פנייה אישית לעמיר

לאיילת - את שואלת אז אני אסביר...

אומנם שלחתי לורד את אהבתי ( זה היה די בציניות אני מודה ) אך אני באמת מאמינה שהכל בא מאהבה , ואין כל סתירה בדבריי כיוון שלא באמת ירדתי עליה , לפחות לא עד שהשתלחה בי, בס"ך הכל ציטטי משפט משיר שלדעתי אמור היה להעמיד את דברי הפתוס שלה קצת בפרופורציה , והכי מעניין הוא שהיא לא אמרה שום דבר שאף אחד מבאי הפורום הזה לא היה מסכים איתו , זוהי רק הדרך בה הביעה את דבריה שגררו את תגובתי, ואכן חופש ביטוי הוא דבר חשוב אך הוא הוא נחלת כולם וגם שלי . בכל מקרה אני לא זקוקה ללגיטימציה ומעידוד מאף אחד על מנת להביע את דעתי שום הודעה משום חבר בפורום לא אמורה לגרום לי להגיב או להחריש. בכל אופן אני גם מסוגלת להתחרט אם פגעתי במישהו , ואנצל "במה " זו על מנת להיתנצל- מכל ה-

היי אבי , כן שמתי לב אך....

אני והפה הגדול שלי עוד הייתי מסתבכת בעוד פרשיה , אז אני באמת מתעלמת אומנם כמו שאתה רואה לא אכפת לי להתנצל אחר כך , אבל בכל הכנות : אני לא ממש מתה על זה .

Nahoum

New member
לכולם -

חולה עליכם פורום שלי!! בואו כולם נהיה בסבבה - סה"כ אנחנו כולם כאן למטרה משותפת אחת - עמיר בניון. בכל חברה נורמאלית יש הרבה סוגים של אנשים - הסוגים לא מתאימים אחד לשני, אבל בשביל זה אפשר לוותר - ולא סתם לפתח ריבים סתמיים - כי אל תשכחו שהמטרה ומה שמאגד אותנו כאן זה עמיר, אז מה אתם אומרים? סולחה בין כל מי שהשתתף ב"ויכוח" הזה?

אתה צודק - זה אכן לא מכובד

אני מצידי מפסיקה לאלתר ( בתקוה ש-" מודה ועוזב ירוחם ").

vered c

New member
פנייה אישית לעמיר

עמיר שלום, אני מפתיעה אפילו את עצמי בפנייה אלייך. אני יודעת שזה אתר מעריצים, אבל אני לא יודעת מהי הערצת אדם, רק אהבה אינסופית לאלוהים. ובכל זאת, אני מרגישה צורך עז לספר לך עד כמה כל מילה וצליל שלך מקרבים אותי עוד מידה לאלוהים, לבריאה שלו ולחיים באמת. השירה שלך היא תמצית הקיומיות, והתמצית הפשוטה והיפה הזו היא העיקר. היא אמנם פשוטה, אבל ממש לא פשוט להבין אותה. כדי להגיע אליה דרושים גדלות הנפש, התרוממות הרוח, התחברות לנשמה, צניעות והכרת תודה. את כל אלה - כבר יגעת ומצאת. האור שנמצא בנשמת אפך כבר אינו גנוז, הוא מאיר לכל נשמה קשובה ומביא לכולנו ניגונים של שמחה. אני חושבת שאתה יודע שאתה כבר לא מכחול שבור - זה רק זיכרון ישן שעדיין רשום. עמוק בליבך כבר נגעת באור, מנצנץ ככוכב, חי את חייך באמת. מברכת אותך ש"יהללוך מלאכים, ולא תאבד דרכך בזהר ובחשכה". לחייך. ורד

על זה נאמר בשיר של .....

אריק איינשטיין ושלום חנוך מהדיסק " פלסטלינה" " כתבו עליו בעיתון הרבה דברים .... אך הוא בכלל לא ידע שהוא כזה!..."

vered c

New member
לזוהרה

ככל שתמעטי בביקורת ותפתחי ליבך לאהבה, כך יוטב לבאי הפורום, ואולי גם לך. הדברים נכתבו אליו ולא עליו וליתר דיוק, בייחוד לא אלייך. אם יקרא אותם, יחליט מה יקח מהם ואת השאר ישאיר כפלסטלינה לאנשים כמוך. אני רואה בניסיון שלך להוציא דברים מהקשרם עוד טרם שנקשרו, מעשה עקר וחסר כל חן!! יש מקרים שהשתיקה יפה להם, גם אם בראש עולה ציטוט נאה המתעקש למצוא דרכו לאן שהוא...

ורד יקירתי!!!

את מתחילה לצערי לחרוג מגבולות הטעם הטוב , ולא רק זאת את גם חורגת מתחושת המציאות , בתחילה את מנסחת באופן תמוה ביותר מכתב אישי ממך אליו "עלק" בפורום שחשוף לכלל המשתתפים , ואחר כך המומה מכך שיש לכך תגובות, ומעבר לכך את כבר מתחילה לדבר בשמו , מה יקח אליו ומה יותיר ,ואף אילו סוג של אנשים מועדפים עליו , אם הקירבה שלך לעמיר בניון היא כה אינטימית אני בטוחה שתמצאי את הצינורות המקובלים ואף השפויים להעביר אליו את מסרייך המיסיונרים , אך עד אז קחי בחשבון שהפורום הזה נועד לכולם ולמי שחפץ בכך . מכיוון שברור בעליל שאת רק עוד מעריצה שאיבדה את תחושת הזמן והמציאות , אני מציעה לך לחזור לפרופורציות ולקחת את החיים בקלות יותר , ואת יודעת מה אני אצטט מדברייך שלך לגבי המוסיקה של בניון אך את יכולה להחיל זאת על יחס בן אדם לחברו : " כדי להגיע אליה דרושים גדלות נפש ,התרוממות הרוח ....צניעות ..." נאה דורש נאה מקיים . אגב יש דברים שהשתיקה יפה להם אך גם יש דברים שחייבים גילוי נאות , ודי לחכימה ברמיזה. אינני סובלת מאימפולסיביות ורבלית , הגבתי כיוון שמכתבך המגוחך דרש זאת ולא מפאת כל מיני ציטוטים נאים כדברייך( ותודה על המחמאה) עלו במוחי ציטוטים כאלו יש לי למכביר ואף לא חסרים לי הפורומים להעלותם בכתב ובעל פה ( אמרה בחוסר צניעות מופגן) . והסירי דאגה מליבך ליבי פתוח לאהבה הנה הראיה לכך : ליבי יוצא אלייך ברגעי חולשתייך עד שהקדשתי מזמני על מנת להעמיד אותך במקומך , קבלי זאת באהבה.

vered c

New member
לזוהרה

מילים כדורבנות, אבל מאחוריהם מסתתרים זיוף ושעמום גדול. תמשיכי להקדיש זמן לכל אלה שצריכים אותך כאן ולשלוח להם לבבות חלולים... אני כבר לא אהיה פה בשביל לספק את הצרכים הסדיסטיים שלך. הספקת לי.

מה.. את הולכת ?!?! .....

חבל , חשבתי שמצאתי סוף סוף יריב ראוי לצרכים הסדיסטיים שלי , אבל לא תיפול רוחי , אני אמצא כזה בסופו של דבר.

למעלה