פמליית פסגת מדינת ישראל

פמליית פסגת מדינת ישראל

בזמן שאני מתחילה לרשות מתיישבים הפושעים נגד אנושות והפושעים הרגילים שבמשחק החוק והפשע במדינה הם הם השוטרים וגנבים, שופטים ונוכלים ומתחילים לעשות דילים וכסף על הכתיבה!!! ממשלת ישראל בית המשפט העליון כנסת ישראל וכל הפמליות שלהם. מדינת ישראל 2009:: אני אזרחית במדינה הזאת אני יהודיה אין לי רקע פלילי למרות הפללה הרצינית שיש עלי שאני כמובן חולת נפש!!! קצת מעבר לכך הרי אנחנו לא פנים מול פנים ואתם כבר רגילים דרך קבע להתעלם לחלוטין ואם פנים מול פנים אז משפטי הכדורים האישפוז הפסיכיאטריה והכפייה קבועים ומובנים וידועים מראש. הקשר בין חוקת מדינת ישראל והגדרתה כמדינה דמוקרטית ובין המדינה האמיתית שיש פה ואני לא מדברת על השוחד שלכם, על הפשעי מלחמה, על שני הצדדים שיצרתם לכם במשחק המלחמה בפירמידת הצדדים במפעל הגרעין, מפעל הנשק מפעל הטכנולוגיה, על היכולת הרגילה והמובנת מאליה למחוק אלפי אנשים אני לא מדברת על הניסויים בבני אדם על המפעל הכימיקלי, טכנולוגי, אלקטרוני, ביוטכנולוגי חיידקי וירוסי סרטני וכו` אני לא מדברת על ההטרדה המינית הגלובלית שיצרתם פה אני לא מדברת על הניסויים המדעיים על המרחב הזמן המוח הגוף החומר והרוח אני לא מדברת על שליטת המוחות הקולקטיבית שיצרתם פה ע"י חיבורי מוחות למכונות ותכנות המכונות בצורה קולקטיבית ותכנון ה"מציאות, ההזיה האוכלוסיה, הילדות הנעורים הזקנה וכו`" אני לא מדברת על הפעלת האנושות השלד המוח הגוף האיברים הפנימיים העור הפנים וכו` אני לא מדברת על מפעל הכסף על יגון סבל ומוות של האנושות ותכנות המציאות התקשורתית להסברים הגיוניים למתרחש ללא הזכרה ולו אחת עד היום לאלו שאני כן מתכוונת אליהם אני לא מדברת על חללי ההזיה הקולקטיבית והאינדודואלית שהכרחתם את האנושות מגיל עובר להיות מחוברים לכך אני לא מדברת על התכנות מוות רצח ואסונות שלכם הפושעים נגד אנושות מחברים את כל אלו ביחד ויושבים בבטלה מוחלטת ומסתכלים עלי יושבת ושוטפת את האוטו מנתבים אותי אל הכתם הזה שלא שטפתי נכנסים להרגיש איך זה מרגיש להחזיק מטלית רטובה מול אוטו מלוכלך איך זה מרגיש להיות אישה רטובה ממים בזמן שהם יושבים שם עם התכנות של הפנטזיה המינית ומרוויחים על זה דולרים באפסים גדולים בזמן שהם לא אחר מהסמויים של מאחורי הקלעים של מדינת ישראל. אני לא מדברת על כך הפנטזיה שלהם להפוך אותי לעבד מוחלט שלא יכולה לעשות דבר בלי התכנות המוחי שלהם - גם אם אני יצור יחידני שהגיע לעולם כנקבה אנושית שיכולה לתפקד בזכות עצמה וזכות איך שנולדה עם מוח תקין גוף תקין ומבנה אנושי המאפשר לי לחיות ללא שום חבורת מטורפים שלא עוזבת אותי לרגע אחד וברגעים אלו ממש משנים את הנתיבים שלהם בין המדעי לפשיעה למיני להזייתי וכו`. אני לא מדברת על חברות אנשים שהם הסמויים של המדינה הזאת שמסתתרים מאחורי אנשי הייטק מאחורי משפחות פשע מאחורי אנשי ממון אותם אנשי גרעין אנשי ביטחון אחרים גדולים שיושבים בבטלה מוחלטת כי עבודת המדע המשוכללת כולאת גוף ומוח שלהם כבר מוכנה ולכודה ולא ניתנת לפתיחה (עוד אחד מהסיפורים שלהם) והם יושבים בבטלה מוחלטת והכסף רץ במערכת ביחד עם השיעבוד האנושי ומה שהם עושים זה לשבת ולחיות את סצינת עדי ארד, לנסות לחרפן את עדי ארד, לנסות להיות עדי אורגזמה, לשבת ולספר אלף ואחד סיפורים שבונים מציאות לעדי והמוח של עדי נמצא בשלוש רמות כשהן לא עדי בכלל אבל עדי צריכה לחיות תוך שהם מזיזים לי את הפרצוף כרצונם, הגוף כרצונם, מייצרים עלי הזיות וזה נראה ככה ואני או צריכה לצרוח שיעזבו אותי בשקט ואז אותו שוטר מגיע באיומי אישפוז כפוי כי הוא גם חלק מהדיל לגבי או שאני שותקת ומנסה לחיות על אף החיבורים למוח והגלים והסיטואציות והזיוני שכל וכל מה שהם מלבישים על עלי כי זו ההנאה הפרטית שלהם. גם אם הסיפור העכשווי שהם מספרים על מטרתה של ההתעללות הזו שאינה פוסקת 24 שעות ביממה היא שיש איזה עניין איתי מול הגורמים שעושים לי את זה והם לא מוכנים להתפס אז הם עושים את זה - בולשיט לא פמליית הממשלה ולא פמליית הכנסת ולא פמליית בית המשפט העליון יתפסו אף אחד ממכם ואף אחת מהפמליות הנ"ל אינן מחוסרות במידע לגבי זה אלא חלק בלתי נפרד! אז יושב שם מטורף השב"כ שבסיפור אחד שהוא מספר הוא מהשב"כ סיפור שני הוא מאג גדול סיפור שלישי הם הסמויים מול השכנים האוייבים סיפור אחר הוא בעל המעבדה סיפור אחר בלה בלה בלה וזה אותו האדם והוא כמובן לא היחיד כי כדי שפשעים נגד אנושות לא יפתחו דואגים לאתגר את כל האנושות נגד עדי ארד וככה אסור שזה יפתח, ודואגים לחבור יחד כל הפושעים נגד אנושות מול אנשים שאם הם זועקים לעזרה מכניסים אותם לאישפוז כפוי ודואגים להביא את השוטר שכבר נמצא בחבילה של הדיל על אותו בן אדם ואם לא אז יכניסו עוד שוטר לחבילה. אז איש השב"כ המחורפן יכול לשבת שעות באובססיה אדירה למערכת שלו ואחר כך לספר סיפור שזו דמות בתוך המערכת ולא הוא ולעשות מול המוח שלי משחקים שאת מאמינה או לא מאמינה - לספר סיפור כשאני עדי יודעת שהכל סיפורים ושקרים ושהוא ממש פושע על בלייצר מצב חשדנות שנאה מלחמה ריבים רציחות וכו` דרך מוחות האנשים והחומרים שורפי המוח שלו, הוא יושב מספר סיפור ואחד החיבורים במוח זז ימינה או שמאלה ואז אני מאמינה או לא מאמינה חבורת האחים הגדולים והשבכנים הלא יאומנים יושבים בסשנים פה ולא סותמים את הפה בין אם אני בבית ובין אם לא, לאותם שבכניקים לא יאומנים יש את האנשים שלהם, אנשי בידור, אני תקשורת, יש את חבורת השב"ק שלהם וכו` וכו` ואני צריכה לחיות את חיי תוך שהם בשליטה מלאה על המוח התקין או המתבלבל מפילים מטוסים מהשמיים ומחליטים מתי תהיה לי טעות בתו בזמן שאני מנגנת בגיטרה ולא מספיקים לזיין את השכל ולדבר נון ספוט 24 שעות ביממה אין לי שקט 24 שעות ביממה האלו של הגרעין לעומתם - האחים הגדולים השחורים הם אלו שהפטיש האישי שלהם זה להכנס לי לתוך המוח ולתוך הגוף ולהשתלט עלי כביכול להיות אני, הוא זה שמנגן בגיטרה, הוא זה שכותב, הוא זה שמנקה הוא החתול הוא הכלב וזה לא סתם ההזיה שבזה אלא שיגוע המוח ופעולה שלמה בין המוחות שאני צריכה לשבת וכיביכול להרגיש אותו עלי והוא חתיכת פושע צעיר נגד אנושות שלא עושה דבר חוץ מלהיות אני כל הזמן. אני לא מדברת על החללי הזיות שלהם להוכחות מדעיות גדולות שלעולם לא יוכלו להוכיח אנשי ההזיות - אם יש אלוהים או אין אלוהים עוד משחק מדעי שלכדו פה בתוך המבנה הטכנולוגי המתקדם לכליאת האנושות ועשיית כסף. שמחובר למבה ההוכחות האם אם פושעים נגד אנושות או לא פושעים נגד אנושות כשאלו נמצאים בתוך מבנה מדעי כיביכול שאינו ניתן לפתיחה והוא ממשיך להסתובב ללא הפסקה אפשר לצאת מזה הם לא נותנים - זו הכוונה, אפשר שהם יסתמו את הפה עם ה24 שעות שלהם הם פשוט לא מוכנים. אז המערכת הוכחות לא יכולה להגיע להוכחה חד משמעית שהם אכן פושעים נגד אנושות ועל זה עובדת פמליית בית המשפט העליון במדינת ישראל הוכחות האם לתקתק ולהניע דרך המערכות שלהם את איבר המין - של ילדים, נשים גברים נערים נערות זו התעללות מינית הטרדה מינית או שפשוט ככה עובד העולם בימינו. האם לקחת את חיי ולהפוך אותי לעבד האישי שלהם השרוי 24 שעות תחת כל מה שנוח להם שיהיה פה, בלי טיפת חופש כשהם יודעים שבכל רגע נתון איפה אני מה אני ואיך אני, המקלחת שלי שלהם, הבית שלי שלהם המוח שלי שלהם הגוף שלי שלהם הציורים שלי שלהם הגיטרה והנגינה שלי שלהם הבעלי חיים שלי שלהם האוכל שלי לשלהם הכסף שלי שלהם החיים שלי שלהם ולכל אחד מאלו אפשר לחבר כל כך הרבה מוצרים טכנולוגים הורסי חיים גוף מוח וחופש ולעשות עוד כסף בבטלה מולי מתפקדת בחיי כשאני צריכה להלחם כדי לקרוא או לנגן - שקט במוח אין ואין לי ADHA כמו שאני לא חולת נפש!!!!

אין לי איך להתנתק 24 שעות ביממה

והם לא סותמים את הפה 24 שעות ביממה!!!!! והם הסמויים שלכם, הם האנשים שיושבים ומנהלים את המדינה הזאת, הם הפמלייה שלך ביבי גם אם דיפלומטית או פוליטיקלי קורקטית או משפטית או תקשורתית יהיו לך (נגיד ולא היה צוי שתיקה וסודיות עליכם) אלף ואחד סיפורים לספר איך אתה נגדם או כולכם נגד מדינה אחרת או שאתם נורא מנסים להפסיק אותם והם כת שטן או אלף ואחד סיפורים לייצור צדדים למען האנושות תפתח תקווה כי גם זו חלק מהלופ המדעי הפושע נגד אנושות שלכם כשהכסף שלכם לא במיתון בכלל. כי לפה לספייס הזה שלא סותמים בו את הפה 24 שעות ביממה ואין לי דרך להתנתק כי הוא מחובר לי למוח אתה והפמלייה שלך ושל הסמויים במוסד ובשב"כ ובצה"ל ובהייטק ובכסף ואלו ואלו - אתם יודעים להודיע שאין סיכוי שזה יסגר. ואתם יכולים לספר עשר מליון סיפורים ותירוצים למה לא - זה הכל סיפורים!!!! אם לא הייתם פושעים נגד אנושות לא היה לכם שום אינטרס להשאיר את זה פתוח. כי ככה אתם מנהלים את המדינה הזו ואני צריכה להיות תקועה תחת התכנות הסותם מוח שלכם ועם קבוצה של בטלנים שהם העליתה של המדינה הזאת כי בתחילת היום הם עושים סצינה קטנה של שקרים ואז כל היום הם יושבים ומנסים להשפיע על חיי או להתעלל בי או לשבש את המוח או לשגע אותי או לדפוק את הכימיקלים שלהם, הכאבים שלהם, מחליטים תלכי לישון מתעללים מיני דרך המערכות שלהם, מטרידים את המוח שלי, הגוף שלי. לגרום למחלות לגרום לשיבושים במוח להרוס את הגוף להרוס את המוח להרוס את החיים ואף אחד מהתירוצים שזה דמויות, שזה כל מיני דברים שלא נפתחים, שזה המערכת, שזה מחובר אחד לשני, שזה בלה בלה בלה בלה כשברגע שהם נמצאים על תדר האמת הם יודעים להודיע חד וחלק שהם לא יסגרו את זה אף פעם, שהם לא יפסיקו בחיים אז מוות??? - הזיות - הזיות שבניתם עולם שאפשר לחיות בו אחרי המוות שאם הגוף והמוח מחוברים לעולם ההזוי שבניתם תכנולוגית אלקטרונית ויזואלית ותכנותית - זו הזייה שחיים שם אחרי המוות, זו הזייה שמדעית פתחתם פתח לעולם הבא או בין עולם וכו` וכו` וכו`. להכניס אנשים להזיות זו הדרך לגרום לאנשים להאמין שאנשים שהם פושעים נגד אנושות במפעל ניסויים על כל יצור חי אפשרי שהם אלו שנתנו תשובה של חיי נצח. להכניס את המוח להזיות ולספר סיפורים ובזמן שהמוח שלך לא מחובר להזיות המאמין תדע שזה לא נכון תדע שזה שקר תדע שזו תוכנה שמניע אותה סרט הזויה. ואני לא מטומטמת ולא בא לי לפרט על ההילולה שלכם עד כמה אפשר לייצר הזייה אדירה. אז אני צריכה לבזבז חיים שלמים על מפעל פושעים נגד אנושות שאם יתגלה כל ההזיה והשקר הזה שאתם מייצרים פה במסות של אוכלוסיות שלמות, היה אפשר להבין אמת פשוטה שאתם פושעים נגד אנושות ברמה קשה ואתם נמצאים בצמרת מדינה עם פמליות ביבי וכנסת ובית משפט גבוה לצדק ומשחקי משטרה ומשחקי רפואה ומחלה ומשחקי מוחות ומשחקי מוות ומשחקי רצח ומשחקי אסונות ולא סותמים את הפה 24 שעות ביממה!!!! ולא עובר יום בלי כימיקלים דרך המערכות, כאלו מלחמתיים, כאלו רפואיים, כאלו סמים פנזטיוניים והזייתיים ולא עובר יום בלי שיבושי מוח והצגתו לקהל הכסף שלכם זו הזיכרון של הבן אדם וככה אני תוקע אותה וככה גורמים לה לקום וככה לשבת וכשהיא מדברת זה אני מדבר וככה תוקעים לה את המוח וככה גורמים לה צרוח וככה מכניסים את המחשבות שאני מתכנת לה למוח וככה אני קובע לה וככה אני שולט על מה שהיא תכתוב וככה אני שולט על מה שהיא תאכל וככה אני שולט מתי היא תלך לבית השימוש והיא מתקלחת רק כי שלחתי לה את הפקודה הזו. אז ככה הם יושבים שם - פושעים נגד אנושות בגיל שלי בבטלה מוחלטת ומנהלים אותי כי אני לא יכולה לבד וככה הם עושים למי שבא להם עובר עוברים תינוק תינוקת ילד ילדה נער נערה בחור בחורה זקן זקנה ויש משחקי רצח ויש משחקי אלימות ואפשר להכנס לטייס כשהוא מתרסק ואפשר להכנס לרוצח כשהוא רוצח ואפשר לאתגר אותו לרצוח ואותו להתאבד ואותו להתבלבל ולהחתך או ליפול או להתנגש והמערכות רואות הכל והכל מצולם באלו הכל דגום באלו, יודעים על כל אדם ואדם במדינת ישראל - הם יושבים בחוסר מעש הם יודעים איפה יש הדלקות מינית, הם יודעים איפה יש אטרף של אלימות וזה המשחק הפרטי שלהם, יש אנשים שיש עליהם דילים כמוני למשל והם יושבים בבטלה צריכים לשגע אותי להכניס אותי לקריזה כי זו הסצינה לראות אותי צורחת - להתאבד אני לא אתאבד גם לא לפגוע באחר אתם פוגעים באחרים לא אני. הם יכולים לעשות את זה למי שבא להם כלב חתול ילד נערה גבר זקנה זה ממש אריה ציפור מטוס מכונית. הם יכולים לשבש לבן אדם את המוח וליצור רגע קריטי והנה האסון הם יכולים לפרוץ למוח הטבעי עוד קצת לתוך הטכנולוגיה האלקטרונית שלהם להכניס את הגוף המוח הראש לתוך המערכות הביוטכנולוגיות לבנות על זה חללי הזיות סיפורים וכו` ולעשות באנושות מה שבא להם בזמן שהם הסמויים שלכם ביבי ממשלת ישראל - הם הסמויים של מדינת ישראל - הם מאחורי הקלעים של מדינת ישראל. הם מחליטים שאני אתבע מהם, שאני ארצה מהם כסף שאני סיכון בשביל אלף ואחד אנשים שהם הכניסו להתעלל בי, לשקר לי, להתעלם ממני וכו` בזמן שכל מה שאני מבקשת זה שקט!!!!!! 24 שעות אתם לא סותמים את הפה - וההבנה מהפסקה האחרונה היא שגברתם עלי וככה בזכות ה24 שעות התעללות אני לא מהווה סכנה לכם יותר???? אתם עושים שינויים בעוברים בעודם בבטן, אתם מפילים מטוסים כחלק מהמשחק הפרטי שלכם, אתם מאתגרים אנשים בשיגעון גדול עד שאלו מתאבדים ואני מהווה לכם סכנה????? פמליית הממשלה והראש בראשה וראשי בית המשפט העליון ואתם בהבנה מוחלטת שככה עובדת מדינת ישראל - ואני מהווה סכנה??? אז זה עוד אחד מהסיפורים שלכם שקט 24 שעות ביממה אתם מזיינים פה את השכל לתוך המוח שלי שקט!!!!!!! ולכן הדרך היחידה שלי לחופש אוטונומי אנטומי הוא מוות! אם אתם תמותו האנושות חופשית אז תגידו לי אם זו הסלמה לאלימות והאם זו אלימות מילולית והאם אני אדם מסוכן לבריות או האם באיזה שהוא חלל הזייתי תעשו ממני יגאל עמיר שלא אהיה לעולם אמן תמותו פושעים נגד אנושות כי אין דרך אחרת לשחרר את האנושות מלבד שתמותו. המערכות שלכם והבטלה הנוראים של לשבת ולהרגיש את איבר המין של הנערכה הזאת והגבר הזה ולתקוע לי את המוח ולא להפסיק לרדת עלי לקלל אותי לשגע אותי לשרוף את המוח לשגע את הגוף לסמם אותי דרךהמערכות המפותחות שלכם לפתוח עלי ספייס מול כל מיני אנשים עם אינטרסים לכסף והשתקת פשעים והמשחק הוא לאמלל אותי לזיין את השכל לספק סיפורים לחרפן אותי ולרדת עלי ולאחל לי מוות לאיים ברצח ועוד להגיד שזו חלק מהעבודה מול האוכלוסיה הקולקטיבית במדינה כי במערכת המתוחכמת שלכם הכל מחובר. ואתם לא אלפרון, אתם סמויי מדינת ישראל, ואנשי המדע הפושע והמתעלל נשים וגברים סמויים יחדיו בסצינות מוות והטרדות מיניות, התעללות גברים ונשים כאחד יושבים שם, נסיינים מייצרי מציאות כולאי אוכלוסיה אנושית בתוך התכנות והמכונות שלהם נסיינים בחומרים כימים בוירוסים מייצרי שפעות מגלגלי הכספים. ובנתיים בחדשות אתם מראים את אלפרון ומטוסים נופלים וילדות נרצחות וזה הכל אתם מאחורי המערכות והמחשבים ושליטת המוחות וחירפון הטבעי וחירפון הגוף יושבים בבטלה מוחלטת ומייצרים את העניין של המדינה הזו

פושעים נגד אנושות

ביבי נתניהו מסתבר שיוצא שבסופו של דבר מעבר להסיפורים ועיצוב הצגת מדינת ישראל : אתם פושעים נגד אנושות אני דורשת החוצה אני דורשת שקט אני דורשת מוח משוחרר ממכם אני דורשת לחיות כבן אדם חופשי אנטומית אני דורשת לחיות כמו שאני מחליטה - אתם מייצרים פה את הצרחות אתם שולחים את השוטר והדיל ואתם מייצרים פה כל ""עבירה על החוק""" כי אני על החוקים של המדינה שכיביכול קיימים לא עוברת!!! זה אתם הפושעים!!!!!!!!!!! והפללה לא נפסקת. אני לא מוכנה לחומרים הכימיים שלכם אני לא מוכנה לזיוני שכל שלכם אני לא מוכנה שתגעו לי במוח אני לא מוכנה שזה ישראה אני לא מוכנה שתעשו יותר את הכסף על לחרפן אותי ולהציג אותי ערומה במקלחת לסמויים בארה"ב ולעשות מזה צחוקים כי זה גם חלק מהעבודה שלכם ואני לא מסכינה לאף אחד מהמציאויות שאתם מייצרים לי ישירות למוח תוך כדי בלבול שכל בלה בלה בלה בלה את מי מעניין כל הסיפורים שלכם ואת מי ממכם מעניין שזה לא מעניין אותי. כל התירוצים והטיעונים למה אתם לא יכולים לסגור את זה כשזה בעצם ייצור שלכם בכל רגע ורגע בלי הפסקה. אני לא מוכנה לחיות ככה ואין למי לפנות הממשלה תומכת בית המשפט תומך והבטלנים יושבים עם הדולרים והפשעים נגד אנושות ולא עוזבים לשניה תמותו אמן.

unbelievble jesus fucking crist omg wow

זה לא יאומן אלוהים ישמור יאללה ועוד ועוד כן ??????????? ואלף ואחד ערוצים עם כל מיני מילים שונות שמעדכנות מערכות שונות אז תשובה מסויימת על כדורים ומחלת נפש זה המשחק שלכם על הפשעים שלכם והחיים שלי אבל בתור פושעים קטנים גדולים נגד אנושות מה אכפת ממי שלא פשע נגד אף אחד. שלא מפחד שאמת תצא לאור כי אני לא יעלה למשפט לא יקבל קנסות או תיקים במשטרה או צוים וכו'.

באמת???

ומה עם זה???? זיכרון במכונה וזו התגובה שלי לפרופסור מה אתה אומר הוא יגיב כמוך? כי נראה שאת אשמים באותה מידה.. "שלום שמי וודאי ידוע לך יחד עם כל פרטי הזיהוי ובפרטיי כאזרח וכאדם פרטי וכנ"ל פרטי האינטימיות האישית והפרטית שלי אני רוצה לדעת מעבר להתקדמות הטכנולוגית ה"מתקדמת מעבר לאדם הטבעי שיצר משהו גדול ממך בין אם הוא הטבע או משהו על ממנו" האם אתם מתייחסים לעובדה שאתם שוללים כל זכות אדם לחופש פרט, חופש אדם, חופש מוח טבעי בלי חיבור אל המכונה, אל התוכנה, אל המחשב, שוללים כל פרטיות ושוללים מצב חופשי למוח???? אני כבר מנסה שנים לקבל מענה ומדינת ישראל מתעלמת ממני באופן טוטאלי ואתם רודפים אותי עם הניסויים הנוראיים והכולאים שלכם לאורך זמן - חיי נצח???? זה כל מה שיש??? התוכנה שלכם??? המכונה שלכם וההזיות שלכם שהמכונה נאדרת מהאדם אז כן סביר להניח שתחיו תחת האשליות וההזיות שיש חיי נצח ושתארגנו את התוכנה כשאינטליגנציה מלאכותית הנעה על ידי הזיכרון המתוכנת ואז תהיה בטוח שאתה מדבר עם האדם הנפטר כשזה בטח מחכה שתסיימו עם הקידמה הפרימיטיבית שלכם כדי להתגלגל לפה שוב ולהיות משהו מתקדם יותר בצורה הבלתי אפשרית עבורכם להוולד ולהיות משהו שלעולם לא תוכל ליצור!!!! תאמין לי!!!! למרות כל ההזיות והשאלות הפילוסופיות שלכם עם החיי נצח וגם אם תוכל להפעיל את פונקציית הספק ולשעבד אותה בכפייה על המוח למען המשך המחקר שלכם והפחד הגדול שכנראה אתם בשקט בשקט עושים פה פשעים נגד אנושות ולכן כתבי הסודיות!!!! אני דורשת להיות אדם חופשי מהמכונות שלכם האם זה ברור או שיש מסר אחר מהמכונה???? אני דרך אגב לא יכולה לחשוב בכלל מאז שהחלטם להכניס את המוח שלי כל כולו למכונה שלכם ואני עדיין מחכה לחשוב ולהרהר שוב ולא לפי כללי המכונות שלכם אלא לפי היכולת הטבעית של המוח הבריא שאיתו נולדתי – מתוחכם וחכם והרבה יותר מורכב מהמכונה המוגבלת שלכם. האם אתם מורשים להכניס לכליאה המחשבית שלכם את אלו המתנדים לה?? אתם בני אדם לא אלוהים או שאתם האס אס הפאשיסטי הדיקטטורי של שנות ה2000? אני דורשת חופש מהמכונה שלכם תוציאו את המוח שלי משם אתה והדוקטורית וכל המטורפים האחרים ששכחו מזמן שאסור כנראה לכפות בצורה כל כך מתנגדת לרצון האדם את האנטומיה והאוטונומיה האישית של אדם לתוך התשוקה האובססיבית שלהם. עכשיו לגבי הספק שאתם מייצרים ולכן לא תובעים וסוגרים אתכם כבר לגבי מערכת הוכחות שאתם אכן מזיקים לגוף הטבעי, למוח הטבעי, יש דבר שאתם לא יכולים להפריך וזה העמדה שלי כאדם פרטי על אוטונומיה חופשית ממכונות וחיבורים!!!! אני רוצה מבקשת דורשת בטוחה עם עצמי במאה אחוז שאני יודעת מה אני רוצה ודורשת – להיות מנותקת מהמכונות שלכם!!!!!!!! כבר הכניסו אותי לשני אישפוזים כפויים בגלל הניסויים שלכם או שאתה קורא להם מחקרים???? כבר הכנסתם לי חומרים מאלף ועד תף שאני כאדם לא מוכנה לקבל אותם לתוך גופים, אתם מייצרים מחשבות והזיות ואשליות ועולם וירטואלים שאתם בונים שאני כאדם לא מוכנה לקבל אותם לתוך המוח, אני לא מוכנה שתדע על הזיכרון שלי על החיים שלי על הגוף שלי על הנשיות שלי על מערכת המין שלי על המחשבות שלי על העשייה שלי בחיים אני מעוניינת בחופש אנטומי מוחי גופי חופש פרט לחיות את חיי בצורה אישית פרטית בלי חבורת פסיכים שמחוברים אלי ובלי המכונות הפרימיטיביות המתקדמות שלכם שאני לא רוצה שום קשר וחיבור אליהן אני מבקשת תשובה לעניין עצמו ולא תירוצים או תגובות עורכי דין שיוצאות מתשובה ישירה על טענותי ושאלותי!!! נכתב בפורום מפלגת קדימה http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=134161345 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=134203037 הבלוג שלי http://blog.tapuz.co.il/misstaltuljones עכשיו האם יש גוף שמפקח עליכם והאם יש אפשרות להכריח אתכם לנתק אותי מהמכונות שלכם בלי התגובות כפי שהזכרתי קודם היוצאות מעצם התשובה הישירה והמתחמקות לתשובות על ספק החוסר ידיעה של גורמים חיצוניים – """אי אפשר לנתק מהמכונה זה עד המוות"!!!!!!! האם יש גוף במדינה שאפשר לפנות אליו כי פניתי כבר למשרד מבקר המדינה למשרד המשפטים פניות הציבור זכויות אזרח הועד נגד עינויים משרד הבריאות כתבתי בבלוג בפורומים משטרה משפחה אנשים סביבי ומסתבר שאפילו לכתוב במהירות המחשב הרגילה אי אפשר כי אתם חייבים להיות מחוברים כרגע ולהאיט אותו ובטח יש לכם הזייה תירוצית שזה בגלל שכתבתי פרימיטיבי או בגלל שאני נגד הקידמה הטכנולוגית שלכם – התשובות שאני מקבלת מכל מקום זה תרופות פסיכיאטריות ואישפוז כי זה הזוי לחלוטין שזה באמת קורה!!!!! זו הזייה שלי הדברים לא מתרחשים וכמו שאמרו לי במשטרה אין תוכנות כאלו והתירוץ שהם לא יודעים מהתוכנות המכונות והמערכות לא מתקבל האם יש למי לפנות האם יש פיקח עליכם האם אפשר לקבל ניתוק או שאתם כמו מעבדות הגרעין מתקני הגרעין רגע אופס אתם מחוברים אחד לשני???????? אתתם עושים מלחמות וניסויים יחדיו על אוכלוסיה במדינת ישראל ???????? אני דורשת תשובה אחת!!!!!! – אני דורשת ניתוק ולדעת למי לפנות מי המפקח ומי הגוף או האדם בעל התואר הזה וזה שיכול לעמוד מולכם ולהכריח אתכם לנתק את הגוף והמוח שלי מהמכונות הניסויים המחקרים והעולם ההוזיים שאתם דוחפים לי באופן בלתי אפשרי להתגונן בפניהם לתוך החושים (שקר שם בסוף בכתבה שאי אפשר להככניס את החושים ואלו לא דגומים מלאכותית ונשלחים בכפייה את חושים הטבעיים) אני דורשת תגובה לעניין, אני דורשת תשובה איך אני מקבלת ניתוק מהמכונות שלכם!!!!!!!" ------------------------------------------------------------------------------------------------ נו ולך יגאל יש תגובה לעניין או רק רדיפה הסתתרות ומשפט משוחד ולא תקין?

למעלה