פינת מדאייטות - אתן פה?

adip78

New member
פינת הדיאטה לבוקר יום שישי

כמו כל יום שישי נשקלתי וירדתי 400 גרם השבוע!! לאט, אבל יש ירידה. סה״כ השלמתי ירידה של קילו וחצי בערך. כל זה למרות שאתמול לא ממש עמדתי בפיתוי הhappy hour בעבודה ואכלתי קרמבו, פרוסת עוגה וקצת דוריטוס. סופ״ש יהיה אתגרי במיוחד. סוף שבוע של חגיגות יום הולדת לגדול שלי. אירוח של כמעט שלושים אנשים מחר והמון מטעמים. הולכת לקשט עוגה בתקווה שאני לא אתפתה לטעום ממנה...

פינת מדאייטות - אתן פה?

אז ככה.. מרגישה שהצלחתי - להוריד מתוקים לגמרי, ויחד איתם גם לא נוגעת בבורקסים, חטיפים ושאר שטויות. לא מצליחה - להוריד עוד קצת את הפחמימות ה"יותר טובות" - לחם מלא, פסטה. מרגישה שתמיד אוכלת קצת יותר מידי מזה.. למשל - אתמול אכלתי צהריים עם חברה בבית קפה. הזמנו ארוחת בוקר, שנראתה המנה הכי מאוזנת שם. הצלחתי לא לגעת בכל המתוקים - הריבה, הקרואסון שהגישו. אבל מהלחם (המלא) אכלתי 3 פרוסות (!!!). וזה כמובן בנוסף לחביתה משתי ביצים ולסלט. וממש התבאסתי אח"כ שלא שלטתי בעניין הלחם. אגב, בשביל תמונה מלאה, מה שעוד אכלתי באותו יום - בבוקר - סלט + גבינה + 2 פרוסות לחם מלא ערב - קערית מרק ירקות (שיש בו גם תפוחי אדמה) + שניצל טבעול + טחינה אוווף.. קשה המאבק

אני פה קשה לי אבל לא מוותרת שומרת על התפריט

מחכה לשקילה ביום שני

shiron number 1

New member
אבל זה נשמע דווקא מעולה

(אצלי שלוש פרוסות לחם זה ארוחת ביניים. אין סיכוי בחיים שאני אצליח לקצץ בפחממות כאלה). לא נשקלת, אבל לפי הג'ינס נראה לי שירדתי קצת.

פנדה30

New member
כל הכבוד!- דפקא לא מומלץ לוותר לגמרי

על הפחמימות, כי אח"כ, כל פעם שמכניסים לפה פחמימה- מייד רואים אותה עליך... בהצלחה!

adip78

New member
זה כל מה שאכלת כל היום?

זה ממש מעט. אני אוכלת הרבה יותר. אסור להוריד פחמימות לגמרי, הגוף צריך אותן. לדעתי אכלת מצויין!

תודה בנות על התגובות והתמיכה :)

האמת שכנראה הבסה"כ של היום היה בסדר - פשוט פר ארוחה ספציפית זה היה קצת אובדן שליטה (בנוסף, החברה שהייתי איתה היא מהציפורים שאוכלות מעט מעט אז הרגשתי מזה חזירה לידה..) וברור לי שלא צריך להוריד פחמימות לגמרי - בכל ארוחה יש לי פחמימות, פשוט מנסה לקצץ קצת..

ExNewYorker

New member
כן,,, לא פשוט... האסטרטגיה שלי קצת שונה

כן לאכול מהכל, אבל פחות. אני לא נמנעת מלחם (לא מסוגלת
) אכלת בסדר גמור. אני כן עכשיו די נמנעת משטויות. ממש לא מתקרבת. אתמול כן אכלתי שני קרואסונים קטנים בעוונותיי... אבל ... יש לי תירוץ טוב: הייתי במרתון ישיבות מ 09:00 ועד 16:00 ללא שום הפסקה (רק פיפי
). אכלתי גם חצי סנדביץ' (בבאגט מלא) עם גבינה בולגרית וירקות. זה אמנם נשמע מעט, אבל אני מצוננת ומשתעלת אז גם יותר מידי תיאבון אין לי.

ExNewYorker

New member
ואגב, כשהגעתי הביתה אכלתי : תבשיל קדירה

של בשר עם תפוחי אדמה. כמות די קטנה שהספיקה להשביע אותי (לא פוצצתי את הצלחת ...
) יותר מאוחר אכלתי פנקייק בינוני עם מתוקי שלי - ללא שום רוטב. קינוח: תפוז. היום יש פיצה לארוחת ערב...

גם אני בד"כ בגישה של לא להמנע

לגמרי אלא במידה אבל בגלל שאני לוקחת עכשיו סטרואידים הצליחו להפחיד אותי על תנגודת אינסולין וסוכרת..

h 3

New member
לי היה שבוע קשה...

לא הצלחתי לשמור כמעט בכלל... בעיקר אתמול והיום... ושתי שאלות - א. מה נותן לכן מוטיבציה? כלומר, אני לא נשקלת, וכדי שיראו עלי שרזיתי אני צריכה להוריד המון הרבה יותר ממה שאני באמת רוצה (כי אני מרזה קודם ברגליים, אחר כך בידיים ובצוואר ורק בסוף בפנים ועוד יותר בסוף בבטן...) ואני כמעט לא הולכת עם ג'ינסים... בקיצורף אין שום דבר שנותן לי מדד, ואני לא רואה שום שיפור אז אני מתייאשת... רעיונות? ב. סוכריות תיק-תק, אלה של ה - 2 קלוריות, זה באמת שתיים? זה לא נורא לאכול כמה כאלה במשך היום? H

לדעתי

את כן צריכה איזשהו מדד.. אחרת זה נורא מייאש. מדד הוא סוג של פידבק על המאמץ שלך.. אם את לא רוצה להשקל אז את צריכה לייצר לעצמך פידבק מסוג אחר. אולי יומן אכילה שאת כותבת ומישהו (א' או חברה או אני במייל אם בא לך) נותנים לך "ציון" יום של אכילה נכונה.. גם עצם הציון הוא פידבק וגם את יכולה ליצור לעצמך מערכת של פרסים עצמיים (אחרי 100 ימים עם ציון טוב אלך לשופינג לדוג') אולי זה נשמע מטופש אבל אני מאמינה שעל כל מאמץ שאנחנו עושים בכל תחום אנחנו צריכים פידבק בצורה כלשהי כדי להמשיך.. אני בכיף מוכנה שתשלחי לי כל יום במייל יומן אכילה ואתן לך ציון וגם סמיילי :)

h 3

New member
אולי באמת...

וזה לא שאני לא רוצה להשקל, סתם טכנית, אפילו אין לנו משקל בבית... אולי אני אקנה וזהו... תודה
H

לא ראיתי שפתחת הודעה ופתחתי גם..

400 גר' בשבוע זו ירידה. וכל עוד את בקו ירידה זה מה שחשוב! באשר למתוקים - אני אישית מצאתי שיותר קל לי להחליט שלא נוגעת בכלל מאשר "למנן" אבל זו אני.. אצל כל אחד זה עובד אחרת (ואצלי משחק גם הפחד מהסטרואידים)

למעלה