פי 10 מארס..היכן אתה?? חסמו אותך לצמיתות המנהלים מהליכוד ואקטואליה. אז תעשה יוזר חדש ותכתוב בציפורי לילה.

WYam

Well-known member
הבאתי לך מאמר.

Forget about the Magnificent Seven and AI. The stocks that did the absolute best during the year were tied to biotech and crypto — along with one car-related company.​

SymbolNameMarket value2023 % change
SLNO, -0.13%Soleno Therapeutics Inc1,222.11,923.7
CVNA, 0.80%Carvana Co. Class A10,693.21,030.0
CIFR, -5.31%Cipher Mining Inc1,268.2789.3
MARA, -4.18%Marathon Digital Holdings Inc.6,002.0688.3
IMGN, -0.60%Immunogen Inc.8,328.5501.8
MLTX, -0.06%MoonLake Immunotherapeutics Class A3,842.9486.1
CLSK, -2.94%Cleanspark Inc.2,169.0475.5
BBIO, -0.30%BridgeBio Pharma Inc.7,304.9451.0
AFRM, -1.64%Affirm Holdings Inc. Class A15,098.8417.5
RIOT, -2.19%Riot Platforms, Inc.3,583.0411.8

https://www.marketwatch.com/story/t...saster-to-surge-1-000-in-a-wild-2023-ce26b559

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
הבאתי לך מאמר.

Forget about the Magnificent Seven and AI. The stocks that did the absolute best during the year were tied to biotech and crypto — along with one car-related company.​

https://www.marketwatch.com/story/t...saster-to-surge-1-000-in-a-wild-2023-ce26b559
תגידי, לא לימדו אותך בבית שאסור לשקר?
אף אחד מפורום הליכוד לא חסם אותו.
הוא נחסם על ידי משה 53 בלבד.
אם יש לך טענות כלשהן תפני אותם כלפיו.
אותנו אל תכניסי לחרא הזה.

WYam

Well-known member
תגידי, לא לימדו אותך בבית שאסור לשקר?
אף אחד מפורום הליכוד לא חסם אותו.
הוא נחסם על ידי משה 53 בלבד.
אם יש לך טענות כלשהן תפני אותם כלפיו.
אותנו אל תכניסי לחרא הזה.
למה שקרתי סבא?? אתה יודע מה זה הסכמה שבשתיקה??
הרי מן הסתם ע"פ הכותרת שכתבתי אף אדם לא ידמיין ש 4 מנהלים לחצו על הכפתור החסימה לצמיתות.

אתה רוצה פי 10 מארס באשליות? שהוא רצוי בפורום אקטואליה או הליכוד? בחרתי לכתוב לו את האמת.

...
שוב. אין פה תלונות..קיוותי שפי 10 מארס יחזור ויעשה פה את השידורים שלו. אמרתי לך שאכבד את ההחלטה שלך וכבדתי. זה שרשור לפי 10 מארס..ושיבין שהוא לא רצוי בליכוד או אקטואליה.

..
גם פתחתי שרשור אצלכם בליכוד לנסות שוב לשכנע אותך..כי הרי אתה טוען אתה נגד חסימה לצמיתות..אז חשבתי יש עוד סיכוי.

בכל אופן..הסכמה שבשתיקה. זה 100 אחוז אישור פעולה.
..
אגב..לא להמשיך לשכנע אותך?

שחר 676

Well-known member
מנהל
הבאתי לך מאמר.

אנחנו לא חסמנו אותו ולא יפה לומר אחרת.

אני באמת לא מבין אותך.

* שחררנו אותו מאין ספור חסימות תוך שאנו משקיעים זמן ומאמץ לא מבוטל.

* פנינו אליו בפרטי המון פעמים וביקשנו ממנו לכתוב פוסטים שניתן להבין או לחילופין לכתוב ג'יבריש בשרשור מיוחד שנקצה עבורו אך האיש בחר לא להתייחס אלינו בכלל והמשיך להציף את הפורום באין ספור הודעות מוזרות. היינו מתעוררים בבוקר לגלות שהפורום שלנו מוצף בהודעות ג'יבריש מגוחכות שאף אחד לא מבין והאיש ממשיך בשלו , לא רואה אותנו ממטר.

* הוא המשיך לכתוב אצל משה למרות שידע שלמשה אין סבלנות להגיגים שלו. מה שאומר שהוא ציפה מאיתנו להמשיך לשחרר אותו תוך שהוא ממשיך לחולל מהומות - אשכרה יש לו שומרי ראש פרטיים , הא ?

* הוא גם גידף אותנו לא פעם אך אנו התעלמנו.

* לא לשכוח שאנו לא חסמנו אותו.

זה שאת באה בטענות אלינו ממש לא במקום שכן אנו נתנו לו אין ספור הזדמנויות והתייחסנו אליו בסבלנות אין קץ ואת שיודעת זאת היטב בוחרת לבוא אלינו בטענות.

אז מאחר וכך אני מציע שברגע שאת יוצרת איתו קשר מסרי לו את אהבתנו ותקוותנו שיכתוב בכל מקום שבא לו חוץ מאשר בפורום שלנו. גם לסבלנות שלנו יש גבול.

WYam

Well-known member
אנחנו לא חסמנו אותו ולא יפה לומר אחרת.

אני באמת לא מבין אותך.

* שחררנו אותו מאין ספור חסימות תוך שאנו משקיעים זמן ומאמץ לא מבוטל.

* פנינו אליו בפרטי המון פעמים וביקשנו ממנו לכתוב פוסטים שניתן להבין או לחילופין לכתוב ג'יבריש בשרשור מיוחד שנקצה עבורו אך האיש בחר לא להתייחס אלינו בכלל והמשיך להציף את הפורום באין ספור הודעות מוזרות. היינו מתעוררים בבוקר לגלות שהפורום שלנו מוצף בהודעות ג'יבריש מגוחכות שאף אחד לא מבין והאיש ממשיך בשלו , לא רואה אותנו ממטר.

* הוא המשיך לכתוב אצל משה למרות שידע שלמשה אין סבלנות להגיגים שלו. מה שאומר שהוא ציפה מאיתנו להמשיך לשחרר אותו תוך שהוא ממשיך לחולל מהומות - אשכרה יש לו שומרי ראש פרטיים , הא ?

* הוא גם גידף אותנו לא פעם אך אנו התעלמנו.

* לא לשכוח שאנו לא חסמנו אותו.

זה שאת באה בטענות אלינו ממש לא במקום שכן אנו נתנו לו אין ספור הזדמנויות והתייחסנו אליו בסבלנות אין קץ ואת שיודעת זאת היטב בוחרת לבוא אלינו בטענות.

אז מאחר וכך אני מציע שברגע שאת יוצרת איתו קשר מסרי לו את אהבתנו ותקוותנו שיכתוב בכל מקום שבא לו חוץ מאשר בפורום שלנו. גם לסבלנות שלנו יש גבול.
איפה באתי בטענות כלפיכם? ע"פ הכותרת אתה טוען גם התלוננתי על יבגני...אבל זה לא המצב.
בסך הכל פתחתי שרשור בשביל פי 10 מארס...והסברתי לו את המציאות. (ומה שכתבתי בכותרת זאת בדיוק המציאות)

אין לי שום תלונה על יבגני. הוא הבהיר את דעתו. הוא בעד החסימה לצמיתות. ואני גם הבנתי את דעתך..אתה גם בעד החסימה לצמיתות..הרי אם היית נגד..היית פועל אחרת. זה נוח להאשים את משה...

רק את סבא נסיתי לשכנע אחרת. ולא הצלחתי.

..
אין פה תלונות..פתחתי שרשור בשביל פי 10 מארס.
אגב היוזר החדש..היה הרעיון של סבא...

שחר 676

Well-known member
מנהל
איפה באתי בטענות כלפיכם? ע"פ הכותרת אתה טוען גם התלוננתי על יבגני...אבל זה לא המצב.
בסך הכל פתחתי שרשור בשביל פי 10 מארס...והסברתי לו את המציאות. (ומה שכתבתי בכותרת זאת בדיוק המציאות)

אין לי שום תלונה על יבגני. הוא הבהיר את דעתו. הוא בעד החסימה לצמיתות. ואני גם הבנתי את דעתך..אתה גם בעד החסימה לצמיתות..הרי אם היית נגד..היית פועל אחרת. זה נוח להאשים את משה...

רק את סבא נסיתי לשכנע אחרת. ולא הצלחתי
באת בטענות כלפינו כשכתבת את המשפט הבא

"חסמו אותך לצמיתות המנהלים מהליכוד ואקטואליה......"​

זכותך המלאה לחשוב שאני בעד חסימה לצמיתות - אין בכוונתי לדון בסוגיה זאת במיוחד לאחר שכתבתי באריכות את דעתי מעלה.

מאחלים לו בריאות ואושר בכל מקום בו יבחר לכתוב עם ניק חדש רק לא אצלנו.

WYam

Well-known member
באת בטענות כלפינו כשכתבת את המשפט הבא

"חסמו אותך לצמיתות המנהלים מהליכוד ואקטואליה......"​

זכותך המלאה לחשוב שאני בעד חסימה לצמיתות - אין בכוונתי לדון בסוגיה זאת במיוחד לאחר שכתבתי באריכות את דעתי מעלה.

מאחלים לו בריאות ואושר בכל מקום בו יבחר לכתוב עם ניק חדש רק לא אצלנו.
לא באתי בטענות. המשפט די ברור. והבאתי הסבר בתגובה שלי לסבא.
בדיוק..רק לא אצלנו...זה בדיוק מה שניתן להבין מהכותרת שלי.

אתה לא יכול להגיד זה לא אני..זה משה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא באתי בטענות. המשפט די ברור. והבאתי הסבר בתגובה שלי לסבא.
בדיוק..רק לא אצלנו...זה בדיוק מה שניתן להבין מהכותרת שלי.

אתה לא יכול להגיד זה לא אני..זה משה.

מה שעושה לך טוב מקובל עלי.

WYam

Well-known member
מה שעושה לך טוב מקובל עלי.
בכל אופן..לקחת קשה את השרשור. אני מאמינה שיבגני הבין שלא התלוננתי עליו.

השרשור הזה פתחתי בשביל פי 10 מארס. לא קשור אליכם. הוא צריך להבין שהוא לא מקובל בליכוד או אקטואליה. רציתי שיכתוב פה.

ai27

Well-known member
את רוצה שמשה ישלח אותו למוסד סגור כמו שהוא עשה לרון?
עדיף להרחיק את פי10 העדין והשברירי מהטירוף הזה

WYam

Well-known member
את רוצה שמשה ישלח אותו למוסד סגור כמו שהוא עשה לרון?
עדיף להרחיק את פי10 העדין והשברירי מהטירוף הזה
אולי אתה צודק. בכל אופן קראתי את המאמר נזכרתי בפי 10 מארס והדברים שכתב. כמו איך הוא מעדיף את הקטנות והחמודות ולא הגדולות והמוכרות..
ואז ראיתי כל הקטנות שלו ברשימה הנ"ל.

אולי אתה צודק. בכל אופן קראתי את המאמר נזכרתי בפי 10 מארס והדברים שכתב. כמו איך הוא מעדיף את הקטנות והחמודות ולא הגדולות והמוכרות..
ואז ראיתי כל הקטנות שלו ברשימה הנ"ל.
גם שיטת השקעה,לנסות לתפוס קטנות שעושות מאות אחוזים.

צריך סקרינר מיוחד לזה.

WYam

Well-known member
גם שיטת השקעה,לנסות לתפוס קטנות שעושות מאות אחוזים.

צריך סקרינר מיוחד לזה.

תראה איך הוא תפס את כל מי שברשימה. היה בלב הסערה : )
מה שכן הוא נראה לי שמרן בתפיסה ..כמוך. לדוגמא..חששתם כשהביטקויין רץ למעלה. במקום לרוץ על הגל..מה עצר אתכם?
הערך? יקר מדי? הרי מה יכול להיות הערך ? מה שהקהל מחליט..בכל שלב זה היה יקר מדי..

למעלה