פנייה שנייה אל האיש שכותב עליי דוקטורט.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לאחר שקנאתו העזה בי של דיברגנט חדש, על כך שכבר בהיותי בן 25 אני כל-כך חכם, כל-כך מוכשר, כל-כך בעל הישגים וכל-כך מעניין שכבר אז התחילו לכתוב עליי את עבודת הדוקטורט הראשונה שכותבים עליי, מתוך מאות ואלפים של עבודות דוקטורט שייכתבו עליי עשרות ומאות שנים קדימה בשלל דיסציפלינות, כל זה בשעה שדיברגנט חדש עצמו הוא חסר הישגים ראויים לציון, אדם כה לא חכם, לא מוכשר, לא בעל הישגים ולא מעניין עד כדי כך שלא יכתבו עליו עבודת דוקטורט לעולם, אפילו לא אחת, בוודאי שלא מאות ואלפים, ובוודאי שלא כבר בהיותו בן 25, ואדם שאפילו אינו כשיר להשכלה הגבוהה שקיבל רק בזכות זילות ההשכלה הגבוהה בסוף האלף הקודם ותחילת האלף הנוכחי, לאחר שבעקבות קנאתו זאת, הוא הרס את שרשור הפנייה הראשונה שלי אל האיש שכותב עליי דוקטורט עם כל הודעות קנאתו האדירה, הבוערת והשורפת, אז אני נאלץ לפתוח שרשור פנייה שנייה אל האיש שכותב עליי דוקטורט.

נקווה שהפעם דיברגנט חדש ירסן את קנאתו האדירה והמשתוללת במקום להפריע לניסיוני לסייע לאיש שכותב עליי דוקטורט בעבודת הדוקטורט שהוא כותב עליי, באם הוא זקוק לכך.

כפי מה שאמרתי בפעם הקודמת, וכאן אתם יכולים להפסיק לקרוא כי אני פשוט עושה העתק-הדבק מהפעם הקודמת ורק על האיש שכותב עליי דוקטורט להמשיך לקרוא, באם הוא פספס את שרשור הפנייה הראשונה שלי אליו, או ראה אותו אבל לא הבין כלום כי המסר שלי אבד בתוך אוקיינוס הקנאה של דיברגנט חדש על עליונותי עליו בכל צורה ודרך עד לכדי כתיבת עבודת הדוקטורט הראשונה עליי כבר בגיל 25 בשעה שעל דיברגנט לא תיכתב לעולם אפילו לא עבודת דוקטורט אחת מכיוון שהוא לא ראוי לכך, וזאת בניגוד אליי, שייכתבו עליי מאות ואלפים של עבודות דוקטורט, אז לאיש שכותב עליי דוקטורט, שלום רב.

רק רציתי להגיד לך שזה אני, מושא הדוקטורט שלך, מאור פז, וזהו החשבון הנוכחי שלי. נראה לי גם שהפסקתי להחליף חשבונות. לפחות לבינתיים. ואולי לנצח.

אם יש לך שאלות אליי או אתה זקוק לעזרה כלשהי מצידי בעבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי, עבודת דוקטורט ראשונה מיני רבות שעוד ייכתבו עליי, אז יותר מאשמח לשתף פעולה ואתה מוזמן לכתוב לי בפרטי או לדבר איתי פה.

הסיבה שאני פונה אליך כך בפומבי במקום בפרטי כדי להגיד לך את כל זה, זה כי נראה שב"הגדרות" בחרת שלא יהיה אפשר לשלוח לך הודעות פרטיות.

אני גם לא כותב לך את המסר הזה בשרשור שבו הכרנו ושבו הודעת לי שאתה כותב עליי דוקטורט מכיוון שלמנהל שם יש נטייה למחוק שרשורים והודעות שלי כך שלא בטוח שאתה תראה לפני שהמסר והשרשור יימחקו, ומילא המסר, אבל במיוחד חבל על השרשור.

לכן החלטתי על פנייה פומבית שכזאת, אמנם בפורום של dw שמוחק לי שרשורים והודעות, אבל בגלל נטייתו זאת, אני מפרסם את המסר הזה במספר פורומים נוספים.

באמת, מה שאתה צריך. אם יש לך שאלות או בקשות או מה שזה לא יהיה עבור עבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי, אז אשמח לשתף פעולה :giggle:|כתר|👑

אני באופן אישי מציע לך לנצל את ההזדמנות הזאת ואת שיתוף הפעולה שלי. אין בכוונתי לשתף פעולה לעיתים קרובות עם עשרות, מאות ואלפי עבודות הדוקטורט הנוספות שעוד ייכתבו עליי בעתיד לאורך השנים.

בכבוד רב,

מאור פז,

האיש בעל ההישגים הבלתי אפשריים,

הגאון אדיר המימדים,

שמש העמים.

‏‏992a6a233979481f98be0aa50c6a6279 - עותק.jpeg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לאחר שקנאתו העזה בי של דיברגנט חדש, על כך שכבר בהיותי בן 25 אני כל-כך חכם, כל-כך מוכשר, כל-כך בעל הישגים וכל-כך מעניין שכבר אז התחילו לכתוב עליי את עבודת הדוקטורט הראשונה שכותבים עליי, מתוך מאות ואלפים של עבודות דוקטורט שייכתבו עליי עשרות ומאות שנים קדימה בשלל דיסציפלינות, כל זה בשעה שדיברגנט חדש עצמו הוא חסר הישגים ראויים לציון, אדם כה לא חכם, לא מוכשר, לא בעל הישגים ולא מעניין עד כדי כך שלא יכתבו עליו עבודת דוקטורט לעולם, אפילו לא אחת, בוודאי שלא מאות ואלפים, ובוודאי שלא כבר בהיותו בן 25, ואדם שאפילו אינו כשיר להשכלה הגבוהה שקיבל רק בזכות זילות ההשכלה הגבוהה בסוף האלף הקודם ותחילת האלף הנוכחי, לאחר שבעקבות קנאתו זאת, הוא הרס את שרשור הפנייה הראשונה שלי אל האיש שכותב עליי דוקטורט עם כל הודעות קנאתו האדירה, הבוערת והשורפת, אז אני נאלץ לפתוח שרשור פנייה שנייה אל האיש שכותב עליי דוקטורט.

נקווה שהפעם דיברגנט חדש ירסן את קנאתו האדירה והמשתוללת במקום להפריע לניסיוני לסייע לאיש שכותב עליי דוקטורט בעבודת הדוקטורט שהוא כותב עליי, באם הוא זקוק לכך.

כפי מה שאמרתי בפעם הקודמת, וכאן אתם יכולים להפסיק לקרוא כי אני פשוט עושה העתק-הדבק מהפעם הקודמת ורק על האיש שכותב עליי דוקטורט להמשיך לקרוא, באם הוא פספס את שרשור הפנייה הראשונה שלי אליו, או ראה אותו אבל לא הבין כלום כי המסר שלי אבד בתוך אוקיינוס הקנאה של דיברגנט חדש על עליונותי עליו בכל צורה ודרך עד לכדי כתיבת עבודת הדוקטורט הראשונה עליי כבר בגיל 25 בשעה שעל דיברגנט לא תיכתב לעולם אפילו לא עבודת דוקטורט אחת מכיוון שהוא לא ראוי לכך, וזאת בניגוד אליי, שייכתבו עליי מאות ואלפים של עבודות דוקטורט, אז לאיש שכותב עליי דוקטורט, שלום רב.

רק רציתי להגיד לך שזה אני, מושא הדוקטורט שלך, מאור פז, וזהו החשבון הנוכחי שלי. נראה לי גם שהפסקתי להחליף חשבונות. לפחות לבינתיים. ואולי לנצח.

אם יש לך שאלות אליי או אתה זקוק לעזרה כלשהי מצידי בעבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי, עבודת דוקטורט ראשונה מיני רבות שעוד ייכתבו עליי, אז יותר מאשמח לשתף פעולה ואתה מוזמן לכתוב לי בפרטי או לדבר איתי פה.

הסיבה שאני פונה אליך כך בפומבי במקום בפרטי כדי להגיד לך את כל זה, זה כי נראה שב"הגדרות" בחרת שלא יהיה אפשר לשלוח לך הודעות פרטיות.

אני גם לא כותב לך את המסר הזה בשרשור שבו הכרנו ושבו הודעת לי שאתה כותב עליי דוקטורט מכיוון שלמנהל שם יש נטייה למחוק שרשורים והודעות שלי כך שלא בטוח שאתה תראה לפני שהמסר והשרשור יימחקו, ומילא המסר, אבל במיוחד חבל על השרשור.

לכן החלטתי על פנייה פומבית שכזאת, אמנם בפורום של dw שמוחק לי שרשורים והודעות, אבל בגלל נטייתו זאת, אני מפרסם את המסר הזה במספר פורומים נוספים.

באמת, מה שאתה צריך. אם יש לך שאלות או בקשות או מה שזה לא יהיה עבור עבודת הדוקטורט שאתה כותב עליי, אז אשמח לשתף פעולה :giggle:|כתר|👑

אני באופן אישי מציע לך לנצל את ההזדמנות הזאת ואת שיתוף הפעולה שלי. אין בכוונתי לשתף פעולה לעיתים קרובות עם עשרות, מאות ואלפי עבודות הדוקטורט הנוספות שעוד ייכתבו עליי בעתיד לאורך השנים.

בכבוד רב,

מאור פז,

הגאון אדיר המימדים,

שמש העמים.

צפה בקובץ המצורף 100052
חחחחחחחח מאור .
"האיש בעל ההישגים הבלתי אפשריים"?
"הגאון אדיר המימדים"?
"שמש העמים"?
שמעת פעם על המונח שנקרא, "צניעות"? |מובך|
אני לא חושב ששמעת. :)
אבל מה שנכון, הצלחת הפעם ביחס לפעמים הקודמות לתמצת ולקצר.
וגם הרצון לעזור לזולת אינו דבר מובן מאליו.|4U|

Guy844

Member
חחחחחחחח מאור .
זה אני :D
"האיש בעל ההישגים הבלתי אפשריים"?
מה אתה רוצה? כאילו שזה לא נכון 😂

לחזות מראש מגוון אסונות טבע הרסניים?

לחזות את ניצחונם בבחירות של אנשים 9 חודשים לפני שבכלל הכריזו על מועמדותם?

הישגים פי 500 יותר גדולים מאלו של וורן באפט בשוק ההון?

אם אלו לא הישגים בלתי אפשריים, אז מה זה הישגים בלתי אפשריים? 😂

אל תהיה כל-כך בשוק. זה לא סוד שדברים בלתי אפשריים הם לא באמת בלתי אפשריים אלא פשוט צריך בן-אדם שיכול לעשות דברים בלתי אפשריים בשביל להשיג אותם.

קודם היה את סטיב ג'ובס. אחריו היה את אילון מאסק. עכשיו יש את מאור פז.

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg
"הגאון אדיר המימדים"?
מה אתה רוצה ממני? זה בסה"כ הכיוון שאליו כל עשרות הראיות מצביעות.
"שמש העמים"?
כן. כי אני כמו שמש עבור כל העמים, או כך אני אמור להיות בעתיד, אם הדברים ילכו לפי התוכנית.

הפעם שמש העמים באמת, כן? לא כמו מה שסטאלין היה.

autokollhto-toixou-hlios-diafora-400x400.png
שמעת פעם על המונח שנקרא, "צניעות"? |מובך|
ליטרלי מה זה
אני לא חושב ששמעת. :)
סתם 😂

תקשיב, אני לא מאמין גדול ב"צניעות". מה זה צניעות אם לא הסתרה וסודות, או אפילו שקרים?

מעדיף כנות על צניעות. אני גם מעדיף כנות על פוליטיקלי קורקט.

ויש עוד עניין.

אנשים, לא נעים להגיד, הם אידיוטים. לא כולם אבל...אתה יודע. הרוב. אי-אפשר לסמוך על אנשים שידעו להבין דברים לבדם, ולכן צריך לעזור להם, כאשר אחד הדברים היותר טובים והיותר חשובים לדעת אותם, הוא ערכם של אנשים אחרים, ואיזה בן-אדם מכיר איזה בן-אדם יותר טוב, מאשר מה שכל אחד מכיר את עצמו?

בסופו של דבר, העולם הוא מקום ממש דפוק, והסיבה העיקרית לכך, היא שאנשים לא יודעים להעריך את ערכם של אנשים, כי אם כולם היו יודעים מהו ערכו של כל אדם, כל אדם היה נופל בדיוק אל המשבצת הנכונה עבורו, הפוטנציאל המבוזבז של הגאונים היה מפסיק להתבזבז על שטויות בעודם עובדים בעבודות שהם הרבה יותר מידי אובר קווליפייד בשבילן, אנשים טיפשים וחסרי יכולת לא היו מושמים יותר בעמדות של כוח והשפעה, וכל העולם היה הופך למקום הרבה יותר טוב ויעיל.

זה נראה לך הגיוני שאני גאון אדיר מימדים שניתן למקמו באותה השורה ביחד עם לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס, למרות שגם מהם אני יותר חכם, ועל זה שאני יותר חכם מאלברט איינשטיין וניקולא טסלה אין בכלל על מה לדבר, ושבאותה הנשימה אף-אחד בשום-מקום לא מודע לעצם קיומי, ובוודאי שלא דואג לכך שאגיע אל המקומות שאני צריך להגיע אליהם והמשבצות שאני צריך להשתבץ לתוכן, ואפילו לא שובצתי לבית-ספר למחוננים המותאם לצרכיי וחצי מכל האנשים שאני מכיר חושבים שאני טיפש גמור? זה נראה לך הגיוני?

לכן, אנשים, וביתר שאת וביתר חשיבות, הגאונים ובעלי היכולות הגבוהות, בוודאי ובוודאי שאלו הגדולים במיוחד, כמוני, צריכים להיות סוכני יחסי הציבור של עצמם.
אבל מה שנכון, הצלחת הפעם ביחס לפעמים הקודמות לתמצת ולקצר.
עם דגש על "ביחס לפעמים קודמות" 😂

מודל הקשב הדינאמי של פז | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
וגם הרצון לעזור לזולת אינו דבר מובן מאליו.|4U|
ברור. עם הישגים בלתי אפשריים וגאונות אדירת מימדים אני יכול ללכת לכל מקום, לעשות כל דבר, ולחיות את החיים היפים ביותר והאנוכיים ביותר עבור עצמי, שכל אדם כלשהו אי-פעם חי.

ובמקום זה, עם הישגיי הבלתי אפשריים וחוכמתי אדירת המימדים, שעולה על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס, מה אני רוצה לעשות עם חיי?

להיות שמש עבור העמים.

autokollhto-toixou-hlios-diafora-400x400.png

בכבוד רב,

מאור פז,

הגאון אדיר המימדים,

שמש העמים.

צפה בקובץ המצורף 100052
אלוהים,הטירוף.

הבן אדם כבר שכח ממך מזמן.

אפילו הטקסטים הארוכים והזורמים הם לא רק בגלל היכולות שלך אלא גם בגלל הקופאין.

כמה שתרד מהר יותר לקרקע המציאות יהיה לך טוב יותר - פחות אכזבה בעתיד יותר פעולות פרקטיות בהווה.

אלוהים,הטירוף.
חצוף! אני לא מטורף! 😂

אתה רוצה לראות טירוף? תעיף מבט בכיוונו של משה.
הבן אדם כבר שכח ממך מזמן.
איך הוא יכול לשכוח ממושא הדוקטורט שלו בסוציולוגיה באוניברסיטה נחשבת בארצות הברית? 🧐
אפילו הטקסטים הארוכים והזורמים הם לא רק בגלל היכולות שלך אלא גם בגלל הקופאין.
רוב האנשים שותים קפה. אין בכך שום בעיה.

הקפה עוזר, אבל הוא לא הסיבה לטקסטים הגאוניים והמבריקים שלי. הייתי מסוגל לכתוב אותם גם בלעדיו, זה פשוט היה קשה יותר.
כמה שתרד מהר יותר לקרקע המציאות יהיה לך טוב יותר - פחות אכזבה בעתיד יותר פעולות פרקטיות בהווה.
😂

למעלה