פינת אוכל

הילית111

New member
פינת אוכל

שלום רב
שאלה לגבי פינתאוכל
עברנו דירה ומכל מיני סיבות אין לנו פינת אוכל כרגע
ואנו צריכים לקנות
אנו זוג עם בן 5.5 ובן שנה וקצת
משפחה קטנה גרים בבית גדול למדי בן 4 חדרים אבל סלון בגודל בינוני.
מטבע הדברים בבית עם ילדים או כך זה לפחות אצלנו יש לנו צעצועים גם בסלון. וגם לול פתוח..
כי הילדים אוהבים לשחק בסלון יש שם יותר שטח והם משחקים בסוף הערב אנו מחזירים למקום יש לי שידת צעצועים כזו.הגדול שלי לא משחק בחדר בחדר הוא ישן. למרות שהוא עולה לכיתה אוזה ישתנה הוא אוהב לשחק בסלון וזה טוב לי כי אני רוצה לראות ולהיות לידו אפילו אם לא תמיד אני יכולה לשחק איתו
בכל אופן מבחינת המקום, המקום שלי לפינת אוכל מוגבל. אני לא יכולה ולא רוצה שולחן אוכל גדול שיתפוס לי רבע מהסלון . לא אוהבת את זה. גם כי כרגע יש לי לול גדול שפתוח ואני משתמשת בו לפעמים. ובכלל לצרכים של המשפחה הקטנה שלנו (שלא עומדת להתרחב בקרוב ) מספיק לי שולחן כזה חמוד לארבעה אנשים. התקציב שלנו לצערי מאוד מוגבל ואנו רוצים לקנות ביד 2 בתקציב של 600- 700 שח. ראיתי ביד 2 הרבה פינות אוכל יפות במחיר כזה ואף נמוך מזה. האמת הופתעתי לטובה.
הבעיה שראיתי פינות אוכל גדולות לשישה אנשים ויותר.וגם לא יודעת איך בודקים מצב של פינת אוכל מיד 2. לא מבינה בסוגי עץ למשל . לא יודעת מה לשאול בכלל בטלפון. כי בתמונה בדרך כלל זה נראה טוב. אני אוסיף שזו דירה שכורה ומניחה שיהיו מעברי דירה בעתיד פה ושם.
אני מתלבטת אם לקנות פינת אוכל רבועה או עגולה שגם זה נחמד. מה מתאים יותר למשפחה קטנה שלא מארחת הרבה. אני רוצה בכל מקרה שיהיה לי אופציה לארח עד 4 אנשים אז אולי שולחן אוכל עם פלטה כזו ? אשמח להמלצות. אני אוהבת גם צבעים בהירים. ואני רוצה שולחן אוכל משפחתי כזה נחמד לא כתר פלסטיק. אבל גם שהילד הגדול שלי יוכל נניח גם לשבת בשולחן ולעשות משהו לכתוב או לצייר למרות שיש לו שולחן משלוץ
אשמח לעזרה. לפי התקציב אני מתארת לעצמי שגם באיקאה אין לי מה לחפש נכון ?
תודה !!

צפנתי

New member
איקאה-מה שראיתי שם בתחום הארונות-זבל גמור

עץ סנדוויץ' שלא מחזיק את עצמו יציב כבר כשמרכיבים אותו. שולחנות לא בדקתי שם.

לנו יש מצב דומה-ויש לנו שולחן עם הארכה לצדדים (פלטות נשלפות).

איך בודקים מצב? הולכים לראות. אין ברירה אחרת.

אגב, רהיטי עץ מלא מעט שחוקים או שרוטים אינם מעידים על מצב רע. אפשר ע"י ליטוש קל ולכה חדה שעושים לבד בכמה עשרות שקלים ושעתיים עבודה לתת להם מראה חדש והם חיים שנים ארוכות (כלומר הם ממשיכים לחיות בכל מקרה...עם או בלי לכה חדשה).

arye9

New member
שולחן אוכל

לא הבנתי אם במטבח עצמו יש שולחן.
בפינת אוכל לדעתי כדאי לקנות שולחן באורך של 1.30 מטר (מתאים לשישה אנשים) שאפשר להאריך אותו
כם שתי כנפיים ולהושיב עוד ארבעה אנשים.
אם תקני שולחן כזה שיהיה מלבני ולא אובלי שלא יהיה נוח להוסיף על ידו עוד שולחן
כאשר יש אורחים רבים.

בהצלחה

arye9

New member
זה ששאלתי על המטבח בעצם לא קשור

האם לשולחן במידות שכתבתי יהיה מקום?

למעלה