פעילות לל"ג בעומר

OOOO0

New member
פעילות לל"ג בעומר

מסתבר שכבר לפני שש שנים,כשהצטרפתי לפורום(עשיתם לי מצב רוח עז לנוסטלגיה,אז חיפשתי את ההודעה הראשונה שלי) היה לי רעיון לפעילות לל"ג בעומר. אז,קדימה,בואו נעשה שרשור ארוך והזוי כמו שליסטה ביקשה ותשרשרו לכאן את מי מהדמויות הייתם שמחים להשליך למדורה ולמה.

Yuske

New member
וואו 6 שנים@_@

2003, זה לפני שאני נכנתסי לכאן נראה לי (בתקופה שהייתי רק פה ושם כותב וואו) אממממ...הייתי זורק את קארי מהעונה השנייה, ואת טיקיי מהעונה השנייה....כי הם דיי פוצים בעונה השנייה... מלבד זה אני במצב רוח טוב אז לא בא לי לשרוף דמויות מדיג'ימון משהו שחשבתי, לא חייבים לעשות רק באישור של גלית - חשבתי משהו בסגנון להשליך דמויות למדורה על דברים שהם עשו למשל "הייתי משליך את X רק בגלל שהוא לכלך את הסביבה ושרף עצים" או "הייתי משליך את W רק על זה שהיא עישנה וגררה את חברותיה וזה" this message is brought to you by Yuske - a better world without destroying the enviorment איכות הסביבה רולז.

OOOO0

New member
אכן וואו!

ותחשוב על זה שהפורום בן 7,כלומר הצטרפתי שנה שלמה אחרי שהוא הוקם.מה שאומר שיש כאן אנשים יותר ותיקים ממני. וסבבה,אני בעד הרעיון שלך.לך על זה.

Digi Lista

New member
אני בעד,יאללה תתחילו../images/Emo45.gif

תחשבו שאני כאן כבר מעל שבע שנים(מבחינתי הפורום היה קיים קצת לפני העלייה הרשמית ב1.7.2002) וזה עוד בלי המעברים בגרסאות באתר הקודמים ('יויו' ו'וואלה') שהיו מבחינתי הבסיס...,תחשבו על שי וטלי שפה בערך מהיום הראשון שהפורום עלה רשמית לאוויר... אתם קולטים שמלא זמן אנחנו כאן?סיימנו תיכון,עברנו דירות,עשינו טיולים,צבא/שירות לאומי,הכרנו אנשים,ויתרנו על אנשים אחרים,ראינו וניתחנו אין ספור פרקים של הסדרה,של סדרות אחרות ומצבים של החיים האמיתיים,למדנו,התחלנו לפתח קריירה,התמודדנו עם מצבים משפחתיים ועוד מלא דברים ובעיקר התבגרנו וזה פשוט נחמד ומרגש שעדיין אנחנו כאן כמעט ללא שינויים קריטיים...יופי,הרסתי לעצמי את נאום ה7
בקיצור יאללה-תתחילו ואחלה יוזמה שניכם,כמו תמיד אתם כחברי הפורום (וחברים שלי גם אם לא נפגשנו) אלה שהופכים את הפורום למה שהוא

OOOO0

New member
ואו,ממש גדלנו בפורום הזה...

אני קוראת הודעות ישנות שלי ומצד אחד אני חושבת שבבסיס נשארתי אותו דבר והייתי יכולה לכתוב הודעות כאלה גם היום,ומצד שני אני חושבת שכלכך התבגרתי מאז,איבדתי הרבה מהתמימות(קצת עדיין נשאר לי),הבנתי יותר מה אני רוצה מעצמי ומה אני עושה כאן בעצם.כי בניגוד אליכם זו לא הסדרה שמשכה אותי לכאן אלא החברה.הגעתי לכאן בתור תלמידה בכיתה י"א,במגמת צרפתית,והיום אני כבר סטודנטית למדעי החברה עם התמקדות בתקשורת.עברתי כלכך הרבה באמצע,הכרתי כלכך הרבה אנשים,גלשתי בכלכך הרבה פורומים,הגעתי לכלכך הרבה תובנות לגבי עצמי...וואו!זה מפחיד.וזה גם מפחיד לחשוב שאולי עוד כמה שנים אני אקרא הודעות שלי מעכשיו ואגיד אותו דבר:"וואו,כמה תמימה הייתי אז,וואו כמה התבגרתי מאז,איזו ילדה קטנה הייתי." וגם אני כמעט הרסתי לעצמי את נאום ה-7,(אני עדיין שומרת עוד כמה דברים לנאום עצמו)אבל זה בסדר,עכשיו זה יצא לי ספונטני ומרגש יותר ממה שהוא היה מצליח לצאת לי בתאריך עצמו. ובכיף!
רבה גם לך!
את מנהלת מעולה וחברה נפלאה!(ראית את התגובה שלך להודעה שלי אז?אמרת לי שאנחנו כמו אחיות ואני אמרתי לך שאנחנו כמו האנה ואן,אני האנה ואת אן,חחחח זה ממש הצחיק אותי עכשיו)

Yuske

New member
אני את

הנאום המרגש שלי אשמור לראשון ביולי בכלאופן הייתי משליך את דיוויס למדורה על זה שהוא לפעמים לא חושב ומסתבך בצרות סתם הייתי משליך את קן בתור שליט דיג'ימון על זה שהוא התעלל בכל אותם דיג'ימונים מסכנים הייתי משליך את קארי מעונה 1 רק על זה שהיא הייתה לא קשורה בעליל

remundo

New member
השריפות שלי~

02 את קארי וטיקיי של העונה השנייה הייתי שורפת למוות, ולא צריך להסביר אפילו למה >>" לאיורי הייתי עושה כוויה מדרגה 2 על זה שלקח לו יותר מידי זמן לסלוח לקן. לקן הייתי עושה כוויה מדרגה 3 על מה שהוא עשה בתחילת העונה. את יאמאטו מהעונה השניה הייתי צולה ממש בגלל היחס המגעיל שלו לג'ון. את ג'ון הייתי צולה ממש בגלל כל הפאדיחות שהיא גרמה לאחיה הקטן, וזה שאח"כ כשהוא עוד מתלונן עליה בחירת ליבו מתפלצנת ואומרת שהיא לא סובלת אנשים שלא מכבדים את האחים הגדולים שלהם ועוד מדברים עליהם לא יפה. הייתי נותנת למאט גם לשאוף קצת עשן על שהוא היה חבר של סורה במקום טאיצ'י! אה, וקושירו יקבל כוויה מדרגה 1 על שהוא לא התחתן עם מיאקו בסוף. פשוט חוצפה! (ולחשוב שאם מיאקו היתה מתחתנת איתו אולי גם קן היה מתחתן עם דאיסקה... ;; ) אה, וגם למימי כוויה מדרגה 1 כי היא החליפה יותר מידי תסרוקות. היה קשה לעקוב. טיימרס רוקי ואמא שלה יקבלו כוויות מדרגה 1 על היחס הלא הוגן אחת כלפי השניה (להבריז באמצע יום הורים?! להכריח את רוקי ללבוש שמלה?!) במקרה של האמא ואחת כלפי העולם במקרה של רוקי. אימפמון ייקח שאכטה אחת של עשן על שמכר את נשמתו בשביל דיג'יגדילה ולא הפנים את החפירות של ריינמון. וכן, בגללו היינו צריכים לסבול חלק מהחפירות שלה, אז עם כל כמה שהוא מקסים מגיע גם לו לסבול קצת! ג'ן לי וריינמון יקבלו כוויות מדרגה 3, ע"ע "חפירות". יאמאקיטאצ'י (מישהו זוכר איך קוראים לחברה שלו?) כוויות בדרגת שישיו על רצח דיג'ימון חפים מפשע (חוץ מהשגת גבול, אבל בשביל כזה דבר לא צריך לקבל עונש מוות!). הממ כן, בעונה הזאת יש עונשים קצת יותר חמורים מהקודמת בגלל רצח דיג'ימונים כי הם אל קמים לתחיה כאן משום מה. (ועוד סופחים את הנתונים שלהם כדי להתחזק!) הדיג'ימונים האלה שרמסו את פליימדרמון או איכשלאקוראים לו, כי זה לא יפה מצידם. חצי המוח השלם וג'ורי ייקחו שאכטה קטנה של עשן, כי יש גבול לטמטום (שליש שאכטה לכל אחד?). שיוצ'ון תקבל רק כוויה מדרגה 1 למרות שיש מצב שהיא הגורם המכריע למתקפת הארנבים העקובה מדם שנפלה על כדוה"א לפני כמה שנים, כי היא בסה"כ ילדה קטנה. |עונה ראשונה| טוב, האמת שלכמעט כולם שם מגיע לקבל כוויה או שתיים. נתחיל מסורה וזה שהיא התחבאה לכולם אחרי שטאי אוגומון חזרו. נכון שהיא עזרה מאחורי הקלעים, אבל זה היה מפגר. ואח"כ גם לה היה קטע אימואי כזה כמו למאט שזה ממש מוגזם. כוויה מדרגה 3. הבא בתור, מאט, שלרוב נראה כאילו הוא ממש מחפש על מה ללכת מכות עם טאי תוך חוסר התחשבות מוחלטת בכך שאף אחד בסטודיו טואי לא התכוון להזיז אותו ואת טאי מספיק כדי שהם יוכלו ללכת מכות כמו שצריך. חוץ מזה שהוא התחיל עם הקטע האימו ראשון, חנק את טיקיי, הושפע מפפטמון, גרם לפיצול (או שאולי זאת היתה מימי? מישהו זוכר?) השני וכו' וכו'. אם היה כזה דבר כוויה מדרגה 4, הוא היה מקבל אותה. אין כזה דבר אז נתפשר על כוויה מדרגה 3 וקצת שאיפת עשן. נעבור לקושירו, שהוא בסה"כ בחור תמים ולא מזיק שהדבר הרע היחיד שהוא עשה באמת בעונה הזאת היה סוציומטיות כזאת או אחרת. וכמובן כל העניין שהוא היה ילד טוב מידי ומנומס מידי, מה שממש הדאיג את אמא שלו. או בקיצור: אם תראו את העונה הזאת מההתחהל עד הסוף תראו יפה מאוד איך מימי התחילה עם קושירו, קושירו לא התייחס אליה בכלל, מימי עברה לג'ו. בסרט שבא אחרי העונה הזאת יש רמזים עבים מאוד לקשר בין מימי לג'ו. בעונה הבאה היא כבר באמריקה ויש לה חבר אחר, אבל זה גם שלוש שנים מאוחר יותר ודברים כאלה קורים. קושירו מקבל כוויה מדרגה 1. על נטיות פציפיסטיות באמצע שדה הקרב, מימי מקבלת שאיפת עשן קטנה. על זה שהיא מפונקת מידי, כוויה מדרגה 1. בסה"כ, מימי מקבלת כוויה מרגה 1 ושאיפת עשן קטנה. על קרציות יתר, פיומון הופכת לעוף בגריל, ושיהיה לכולנו בתיאבון. על נסיונות לגעת בפרסוקון של קושירו, טאי ואגומון יתחלקו בכוויה מדרגה 1. כל אחד מהם מקבל חצי כוויה. דמידווימון יהיה עטלף בגריל. פאטמון יקבל שאיפה פצפונת על שהוא ברח למאט, טיקיי וגאבומון ברכבת. אטמון מתכתי ישרף על זה שהוא חזר והרס את כל הזכרונות הטובים שהיו לנו מאטמון הראשון והשולתתת. פרונטייר זואי המעפנה תשרף למוות. טאקויה הטמבל ישרף למוות. קואיצ'י האימו ישרף למוות. קוג'י היעני קאשוח ישרף למוות. הפספוס הקטן ששמו פרח מזכרוני ישרף למוות, כי דמות קרצייתית קטנה כמו טיקיי מהעונה הראשונה מספיק לא לסבול פעם אחת, וגם זה יותר מידי. רק ג'ונפה היקר ישאר ויאכל את השוקולדים של כולם
סייברס אה, הברנשה עם הפסנתר. כן, זאת שהיתה אמורה להיות אחת משלושת הגיבורים הראשיים אבל בעצם לא עשתה כלום, תישרף למוות באשמת בזבוז זמן מסך יקר. הדיג'ימונית שלה תישרף למוות על צפצפניות יתר. אגומון ישרף למוות על עיצוב דמות מעוות, במיוחד אחרי שכבר היה מודל אגומון מהעונות הקודמות, אז למה סתם להרוס?! טומה יקבל כוויה מדרגת שישיו על פלצנות. ומשפחת דיימון חיה באושר ועושר עד עצם היום הזה (יחד עם המוגלי הקטן. ארר, וגם את ההורים הביולוגים שלו תשרפו. מניאקים.)~

Yuske

New member
אההההה גדול!!!

כמה צחקתי! כמה נכון! LOL ביומון עוף בגריל ושיהיה לכולנו בתיאבון! ענק!!

למעלה