****פינת ההתחיבות השבועית*****

להמשיך בדיוק כמו בשבוע שעבר.

קיבלתי על הראש מהמדריכה, חזרתי לעצמי לפני שאעשה נזק והתוצאה? 2 קילו פחות בשקילה של אתמול. לרשום, לרשום, לרשום! זה כ"כ עוזר.

לילית462

New member
2 קילו ! זה מעולה - כל הכבוד

אני גם רוצה - יצאתי לחלוטין מהמסגרת, היות ואני בחופש, עד כה נראה לי שאני שומרת די בסדר, מקווה שלא עליתי, ושאולי אפילו ירדתי...

../images/Emo45.gifסחטיין על שני הקילו

זה המון!| גם אני מקווה להמשיך במגמת ירידה. כרגע שבוע של מחלות של הילדות והבעל עשו לי קצת בלגן... מקווה מהר מאוד לחזור לתלם.

יעל י

New member
מתחייבת...

לשתות לרשום אתמול היה לי יום פחימימות,ממש נורא. היום ממש ללא!

קרמבו 112

New member
לי יש היום יום פחמימות נורא../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo178.gifועדיין

לא רואה עוד את הסוף .... שתיהיה שבת שלום
...

מנסה להתחייב בתקווה שגם יצליח...

להתחיל בתכנית הדיאטה ש"בניתי" לעצמי- אחרי 4 חודשים בדיאטה קלאב (ירידה נחמדה אבל משהו בסיסי מפריע לי בתכנית) והצצה חטופה בנקודות של שומרי משקל, החלטתי להרכיב לעצמי תפריט שמבוסס על ארבע ארוחות ביום, ביניהן פרי ופה ושם אם יש צורך גם פתי בר. נראה אם הגוף יתרגל למצב החדש ואם נראה איזה שיפור חיובי

noua

New member
לא להתפתות לעסקאות בשטח...

לא להתפתות לעזור לילדים לגמור מהצלחת לא להתפתות לקנות רק משהו קטן (פסק זמן, טעמי...) כשעומדים בתור לקופה (מי שם שם את הדברים האלה???) לא להתפתות להמשיך לאכול משהו רק כי התחלתי - נאמר (דוגמה היפוטטית
) שאתמול אכלתי וואפל אחד מהחבילה שקניתי לילד, אז לא להגיד- טוב נו, פוגרום זה פוגרום- לדעת לעצור לא להתפתות לוותר על צהריים- זה רק מחמיר את הפיתוי הראשון בערב

washi tashi

New member
../images/Emo20.gifמתחייבת לשתות המון מים... וגם:

להמשיך לרשום מה אכלתי
להתמיד בהתעמלות (4 פעמים בשבוע, ואולי גם קצת הליכות)
להעסיק את עצמי בלימודים (סמינריונים, תזה ועוד הרבה דברים) במקום באוכל!
לנסות להתרגל לגוף החדש שלי, ש-5 חודשים אחרי קיסרי (שלא ביזמתי) מתחיל להראות לא-רע-בכלל
נותרו לי עוד 13 ק"ג לרדת עד למשקל האופטימלי. בטוחה שבעזרתכן אוכל לעמוד בכך. תודה!

dana cohen

New member
מתחייבת

לשתות מים - לפחות ליטר וחצי - שניים ביום לא להתפתות לשוקולדים ולמתוקים להתמיד בספורט

קסם אחת1

New member
כמו בשבוע שעבר

רק שלא היה כל כך מוצלח - לשמור גם בסוף השבוע לעשות הליכות לטעום מעט, לא לזלול בלי הכרה

jesie12

New member
מתחייבת

להמשיך בדרך החיים שסיגלתי לעצמי בחצי שנה האחרונה גאה מאוד בשני קילו שלמים שירדתי במהלך סופ"ש בבית מלון

משרדית

New member
רוצה להתחייב ל-1 קג לשבוע. הנה התחייבתי !

אני נשקלת כל יום ראשון בבוקר במשקל דיגיטלי בבית בחודש האחרון ירדתי כ 3 קג השבוע לא כל כך הקפדתי, הפעם עם הפורום נראה לי כי אצליח אני זקוקה לתמיכה ואני כל כך רוצה להראות יותר רזה. זהו התחייבתי ערב טוב לכם הולכת לבשל לא ערב דג מרוקאי ללא הרבה שמן, עם חומוס בתחתית אפונה עם גזר לתוספת סלט ירקות בריא עם חסה בצל ושום ולימון שמוסיף המון ובטטה אפויה עם מעט שמן זית רוזמרין מהגינה שום/שיניים שלמות קצת מלח ופלפל למחר, כנראה אעשה חמין עם כרעיים עוף ללא עור, ללא תוספת שמן רק בטיגון הבצל. תבלינים , תפוא , ביצים אולי אכין גם אורז לבן מה שישאר, יהיה ליום ראשון לבעלי ובתי לעבודה שבת שלום מירי

קרמבו 112

New member
../images/Emo8.gifעדיין מסרבת להתחייב כמו בשבועיים האחרונים

מסתבר בנות כשאני לא מתחייבת ולא מלחיצה את עצמי אז יותר הולך לי עובדה שהשבוע הלך לי יפה מאוד
עד היום
תסמונת יום שישי שבת חייבת להתגבר גם על זה ואז אני
...

למעלה