פירוש חלומות

Rona554

New member
שבת שלום בנות
חלום מהיום נראה המשך מחלום לפני שבועיים שכנראה לא הטבתי לפרשו החלום לפני שבועיים שאני עם הבחור שלי () חודש בפרידה למרו שהוא מנסה במסים לדבר איתי) בחלום הוא נמצא באיזה בית ואני באה עם אימי ויושבים בסלון ביתו(במציאות הוא גר עם אימו הקשישה). בחלום הוא משוחח עם אמא שלי ואיתי והוא מספר שהוא חי עם מישהי ואני רואה ילדים קטנים ואישה ברקע והוא אומר לי שהוא בכלל לא אוהב או נמשך עליי בחלום כעסתי איך הוא מעז לדבר אליי כך ליד אימי והוא צוחק(במציאות אין מצב שהוא יתנהג כך וגם אני יודעת שאין לו אף אחת אולי נשים רק למין ולא מעבר). בחלום א י קמה ולוקחת את אימי ובדרך לפני שאני יוצאת אני אומרת לו איך אתה מעז להגיד לי שאתה לא יכול לשכב איתי ולא נמשך אליי אני לא מאמינה לך! ואז אני יוצאת הדלת נשארת פתוחה ואז מסובבת את ראשי ורואה שהבחור שלי בעצם זה פנים של בן דוד שלי ובמציאות הם מכירים כי גדלנו ביחד. ואז בחלום אני אומרת לעצמי אה אולי זנ יובל בן דודי איך פניו התמזגו עם הבחור שלי ובאמת שהילדים שהיו בחלום שני בנים דומים לילדים של בן דודי במציאות. החלום מהיום יום שבת-. במציאות עובדת בעבודה אחהצ פעמיים בשבוע אצל איש בשם נחום אני מתה עליו. ונחום במציאות יש כמה בתים. בחלום אני נמצאת באחד מהבתים שלו ויש מגירה עמוסה בשרות של כסף זה נראה עשרות אלפי ש"ח בשטרות. ואני נמצאת שם ופתאום אני הבחור שלי מתקשר ואני אומרת לו תבוא לפה ונעשה סופשבוע בבית של נחום(איש מבוגר). ואז הוא מגיע באוטובוס נראה לי, ואנחנו מדברים וטוב לנו אני מבקשת מנחום שאנחנו נעשה סופשבוע בבית אני וחברי לבד והוא מסכים. אני מחוץ לבית שנראה מרשים במיוחד והיינו בחוץ מחוץ לפרגולה מעץ, והחבר שלי מתפרץ מבכי עם דמעות ומשתנק ואומר לי שהוא לא יכול לשכב איתי או משהו כזה והוא אוהב מישהי אחרת ואני בהלם אומרת לו אבל אתה מתקשר ומסמס ורוצה להיפגש והיה לי עצוב והייתי בהלם כי במציאות הוא מתקשר ומסמס ואז אני מנסה להרגיע אותו ונכנסת לבית ומביאה חבילה של דפים A4 ואחד מהדפים החלקים והישרים היה כמו מבנה של קופסה או בית ואני מקמטת את כל הדפים ובאה לבחור שלי שבוכה בכי גדול ואומרת לו בעצבות בלי כעס תוך כדי שאני מקמטת את הדפים ומביאה לו הנה קח את כל הדפים (בחלום אני לא מבינה את פשר חבילת הדפים והדף שהיה מעוצב כמו בית/קופסא מלבנית ואני לא מבינה למה אני מכווצ"צ" ת אותם ולמה אני נותנת לו וא הוא באבחה חדה מפסיק את הבכי והוא משאיר את הדפים ואומר לי שהוא מתחרט או משהו כזה והוא נשאר איתי לסופשבוע. בחלום נכנסנו לבית וראינו את נחום שהלך ורז האור דלק בבית אני חושבת שיצאתי לעשות סידורים והבחור שלי היה בבית של נחום מחכה לי. אני לא מבינה למה החלום הזה חוזר לי כאילו הוא לא נמשך אליי וכאילו לא רוצה לשכב עימי ובמציאות הוא ממש קשור אליי ומסמס לי אפילו ר להיות בקשר סמס לוודא שאשאר שלו והכי לא ברור לי מה הפירוש של הבכי הזה שלו והדפים שקימטטתי ורציתי להחזיר לו והוא במכה נרגע והתחרט והכניס אותי לבית. אודה לפתרון, תודה רבה

ronpul

New member
היי,

מדובר בפורום חלומות צלולים, והוא עוסק אך ורק בנושאים שקשורים לחלימה צלולה.
לא עוסקים פה בפירוש חלומות.
ישנו פורום ייעודי לפירוש חלומות:

סופ"ש נעים :)

למעלה