פסיכולוגיה של האינטרנט

מיכל1982

New member
פסיכולוגיה של האינטרנט

מישהו מכיר את הקורס? איך הוא? איך המרצה? (נירה שלום - עוד לא יצא לי ללמוד איתה)

amitco

New member
נירה מקסימה!!!

כל הקורסים שלה קלילים. היא אף פעם לא לוחצת על הסטודנטים ומבינה אותם. הקורסים שלה הם תמיד על פסיכולוגיה וסוציולוגיה שקשורים למידענות. אני ממליצה בחום! אחת הטובות שיש לנו במחלקה!

Casey1

New member
איך הציונים אצלה? זה נכון שהם

גבוהים? איך הבחינות שלה-פתול/אמריקאי? תודה

amitco

New member
הציונים אצלה גבוהים

רובם מ85 ומעלה. עשיתי כמעט את כל הקורסים שלה ורק באחד היה מבחן והוא היה פתוח אבל הוגן ביותר, היא דיי כיוונה אותנו מה יהיו השאלות. היא גם לא דורשת תשובות מושלמות אלא רוצה לרות שיודעים את העיקרון את הדברים החשובים והעיקריים בלבד. בלי הרבה בילבולי מוח

amitco

New member
לדעתי אין בחינות אמריקאיות

כמו שאמרתי עשיתי אצלה מבחן אחד והוא היה פתוח, השאר עבודות... היא נותנת לקרוא מאמרים אבל היא תגיד בדיוק מה צריך למבחן ולרוב אין צורך לקרוא את המאמרים. היא מכוונת טוב טוב לפני המבחן ככה שמגיעים למבחן ואין ככ הפתעות. היא מקסימה ועוזרת בכל. כמו שאמרתי אני לקחתי את כל הקורסים שלה כמעט.

Casey1

New member
תודה. מה כוללות העבודות? עשית כבר

הקורס של השנה- פסיכו' באינטרנט? יש מרצים אחרים שאת ממליצה עליהם?

amitco

New member
אני מסיימת

בימים אלו את התואר אז לא עשיתי את הקורס הזה, הוא חדש... מרצים אחרים שאני התחברתי אליהם (אפשר להגיד שאני מחפשת חיים קלים)- יעקב קופרמן, שפרה ברוכסון, עמי סלנט ובוכניק. אלה הכי טובים לדעתי והדרישות שלהם לא בשמיים. יש את ה"נסבלים"
כמו נועה אהרוני, יערי אתי, מרים פרבר, אירית גץ, שרה פיין. ממש לא הסתדרתי עם יהודית בר אילן ושוהם.

למעלה