פירחי באך לפעוטות

• פותח הנושא dovev
  • פורסם בתאריך

dovev

New member
פירחי באך לפעוטות

מותר? ילדה בת שבועים ? בלילה רוצה לישון רק על הידיים ולידנו ולא בעריסה.... אשמח לתגובות

dovev

New member
להבטיח.?

אתה יכול לענות גם אם אפגע זה בסדר - לא סוף העולם....

aviavid

New member
אם את רוצה את דעתי..

אני חושבת שלא הייתי נותנת לפעוטה שום דבר הייתי בודקת תחילה מה קורה לך ולה

Balancedflow

New member
ברוך הבא דובב ../images/Emo140.gif

קודם כל ברכות על הולת בתינוקת. שנית, בשביל לנסות לעזור לכם, צריך לדעת עוד נתונים, ואני בכל מקרה הייתי ממליצה לכם (לך ולאם) לקחת תמציות ולא לתת אותן לתינוקת. זה לא שאסור, אבל פעוטה רכה כזו תהיה מושפעת טוב יותר מהשינוי האנרגטי שיחול בכם. מעבר לזה, שבגיל כל כך צעיר, אין סיבה שהיא לא תישן לידכם, אל תשכח שעד לפני שבועיים היא היתה ברחם החם, והמגונן, ויתכן מאוד שקשה לה להסתגל לחוץ. בכל מקרה, בשביל לעזור לכם כדאי היה לדעת פרטים נוספים כמו - איך היה ההריון, האם הוא נמשך עד מועד הלידה המשוער? האם הלידה היתה טבעית? מה היה אופי תהליך הלידה? האם ההריון היה רצוי? האם הילדה יונקת? האם היא ילדה ראשונה או שיש לה עוד אחים? האם העריסה נמצאת בחדר ההורים או בחדר נפרד? אלו כל השאלות שאני יכולה לחשוב עליהן כרגע, לא מן הנמנע שיצוצו עוד. אבל אני ממליצה בחום להיפגש עם מטפל/ת מוסמך/ת, אפילו למפגש חד פעמי, על מנת שלכם, ההורים, תותאם פורמולה שתעזור לכם להתמודד עם המצב. כשלכם יהיה יותר קל, לילדה יהיה יותר קל.

dovev

New member
תודה רבה לעונים

היא ישנה כמובן בחדר שלנו אך עם מיטה משלה. הבעיה מתחילה שצריך לישון בלילה (בבוקר אין בעיה) היא רוצה לישון במיטה שלנו ולא במיטה שלה. אני מודעת לעובדה שהיא רוצה את הקירבה ואת המגע החם והיא אכן מקבלת אותו, אבל לדעתי ושוב לא חייב להסכים אם דעה זו- הילדה זקוקה למצב בו היא מצליחה להרדים את עצמה וזה לא תלוי משהו. אני אמא חדשה (זה הניק של בעלי- לי קוראים שירי
)ולכן יכול להיות שאני טועה אבל כך אני רואה את המציאות. ולעינין פירחי באך- החלטתי לא לתת אלא לנסות להקנות לה הרגלי שינה (דפוס שינה) ובכל מיקרה לא הייתי נותנת לה ישירות כמובן, אלא דרכי או בפירקי דופק. תודה רבה על התגובות שירי

Balancedflow

New member
שירי,

קודם כל אני חושבת שטוב שאת סומכת על האינטואיציה של עצמך. אמהות חדשות לעיתים נוטות לאבד את הבטחון, זה משהו שהתינוקות חשים, והם מגיבים לו בהתאם. אני לא חושבת שבגיל שבועיים הילדה צריכה להרדים את עצמה, זה משהו נרכש, ואולי זה מוקדם לה מידי, אבל אני כן חושבת שטוב לנסות להקנות לה הרגלי שינה (אוכל, אמבטיה, שיר סיפור, מה שמתאים לכם ולה). כשאת אומרת שאם היית נתנת לה את התמציות היית נותנת לה "דרכך" למה הכוונה? אני חושבת שהיות ואת אמא חדשה, תמצית האגוז - WALNUT, יכולה להיות מאוד טובה לך, ואני מניחה שאת השינוי תרגישו שתיכן, גם את וגם הילדה.

למעלה