פסח בפתח... איך אתן מרגישות?

אשבל1

New member
פסח בפתח... איך אתן מרגישות?

אני מרגישה את אוירת החג בכל מקום, כמו תמיד מנסה לחפש את חצי הכוס המלאה, כמו תמיד רוצה שלילדים יהיה כיף ושמח, אבל... זה לא ממש מצליח,,, הגעגועים... ה - אילו... החוסר הגדול , אתמול בלילה חלמתי שאני פתאום רואה את סבתא שלי ז"ל בת"א (שם חיה רוב חייה) ואני כל כך שמחה לראות אותה, ואומרת לה שזאת אני, ואני לא מבינה למה לא ביקרתי אותה הרבה זמן, והחיבוק הזה איתה, שכבר כל כך הרבה שנים לא זכיתי לו מאף אחת מהמשפחה... ואז התעוררתי, הלב שלי הלם במהירות מפחידה, אני לא פוגשת כמעט בכלל בחלומות את אמא שלי ואת הסבתות, והתחושה הזאת של הפספוס הזה של החיבוק במציאות, מלווה אותי כל היום וכל כך התחבר לי לבדידות הפנימית שלי בחגים בפרט...

לגמרי מבינה ומזדהה

ימי החגים הם הימים הקשים. הלוואי שהייתה מישהי באה לי בחלום... כמה שאני מבקשת לא עוזר

אתמול במסגרת הנקיונות ניקיתי את הפמוט של אמא. ניקיתי ובכיתי.. מה שכן יצא מבריק

שיהיה חג הכי שמח שיכול להיות

שרה155551

New member
אכן הגעגועים

הגעגועים, הזיכרונות והחוסר הגדול. הלוואי ואימי הייתה באה לחבק אותי בחלום והייתי יודעת שטוב להם, לאימא ולאבא. המגע החיבוק, עצם הידיעה שהיא לא איתי ולידי כל כך חסרה לי. והבדידות שאין בכלל מה לדבר. קשה ולא רק בחגים, גם ביום יום. רק לפני פחות משנתיים אימא עוד הייתה, ועדיין קשה לי לקבל שהיא הלכה כך פתאום כמו אבא.

oshrit87

New member
החג הראשון בלי אמא

קשה ונורא ....
הדמעות לא מפסיקות לזלוג כמה ימים לפני המחשבה שהיא לא תישב שם בכיסא
שהיא היית מחממת על חג ...
המחשבה שלא יהיה את האוכל שלה...
קשה לי נורא

אשבל1

New member

אושרית יקרה, עם מי את בחג? ספרי האם את משתפת מישהו בקושי ובכאב לקראת החג עם חסרונה של אמא..?

oshrit87

New member
היי אשבל

יום לפני בכיתי את ליבי ונישמתי לחבר שלי
אבל אין באמת ניחום לדמעות האלה ...
עשיתי עם המשפחה שלו . אמא שלו ממש תומכת ועוזרת אישה מדהימה
חג שני מקווה לבלות עם אחיינים שלי ואחים שלי

אשבל1

New member
נכון,אין תחליף, אבל חשוב שיש לך את החבר המחבק ואת החיבוק

העוטף של משפחתו, וכמובן את האחים והאחיינים

המשך חג שמח עד כמה שניתן אושרית , ואנחנו כאן תמיד בשבילך...

למעלה