פלאסטיקה של הבטן!

עמילני

New member
פלאסטיקה של הבטן!

שלום! לפני כשלוש שנים עברתי במשקל של כ180 ק"ג ניתוח קיצור קיבה מסוגSRVG,בכדי להתגייס לצה"ל! כיום לאחר שהישלתי מעצמי כ100 ק"ג אני מוצא את עצמי אם בטן נפולה ושמביאה למצבים של שפשפות וחיכוך העור..המצב שלי ממש לא נעים כרגע ושאלתי היא האם זה נכון כי לאחר ירידה דראסטית במשקל, והישארות במשקל למעלה משנה, מביאה לאישרור הניתוח הפלאסטי על חשבון הקופה?? בקרוב אני משתחרר ואני כבר שנתיים מחזיק את המשקל למרות שבאמצע הדרך עקב אוכל לא מותאם לאופי הניתוח מצאתי את עצמי שוב בשולחן הניתוחים, אם "שדרוג" לLAGB.לכן אשמח לקבל תשובה על מה ואיך לעשות בכדי לסדר את בטני.. תודה רבה לכל העונה או המוצא עניין בדבר! נ.ב- פלסטיקאי שאיתו התייעצתי בבית החולים איכילוב אמר כי הינני מועמד נכון לניתוח פלאסטי שכזה, אז מה הלאה??

מתיחת בטן אחר ירידה דרסטית במשקל

הרחקת עודפי עור ניכרים לאחר ירידה נכרת במשקל, אמנם אינה ממש בסל הבריאות, אך במקרים בהם הסינר העודף ארוך מאד וגורם לבעיות רפואיות בהחלט תאשרנה רב הקופות את הנתוח. אם כבר היית במחלקה באיכילוב פנה שוב למרפאה לכירורגיה פלסטית, תקבל הזמנה לנתוח, אם נחשוב שזה מוצדק ויתכן מאד ותקבל התחייבות מהקופה. חברי מכבי פונים ישירות אלי במרפאה שאני מקיים ברמת השרון.

Rtitan

New member
האם יש סיכוי...

שלאחר ירידה של כחמישים ק"ג, עודפי העור יעלמו עם הזמן והעור יתמתח? או שמא מצב זה של עודפי עור יוותרו כמות שהם לעד?

עוטדפי עור אחר ירידה במשקל

יש סיכוי להתכווצות העור. ממליץ להמתין שנה לאחר תום הירידה במשקל. לאחר מכן הסיכוי להתכווצות נוספת מזערי.

למעלה