פלמנקו אצל סילביה דוראן

flamenca

New member
פלמנקו אצל סילביה דוראן

מי שרוצה ללמוד פלמנקו כמוט שצריך - הסטודיו של סילביה דוראן בבן יהודה בתל אביב הוא המקום ללכת! היא אמנית מדהימה במלוא מובן המילה, ומעבר לזה היא גם מלמדת מעולה!!! ולאלו שגרות רחוק, יש כרגע סניפים של הסטודיו ברשל"צ וביבנה, שבהן מלמדות תלמידות נבחרות של סילביה בשיטת הלימוד שלה. אני ממליצה בחום!!! אז למי שמעוניין, אפשר להתקשר לטלפון 03-5231453 ולקבל פרטים, ניתן להשאיר פרטים ויחזרו אליכם

DizzyMissLizzy

New member
האם ידוע לך מי מלמד ברשל"צ ויבנה?

אני מהאזור, ומעוניינת ללמוד אצל מורה טובה באמת.

Zidan de Toledo

New member
לגבי ראשון

אני לא מכיר, אבל כמו שכתבתי קודם, לגבי יבנה - מלמדת סימה יהודה, במקום הנקרא 'בית המוסיקה' ואם לא תמצאי מספר, אני אשתדל להשיג בהקדם. ואם כבר באזור, הרשי לי המלצה אישית - ברחובות מלמדת כרמל נתן (אחות של מיכל) בסטודיו לבלט של זהבה ברק, שווה בדיקה בהחלט. בהצלחה!

flamenca

New member
מי שמלמד ביבנה וברשל"צ

ברשל"צ מלמדת טטיאנה דור, שהיא גם מלמדת בלט קלאסי. ביבנה מלמדת עדי וינטרוב. שתיהן תלמידות של סילביה דוראן, ומלמדות בשיטה שלה, והן מלמדות מצויין - אני אומרת זאת מניסיון. בהחלט ממליצה בחום. לפרטים נוספים את יכולה להתקשר ל- 035231453, להשאיר הודעה עם הפרטים שלך, ויחזרו אליך

יערית 16

New member
שאלה

את מכירה את המורה שמלמדת ביבנה? זאת אומרת עברת אצלה פעם שיעור?

flamenca

New member
ליערית- לגבי המורה ביבנה

אני באופן אישי למדתי ועדיין לומדת אצל עדי וינטראוב, שהיא מלמדת ביבנה, ואני יכולה להגיד לך שהבחורה קודם כל מוכשרת בצורה בלתי רגילה, היא רוקדת מדהים, ובנוסף היא יודעת ללמד בצורה מאוד מדויקת ומאוד קלה לתפיסה. וראיה לכך היא שהיא האסיסטנטית והמורה המחליפה של סילביה דוראן בסטודיו בבן יהודה. בקיצור לרוץ לזה!!! אני ממליצה בחום!

DizzyMissLizzy

New member
מעניין, לא ידעתי שעדי כבר מלמדת

ביבנה. אני דיברתי איתה אתמול בטלפון, והיא אמרה שהקבוצה של המתחילים עדיין לא נפתחה, והיא מחכה שתהיה קבוצה. אני מאד מקווה שהיא תפתח קבוצה בקרוב. לאור המחמאות שהיא מקבלת כא, אני מאד רוצה לנסות ללמוד אצלה. הייתי ב-2 שיעורים ראשונים אצל 2 מורות שונות (לא חשוב מי הן) ומאד התאכזבתי. אני מאד מקוה להנות אצלה.

יערית 16

New member
בקשר לקבוצה ביבנה

החוג ביבנה עדיין לא נפתח... גם אני כבר מחכה לראות איך יהיה כנראה שעדי מלמדת גם במקומות אחרים ביי ביי

rotushsh

New member
שמחה לשמוע.

אם תדעי שהחוג עומד להפתח, אשמח אם תודיעי לי במסר אישי תודה

DizzyMissLizzy

New member
אופסס, שום מה ההודעה הקודמת

מופיעה עם הכינוי של בתי. אז אם את שומעת שהקבוצה נפתחת אז בבקשה תודיעי לי תודה

flamenca

New member
הסניף של סילביה דוראן ביבנה יפתח בי

הסניף של סילביה דוראן ביבנה סוף סוף יפתח ביום שלישי ה- 23.3 , לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון 03-5231453

flamenca

New member
פתיחת הסטודיו ביום שלישי הקרוב

הסניף של סילביה דוראן ביבנה סוף סוף יפתח ביום שלישי ה- 23.3 , לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון 03-5231453

DizzyMissLizzy

New member
תודה שאת זוכרת לעדכן אותי

וואוו, שוחחנו ממש ממש מזמן. ו...כן, עדי יצרה אתי קשר, ועדכנה אותי. את תהיי שם?

flamenca

New member
אני שמחה לשמוע

לצערי הרב, יום שלישי הוא היום בשבוע שבו אני עובדת עד מאוחר, ולכן אני לא יכולה להגיע, אבל ביתר ימי השבוע אני לוקחת שיעורים עם עדי בסטודיו בתל אביב - והיא פשוט מדהימה! אז אני בטוחה שתהני

למעלה