פלייליסט למסיבת ה
Jrock

ketty the sheep

New member
פלייליסט למסיבת ה../images/Emo79.gifJrock

כפי שאולי ידוע לרובכם, ביום שלישי הקרוב, בין השעות 20:00-22:00 תערך מסיבת Jrock/Jpop, במסגרת כנס האנימהוליקון. להלן פלייליסט המסיבה, כל דיעה/הערה/הארה תתקבל בברכה!

Perfume – Chocolate Disco YUI – Rolling Star W-inds – It’s in the Stars ONE OK ROCK – Keep It Real T.M Revolution – INVOKE Arashi – Lucky Man KAT-TUN – Real Face KAT-TUN (Koki solo) – Make U Wet Kanjani8 – Zukkoke Otokomichi Asobi Seksu – Asobimasho Gackt – Vanilla Gackt – Kimi ga Oikaketa Yume Gackt – Redemption Utada Hikaru – Hikari HINOI TEAM – On My Own HINOI TEAM – YEAH! Koda Kumi – Cutie Honey Miyavi – POP is Dead Namie Amuro – Hide & Seek NewS – Sayaendou NewS – Akaku Moyuru Taiyou NewS – Nande x2 Dame Shuji to Akira – Seishun Amigo Capsule – Spider Hirano Aya – Hare Hare Yukai UVERworld – D-Technolife W-inds – Super Lover X Japan – X Rentrer en Soi – Vision of You Hide – Beauty & Stupid​

oracle

New member
../images/Emo26.gif קודם כל תודה על השיתוף~ ../images/Emo24.gif

הרשימה נראית אחלה ^_^ אהבתי ביחוד את הבחירה ב"יופי וטיפש" של הידה P= אולי אפשר להוסיף את הפתיחה של לאקי סטאר ככה שנוכל לתרגל את הריקוד המגניב שיש בו... וגם קצת מאליס מיזר ישמח מאד
ואני יודעת שזה חרוש למוות, אבל מה עם "העולם" של נייטמר (מחברת המוות) ובאותו עניין, אפשר שיר או שניים של מקסימום דה הורמון (גם ממחברת המוות ^^) מממ... בטח יש עוד שירים ממש מתאימים.. ~הסניליות היא לא דבר מומלץ~ TT^TT

nadav1232

New member
וואי ;;

קומי.. הינוי.. נמיאה.. יואי.. איה ~_~ בע אני לא בא לכנס אבל מקסימום אני אעשה אצלי מסיבת ג'ייפופ באותו היום DD:

sonaku

New member
המ,אפשר לבקש שיר מסויים? P:

שיהיה מאוד לא קשור לכל הפלייליסט הרוק-פופ הזה X: אה,ויש יותר מידי ניוז~ לא צריך 3 שירים D:: אני רוצה את פרייייז של aural vampire

S.Riddle

New member
מ-מה זה יותר מדי ניוז? o:

שימאפי לא ישמע אותך אומרת את זה. הוא ישלח את מאסו לאכול אותך. :< והייתרון של ניוז זה שיש להם שירים רקידים בטירוף. בנוסף הרשימה יותר ארוכה מהסלוט שאשכרה הוקצב לנו, אז שמנו כמה שירים לייתר בטחון. לא כולם יתנגנו בכל מקרה, לצערי. ~_~;

sonaku

New member
3 שירים זה יותר מידי.

אני לא חושבת שאני אשאר למסיבה בסוף. המהמהמ. טוב בעצם לאדעת,נראה מה יהיה..

S.Riddle

New member
הא? מה קרה לאילומינאטי של מאליס? oO

שכחת לכתוב אותו. כעורה. >>

oracle

New member
../images/Emo45.gif תודה~ *__*

אין מסיבת ג'יירוק בלי אילומינטי

S.Riddle

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif*_*

Illuminati for teh winz.