פסטיגל

נחמה64

New member
פסטיגל

אני אם ל 3 בנות 24,18,10 אכן את שתי בנותי הגדולות גידלתי ללא פסטיגלים קניונים ומקומות רבי משתתפים ,בחגים במיוחד. רצה הגורל וצעירת בנותי אחרת זמרת רקדניתוכולי,שטעמה ומשיכתה לאירועים שכאלה ברורה ב2008 שרה הילדה בפסטיבל שירי הילדים ו.....מסתבר ש... שם מקומה שם נמצאת נפשה ומי אני שאמנע זאת ממנה אז כן השנה אחרי שהיינו "מרקו" בפירסומת של הוט אנחנו נלך לפסטיבל השנה אחרי חנוכה גם נלך למופע הסטפס spurit of the dance (אגב 380 ש"ח לכרטיס ) וגם ניסע לפסטיבל צבע במדבר מה שרוצה אני לומר שעלינו כהורים לתת לילדינו את מגוון האפשרויות (ככל האפשר) שאנו יכולים לתת בלי לפסול שום אופציה כי אנו כמבוגרים לא אוהביםזאת תודה אה,לא היתה כוונה להכעיס איש

dafgol

New member
תהנו ../images/Emo13.gif

אני חושבת שכל אחד חושף את ילדיו למה שמתאים להם ולתקציב העומד לרשותם. לגוון זה נפלא, בטח לא למנוע בדיוק כמו לא להציף.... שום קיצוניות לא תועיל לאפחד.....

גליאל

New member
צודקת ב100%

מאוד מסכימה איתך. לא צריך למנוע מהילדים שום דבר. וזה בדיוק מה שאני משתדלת לעשות (כמובן במסגרת היכולות). לא רואה שום דבר רע בללכת עם הילד לפסטיגל או להצגה שטוטית ופשוטה או ללונה גראנד או כל מקום אחר - כל עוד לא מנבלים שם את הפה ולא מעשנים סמים. פסטיגל אנחנו הולכים כל שנה מאז שלבכור מילאו 4 שנים. בשנים האחרונות האמצעי הצטרף וגם הקטן בזמנו ילך. לא רואה שום דבר שלישי בפסטיגל. לדעתי לא כל דבר צריך להיות עם מוסר השכל וכו' וכו' וכו'. למה אי אפשר סתם להנות ממשהו? אספר לך שבגיל 15 הלכתי למופע של מייקל ג'קסון. ההורים שלי עולים חדשים מאוקראינה והיינו בארץ כולה 3 שנים. מייקל ג'קסון נתפס בעיניהם כשטן בלי זנב. כמובן שהם לא היו מרוצים במיוחד מהעניין אבל גם לא הטילו וטו - גדלתי בבית מאוד דמוקרטי כל עוד זה לא חרג מגבולות הנורמה כמובן. את הכסף לכרטיס השגתי דרך ניקיון מדרגות ובייבי סיטר לשכנה. כמובן שמייקל ג'קסון רחוק ממשהו מתורבת ולימודי (במיוחד בריקודים שלא שהוא מחזיק במקום רגיש) - אבל נהניתי בטירוף ועד היום אני זוכרת את זה כחוויה של פעם בחיים. ויותר מזה - יצא כן משהו "לימודי" מכל העסק - למדתי שבשביל כסף צריך לעבוד. מאז שטפתי הרבה חדרי מדרגות ושמירטפתי המון ילדים
ו..................... נשארתי עד היום מאוהבת במלך הפופ
את הבנים שלי אני מגדלת גם בדרך חופשייה. אוכל, טיולים ובילויים - מה שרוצים כל עוד זה לא חורג מתקציב שמציבים כל חודש לכל ילד. לא מסרבת לשום מופע או הצגה שהם מבקשים. כמובן שבעתיד אדרוש מהם לממן לעצמם חלק מהדברים ע"י עבודות שונות. נכון להיום כל עוד מצב כלכלי מאפשר - הולכים בכיף לכל דבר שליבם חפץ.

למעלה