פינת סופ"ש!

פינת סופ"ש!

שיר לסופ"ש- אמן אהוב לסופ"ש- משהו מעניין שקרה השבוע- תמונת השבוע- ציטוט השבוע- המלצת השבוע- אתם מוזמנים לענות=]

אני אתחיל...

שיר לסופ"ש- Jeff Buckley- Just Like a Woman גירסה מצויינת! אמן אהוב לסופ"ש- June Carter -'-,-@ משהו מעניין שקרה השבוע- אאמממ... הופעתי באיזה משהו מצ'וקמק כזה שאירגנו בעיר שלי, היה דווקא כייף! תמונת השבוע- הקאסט של "דה גראנד אול אופרי" בשנות ה50- אפילו מרחוק אפשר לזהות כמה מהאגדות הדגולות ביותר שיצאו משם. ציטוט השבוע- "You've got the right to remain Buuuuuuurned!" (מופע שנות ה70) המלצת השבוע- פסטיבל סולם יעקב מתקרב! בואו!

LeAnnDylan

Well-known member
להלהלה למה לא

שיר לסופ"ש- Devoted - Kristy Lee Cook אמן אהוב לסופ"ש- Kristy Lee Cook משהו מעניין שקרה השבוע- גיליתי את קריסטי לי?
אממ סתם לאדעת
תמונת השבוע- רן
ציטוט השבוע- "אני חושבת שיש לקרי שורשים גרוזיניים" המלצת השבוע- דקסטר

די עם הקריסטי הזאת היא לא משהו בכלל

הגרסה האיומה שלה לשיר של גרטשן וילסון הרסה כל טיפת חיבה שיכולתי לחוש אליה. היא הכי סתם שיש, אני לא מבינה מה את מוצאת בה בכלל

LeAnnDylan

Well-known member
איי שאש! היא סקס מהלך!!

היא כזאת פשוש, ויש לה קול מקסים ובסדר נו Here For The Party לא היה כזה מוצלח אבל יש לה שירים ממש טובים והקאבר שלה לBLUE ממשמוצלח. ונו Devoted
|ריר| אם לא תצביעי לה שבוע הבא את מתה |הא|

הקאבר שלה לBlue מוצלח רק בגלל שהיא לא

עשתה איתו כלום, היא שרה בדיוק כמו ליאן ולא ניסתה להפוך אותו לשלה. כששומעים אותו בפעם הראשונה זה נשמע כמו גרסה של ליאן צעירה יותר, ולא בגלל שיש לה קול כזה טוב אלא בגלל שהיא ניסתה לחקות במקום להפוך לשלה. Devoted האמת לא רע, אבל הוא גם לא כזה טוב כמו שעשית אותו, הוא חמוד ויש מצב שאפילו הייתי קונה את הסינגל הזה אבל שוב אין בה שום דבר מיוחד, סתם עוד בלונדינית. ואני לא מצביעה לאף אחד שם, הם לא שווים, כולם גרועים אני מחכה לעונה הבאה של נאשוויל סטאר:)

LeAnnDylan

Well-known member
לא נו ../images/Emo7.gif

היא טובה. ותצביעי לה ביץ'! אני לא רוצה שהיא תעוף לפני הטופ 12

symptoms

New member
../images/Emo6.gif דיוני קריסטי זה נורא משעשע

ואני לא רוצה שהיא תעוף רק בשביל שזה ימשך
רעות

LeAnnDylan

Well-known member
את לא רוצה שהיא תעוף כי היא סקס מהלך!!

תודי תודי! הא! ידעתי שאת לאסביט

גם אני:)

שיר לסופ"ש- Guilty In Here - Miranda Lmabert אמן אהוב לסופ"ש- מירנדה:) ללא ספק משהו מעניין שקרה השבוע- התקבלתי לאוניברסיטה:) תמונת השבוע- אני במהיר אבל תדמיינו תמונה של מירנדה:) ציטוט השבוע- "the good ones all got wedding rings and the young ones are just too dumb" המלצת השבוע- קחו מטריה:)

למעלה