פעילות ראשונה נגד הסעיף ההומופובי!

פעילות ראשונה נגד הסעיף ההומופובי!

שלום לכולם/ן, מחר, יום ב', 27.11, יתקיימו כמיטב המסורת, התרמות הדם של מד"א, המדירות הומואים (חשוב לשים לב - מדובר על הומואים בלבד, ולא על לסביות, בי או טרנס), מהאפשרות לתרום דם כשווים בבתי הספר, בטענות הומופוביות מעליבות ופרימיטיביות. המאבק אפיין את התנועה בעבר, אך אנו רואים צורך להזעוק מחדש את הזעקה נגד הסעיף הגזעני, המונע מבני נוער שקיימו יחסי-מין הומוסקסואליים, מלתרום דם כשווים, ויתר על כן - מציב אותם במצב של אין ברירה, ולמעשה או שמאלץ אותם לשקר ולתרום, או להחשף בני אדם זר ולהיות חשופים לשאלות מחבריהם שישאלו. מחר, יום ב', 27.11, בשעה 08.00, בשערי תיכון 'אלון' ברמה"ש, הצבעים שלנו במשמרת מחאה נגד הסעיף ההומופובי (מיותר לציין כי באותו זמן תתקיים התרמת דם בתיכון P-:) הצטרפו אלינו
לפרטים וקשר: אודי: 052.3127034 [email protected]
רוצים לדווח לנו על תרומות בבתי הספר שלכם
רוצים לעשות מעשה נגד הסעיף המקומם
צרו אתנו קשר

ד ר ו ר 1

New member
והסעיף בכבודו ובעצמו -

אפשר לקרוא פה (סעיף 33) אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולומר שהיה היום מאד מוצלח בתיכון אלון - הראנו נוכחות, יצרנו התעניינות, וקבלנו המון המון המון תגובות חיוביות ומעודדות, של אנשים שתומכים ומזדהים, שבחרו לשים את מדבקת "דם זה דם
", וגם כאלו שממש הצהירו: כל עוד הסעיף קיים - אנחנו לא תורמים, או לחילופין - כאלו שהחליטו לסמן "לא רלוונטי" על הסעיף השואל. אני רוצה לומר כל הכבוד לאודי ניר, מי שדחף לקיים את הפעילות הזו, בהתראה של פחות מ- 24 שעות (בשעות בודדות הוצאנו פלאיירים, עשינו חמ"ל, שלחנו הודעות לעיתונות, הכנו שלטים, סלוגנים וכו'...), וכמובן להודות לכל מי שהגיע היום בשעת בוקר מוקדמת לעזור - לסיימון, רום (ושתי חברותיו שעזרו), וכן לתלמידים הנוספים ב'אלון' שהחליטו להצטרף ולעזור לנו במקום.
בקרוב יעלו תמונות
(למי שיש מושג איך להקטין את הגודל של התמונות, נא לפנות אליי.... הקבצים גדולים, ואני לא יודע איך להקטין אותם לגודל שאפשר להעלות לפורום...
).
מוחקים את הסעיף ההומופובי
דרור

למעלה