פינת שעת סיפור חוזרת

טיפקסית

New member
פינת שעת סיפור חוזרת

למי מכם שלא מכיר ו/או לא זוכר זה הולך ככה: אני נותנת לכם קטע התחלתי של סיפור שלהקת טיפקס עומדת במרכזו,הוא מתחיל מנקודת מבטו של גל. הבא בתור יכתוב קטע שני,אחריו שלישי וכן הלאה. אתם מוזמנים לשנות את שם המספר לכל אחד מחברי הלהקה בכל רגע נתון. "חורף.....גשם בחוץ ואני בדרך לעוד יום שגרתי באולפן,שוב כבכל חורף מוצא את עצמי מצונן עם חבילת טישו ענקית בתיק. הקור הבוקר היה יוצא דופן,כבר הרבה זמן שלא היה ככה פה בתל אביב. כאשר הגעתי לאולפן קובי כבר היה עסוק מול המחשב עם סקיצה שכתבנו אתמול לשיר חדש. אחריי התחילו להגיע כולם. כמו בכל בוקר ישבנו על כוס תה חם,לא ממש התחשק לנו לעשות משהו וחשבנו לראות סרט בדיוידי שלנו שחזר מתיקון והוא כמו חדש. היינו צריכים לבחור בהחלטה קבוצתית על סרט. הוצאתי את סרטי הדיוידי מהארון והתחלנו לעבור סרט סרט ולקטלג אותם. ברקע המזגן שלנו שמצרצר אחרי שהדלקנו אותו,ועושה לנו חם ונעים. קשה להחליט על סרט אחד כי כל אחד מאיתנו אוהב משהו אחר-זה אקשן והאחר קומדיה,אחד מתח ואחר מדע בדיוני. בסוף בחרנו באפולו 13 . בדיוק כשרצינו להפעיל את הדיוידי צילצל הטלפון.........................................................................

טיפקסית

New member
../images/Emo208.gif ../images/Emo208.gif הקפצה למעלה עכשיו הופ!

יאללה מי ממשיך אותי. הבא בתור מקבל מתנה על חשבוני.

1mayush

New member
אני כ"כ לא טובה בזה ..גם בפעם קודמת לא הלך../images/Emo3.gif

טיפקסית

New member
לנסות תמיד אפשר נכון? למה לא אם אפשר?

פשוט לנסות לדמיין וללכת עם הדמיון הפרוע שלנו. ומה עם החבר'ה האחרים-אושרי59 יאללה מה איתך? תצטרף [דרך אגב תבדוק אם קיבלת ממני מסר כי שלחתי אותו ואין לי מושג אם הגיע אליך]. ומה איתך מתן שיינר שכבר לא כותב בפורומינו? עידו לך גם כן יש דמיון מפה ועד להודעה חדשה. לנסות לא יזיק נכון? יאללה פשוט תדמיינו מה שעולה לכם בראש ותמשיכו את החלק שלי.

למעלה