פיריון בסי.אף

צ.פ

New member
פיריון בסי.אף

לצערי הרב המידע על פוריות בסי.אף החמיץ את מטרתו,פוגע בפרט ומיותר לחלוטין. אין זה החלק הארי במחלה וכל בר דעת יבין זאת. מערכת יחסים שניבנת בקושי רב יכולה להפגע במחי יד. יש להסירו לאלתר. בכבוד רב, צביקה.

פריון ב cf

ההערות לגבי סעיף הפריון הגיעו לידיעתי, בהחלט מצדיק התיחסות, בשלב זה אבקש לא לאפשר כניסה לנושא הפוריות. יש מקום לדיון בנושא. כן נתבקשו הרופאים לדון ולהביע את דעתם, אשמח לשמוע דעות נוספות של בוגרים בנושא זה תודה שהעלת את הנושא בברכה דליה אור

תגובה לדליה אור

אני חושב שיש נושאים שעדיף לא לשוחח עליהם בפורום. חוץ מזה אני קורא בתשובה שלך שהוחלט להוריד נושא מסוים מהאתר, אז מדוע הוא לא הורד?

בוגר מודאג

שלום לך בוגר מודאג בפורום אי אפשר להגיד לאנשים על מה לדבר ועל מה לא!!!! פורום זה מקום נוח מאד להסתתר בו,האם אתה מכיר אותי אישית? אם כן מדוע אינך פונה אלי ישירות? אם אתה פונה אלי הייתי שמחה לדעת עם מי אני מדברת. לעינין עצמו אתה בודאי יודע שהדברים טופלו,יהיה דיון בנושא, יתכן שהטקסט יתוקן ע``י דר` בלאו, הרבה בריאות לך ממבוגרת עם דאגות מכאן ועד להודעה חדשה

לדליה אור שלום

אני מכיר אותך, כי את חברה בועד האיגוד ומנהלת את הפורום, וקולך נשמע ברמה. אני אמנם בחרתי להסתתר מאחורי כינוי, אבל אין זה מקום להתנשא מעלי - אני מאמין שיש לך דאגות, ומאחל לך שיהיו לך פחות, אבל אני לא מצפה שתעלי אותם בגלוי בפורום, ואני מאמין שגם את לא מצפה שאעלה את בעיותי בפורום. אני כן מצפה, שנציגים של חולי C.F. ושל משפחותיהם יהיו רגישים לדאגות שלי=שלנו, ויהיו מספיק טקטיים לא להגיב בצורה גלויה בפורום. וחוץ מזה, תודה על פעולותייך!

לבוגר מודאג מדליה אור

שלום לך אני שמחה שהשבת אני מאמינה שכל הדברות יותר טובה ממשהו אחר אם נשמעה נימה של התנשאות אני מצטערת, אבל זה לא מה שהיה שם. קצת כעס כן. אתה כתבת תגובה לדליה אור לא זרקת איזושהי הודעה בפורום, אני מצפה מאנשים שמכירים אותי שיפנו אלי אישית, אפילו אם לא רצית להזדהות ניתן דרך הפורום להעביר לי E-MAIL ולומר שלום דליה מדבר ???? אני חושבת שכבר אין לי צורך להבהיר כמה חולי CF יקרים לליבי ואני לא צדקת, אני מאמינה שאני נלחמת את מלחמת ההשרדות של בתי תוך שאני נלחמת את מלחמתם של כל החולים ב CF ומודה לאלוהים שנתן לי את את הכח והידע לעשות זאת, ולא אכחש שאני גם נהנת כשאני מצליחה. תהיה מי שתהיה, לעולם אהיה והעשה בשבילך באהבה דליה

למעלה