פניה אישית

אמנון אלבז

New member
מנהל
פניה אישית

חברי פורום יקרים,ותיקים וחדשים, מנוסים ומקצוענים, פעילים ושקטים. הרבה הרבה הנאה נגרמת לי ההתכתבות איתכם , קריאת הודעותיכם, צפיה בעבודתכם והעברת חוויות משותפות הצלחות או כשלונות.מאז כניסתי לקומונה[כן כיום אנו פורום] השקעתי שעות להשתתף בדיונים ולנסות לתרום מנסיוני, כמעט כל אחד שפנה אלי אם בפורום אם בהודעות אישיות זכה למענה מהיר וממצה . כתבתי כמעט מהסיבה שהיו כאלה שלא קיבלא תשובה בפורום. מי שלא נענה אלה משתתפים אשר בקנאות שמרו על זהותם האמיתית , על גילם , מקום מגוריהם , עיסוקם ועוד פרטים אשר יכלו לעזור לי לדעת עם מי אני מדבר.העדפתי לשלוח להם מסר אישי עם בקשה לעדכן את כרטיסם האישיעם זהות אמיתית . מי שנענע לבקשתי החל לקבל יחס משפחתי עם אותה מידיות ואותם פירוטים מקסימליים שאני כהרגלי מוסר לכולם. פניתי זו באה טרם התכנסותנו למפגש נוסף של הפורום [ליתר דיוק הראשון של הפורום], במפגש כזה נאה יהיה שנדע שלדוגמה החילזון המזמר זה זרובבל מכפר חרוז, ולא אפשרות שזכוכית תגיד לי במפגש ; שלום שמי זכוכית. על אחת כמה וכמה כשהסיכויים הגבוהים שבמפגש מסוג זה יפלו הרבה מטלות עלי. אי לכך, בכדי למנוע אי הבנות ואי נעמויות בעתיד הקרוב, אני מבקש שכל מי שכוונותיו טובות ונמצא איתנו לחלוק ידע וחוויות, יכנס לכרטיסו האישי ויעדכן אותו בפרטים אשר יתרמו לנו להכרה קרובה יותר. מבקרים מזדמנים שבאים והולכים יזכו ליחס שונה [ ממני] לעומת חברים קבועים ומוכרים. ולכל מי שפונה אלי לפרטים בקשר ללימודים אצלי, לדעתי זו חוצפה ממדרגה ראשונה ומאוד מבזה לבקש ממני את כל האינפורמציות שבעולם, ואני צריך לענות לאיזו דמות וירטואלית כאילו דא ? הם יפרנסו אותי. אז לידיעת כולם, אני לא מחפס תלמידים, מי שלומד אצלי זה מבחירתי, המחיר אצלי הוא הגבוהה ביותר שרץ היום בשוק, ליתר דיוק המחיר אצלי הוא פי שניים או שלושה מכל מחיר של מורה אחר.אז זהו תודה שהענקתם לי מזמנכם , סליחה אם משהוא נפגע ונפגש באירועים שמחים.

eytcor

New member
אמנון, אני מבין אותך, אך לא מסכים איתך

מערכת היחסים כאן בפורום זה ובהרבה פורומים אחרים היא וירטואלית. מדי פעם מתפתחת כמו שהתפתחה ביני לבינך מערכת יחסים שהיא גם מעבר לצגים, אבל היא לא מחייבת כדי ליצור פורום טוב ופורה. זכותו של כל כותב כאן בפורום לישמור על אנונימיות מסיבותיו הוא וזכותך לא לענות לא אם אתה מרגיש כך. לי מאידך לא תהיה בעיה לענות (במידה ויהי לי מה לענות). אני מכיר (אישית) מספר מנהלי פורומים מאד מכובדים בתפוז שלא חשפו את אפילו שמם הפרטי בפני הפורום והפורום מתנהל באוירה וירטואלית יוצאת מן הכלל. אם באמת חשוב לך המגע האנושי זכותך לפעול כפי שהחלטת, אבל לא בטוח שאחרים יפעלו כמוך. מקווה שהבנת את הצד שלי.

אמנון אלבז

New member
מנהל
כן אני יודע

אך אני מנסה בפורום זה לעשות שינוי כי בכל זאת זה לא פורום עשה במו ידיך, לביתי לא יכנס זר ויגיד לי אני צווינציג מפורום הזכוכית. ואתה יודע שביתי פתוח. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, .......................... השלם את החסר

forestdevil

New member
גם אני מבין את אמנון, ולעיתים מסכים

וגם עם חלק מהדברים שכתב. אבל אמנון, בבקשה, כדי שיהיה לנו קל יותר לקרוא את הדברים החכמים שאתה חולק, אנא לחץ על כפתור הENTER מדי פעם.
זה מסדר את העיין ומקל על המעקב אחר שורות! בהרבה אהבה, אור.

אמנון אלבז

New member
מנהל
תודה אור

דבריך היו חשובים אינטר כבר יש לי טראומת כתיבה בגלל ההערות הישנות של איתן , לכן בגמר כתיבה אני מצרף לו פסיקים ונקודות, כי שניכם צודקים שאני נסחף בכתיבתי. אז בפעם הבאה אשתדל לעשות הגהה אינטר לכתיבתי , .........................,,,,,,,,,,,,,,, הפעם בדקתי והיו לי שני חסרי אינטרים קטנים.

מודה באשמה שמן הסתם התכוונת אלי

נכון שפניתי אליך לאחר שהפנו אותי אליך. אז ככה כמו שענו לך שם עוד מבאי הפורום, זכותך הקיימת בהחלט לברור לך את באי ביתך, קורסיך וכן הלאה, על פי ראות עיניך בלבד. זכותך לברור למי להתקרב וממי להתרחק בתשובותיך בדיוק כמו גם זכותי המלאה להשאר באנונימיות!!! אם אינך רוצה לענות????? שוב זו ודאי זכותך המלאה. תגובתך הבוטה אינה מזמינה במיוחד לפוורום החדש הזה במיוחד כשהוא נמצא בתקופת הניסיון. אני משוטטת בעוד פורומים כבר 4 שנים וזו הפעם הראשונה שבה ענו לי כך. האם כך אתה מזמין חברים לבוא לבפורום שכבר 3 ימים לא להתרומם מהדף השלישי??? הייתי בסדנאות נפלאות בפורום שכן הכל הסתדר מצויין בלי אולטימטומים מהסוג הזה. יתכן שאתה מושלם, יתכן שאין כמוך אבל לי כבר לא בא לבוא אליך תודה צדף מראש העין.

אמנון אלבז

New member
מנהל
לא נכון

לא אליך היתה כוונתי, עובדה היא שקיבלת ממני תשובה מאוד עינינית ומנומסת.אני מרשה לך לפרסם אותה בפורום. אענה לך כאן בגילוי לב על הדילמות וההבדלים שנראים לי בין הפורום הזה לפורום אחר.בפורום זה יושבים מספר מתנדבים אשר בממון רב רכשו ידע, כל בקשתינו היא להכיר מקרוב את השותפים. יתכן ולא הסברתי את עצמי כיאות, או שהיסתמכתי על זיכרונם של הקוראים על הנכתב כאן בעבר. אקצר את דברי בהתנצלות פומבית בפניך ומקווה שתישארי איתנו עם שם או בלי שם לפי רצונך.

stranger11

New member
מדוע התוקפנות

של אדון אמנון אלבז ומדוע היהירות , שוטטתי גם בקומונה וכעט גם בפורום ואיני מבין מדוע הוא כזה. כל פעם יש לו יציאות מוזרות ותוקפניות. אנא תרסן את עצמך.

ב מ ב ו ש

New member
קצת חופש וקלילות עוד לא הרגו

אף אחד אמנון.אני משוטטת בפורום הזה כבר כמה ימים ועכשיו כשקראתי את הודעתך, ממש ירד לי ממנו הכייף. רוצה לתרום? בכייף? רוצה לשאול אנשים על עצמם לפני שאתה עונה? בכייף. או שיענו לך או שלא. חלק מהיופי והחיסרון של האינטרנט הוא האלמוניות. כאומן, תראה מה תעשה לך קצת יותר קלילות - במסגרת מה שנוח לך - אולי תהיינה לך הפתעות מדהימות. ולזה אני מתכוונת גם להערה בענין המיפגש. אתה זוכר שמדובר באנשים ולא מכונות מכניות? על כל פנים בהצלחה ובהנאה. ורק בשבילך: א.ה

forestdevil

New member
בקשר להודעה, נא לקרוא.

שלום לכולם. אמון אלבז הנו חבר מכובד בקהילתנו הוירטואלית ויש לו את העדפותיו. הוא לא אוהב לדבר עם כינויים ולא אוהב לא לדעת מול מי הוא מדבר. ההעדפה לדבר עם (ובייחוד לעזור ל), אנשים "אמיתיים", מגיעה מנסיונו האישי ואין לנו מה לעשות אלא לכבד אותה. בכל אופן זו היא העדפתו, ולכן מי שיירצה את עזרתו האדיבה יותר (הוא יכול לעזור המון, וגם שמח לעשות זאת), פשוט שיפנה אליו ויציג את עצמו, מי שפרטיותו חשובה לו יותר, יוכל להעזר בשאר הפורום או בי, בשביל זה אנו פה, למרות שאני בטוח שיהיה לו קשה להתאפק והוא ייתן תגובות עוזרות תמיד. לא ראיתי תוקפנות בהודעה של אמנון, קצת קשה להבין "למה בדיוק מתכוון המשורר" בפורומים, כי המימיקה והאינטונציה חסרות. מהיכרותי הקצרה עם אמנון אני יכול להיות ערב לכך שהוא בהחלט לא התכוון לתקוף אף אחד או אחת כאן, ופשוט להביע את תמיהתו וחוסר שביעות הרצון מהנושאים אותם העלה. מדיניות תפוז והפורומים היא לאפשר לכולנו לשמור על אלמוניות באם נחפוץ בכך, לי אין שום בעייה עם זה ומבחינתי זה מבורך. אני לא כאן כדי לסנגר על אף אחד. זכותם של כולם לשמור על אלמוניות וזכותו של כל אחד להסס לפני שייתן תשובה לכינוי שמסרב להציג עצמו, כבר היו לנו טרולים (או טרולונים)בקומונה... אז בבקשה, נא לא לקפוץ למסקנות חפוזות על אופיו של חבר זה או אחר בפורום, זה לא משרת שום מטרה. עוד דבר אחרון, מפגשים של הפורום הינם דבר מבורך ומפרה, אך מטבע הדברים יהיו המקומות מוגבלים. חברים שתורמים מעצמם ויסכימו לשתף וחברים שמשתתפים בפורום באופן שוטף יהיו אלו שייבחרו ראשונים למלא את הכסאות. ככל שנכיר יותר בפורום (ופה אני מסכים לחלוטין עם אמנון), המפגשים יהיו מרתקים יותר וזורמים יותר. זה באמת יהיה מוזר לקרוא למישהו "חרוזון" חצי מהמפגש כי לא ידעתי את שמו ואני קולט שמות לאט...:-\ בואו נשאיר את המעמורה המיותרת הזו מאחורינו ונמשיך הלאה. אור.

stranger11

New member
אמנון

אתה בחשבון נפש? או שירדת לעם ? אין לי שום בקורת לצד האומנותי שלך נהפוך הוא אני מעריץ אותו. מ תמשיך להיות פעיל ומועיל? יום טוב

mikirosen

New member
מי הוא STRANGER11

שפגע באמנון ומזה יומים לא שומעים מאמנון?

פי3ו3ון

New member
הוא בחור חדש ומוזר שמנסה להרוס את

הפורום הזה. גם אני קורא את הפורום שלכם ונהנה. מוזר לי שסטריינג'ר אחד חתם כ"מ" בהודעה האחרונה, אבל בפרטים האישיים כתוב "ירון נווה". מעבר לזה, הוא גם חתום בתפוז מאוד טרי מאוגוסט 2005, לא יותר משבוע וחצי ואלו הן שתי ההודעות היחידות שלו. מישהו פה קצת חשוד. מישהו פה מנסה לסרס לכם את הפורום. ואולי מישהו פה צריך למחוק הודעות. (רמז.......)

stranger11

New member
סליחה וסליחה

לאחר תכתובת במסרים עם אמנון הבנתי שפגעתי בו קשות לא התכוונתי, ואני מצטער על כך ואבקשר את סליחתו ואת סליחת הפורום. איני מתכוון לפקוד את הפורום ואני מקווה שהוא יחזור בהקדם. שבת שלום ירון רווה.

למעלה