי אומר/ת: כזאת דפוקה Riddle Man אומר/ת: כן .. היא מתחילה להגזים Riddle Man אומר/ת: שי צריך ללכת Riddle Man אומר/ת: הוא מגזים אבי אומר/ת: כן.. אבל הוא לא ילך.. תלך שפרה.. אבי אומר/ת: למה מגזים ? מה הוא עשה? Riddle Man אומר/ת: הו אמאנייק Riddle Man אומר/ת: הוא אבי אומר/ת: למה? Riddle Man אומר/ת: ככה Riddle Man אומר/ת: אבי אומר/ת: אני מעדיף שיוסי ילך אבי אומר/ת: כי רק ככה עינב תלך אחריו Riddle Man אומר/ת: מצד אחד עד עכשיו הוא החזיק מעמד.. אבל מצד שני לך תדע, מתי שהוא הוא צריך ליפול Riddle Man אומר/ת: ומצד שלישי ... אבי אומר/ת: אולי יחזיק עד הסוף.. Riddle Man אומר/ת: אתה אמרת שרק אשכנזים עפים אבי אומר/ת: נכון. לצערי שפרה היא זאת שתלך אבי אומר/ת: תשמע משהו אחר.. אבי אומר/ת: בשבוע שעבר הדחנו פה את אלמונית , אז הערב אני מושיט לה גלגל הצלה. Riddle Man אומר/ת: איך ? אבי אומר/ת: אי אפשר? Riddle Man אומר/ת: בטח שאפשר אבי אומר/ת: לפחות בוא נגיד.. שלו הייתה משתתפת.. בטוחחחח שהייתה זוכה. Riddle Man אומר/ת: ברוררררר Riddle Man אומר/ת: ואני בטוח שכל הפורום היה נהנה מהזכיה ! אבי אומר/ת: אין ספק. Riddle Man אומר/ת: היא אשה בעלת יכולת נתינה .. אבי אומר/ת: ועכשיו בלי צחוק זה הכי נכון לגביה. Riddle Man אומר/ת: אני יודע, לא כתבתי סתם Riddle Man אומר/ת: הפעם תורך אבי אומר/ת: חחחח טוב Riddle Man אומר/ת: אגב .. Riddle Man אומר/ת: לא לפרסום ( צונזר ע"י המערכת.)

מתה עליכם אחיי היקרים!

אתם גדולים בעצמכם!

למעלה