פעם כתבתי לכם על "אמא"(של הפורום)

פעם כתבתי לכם על "אמא"(של הפורום)

אהלן,שלום לכולכם! מקווה שהכל לפחות כרגיל,אצל כולכם... זוכרים שפעם כתבתי לכם על "האמא של הפורום" לא כתבתי על אמא טובה,או מיוחדת,או יפה מדי,חכמה מדי,וכו...כתבתי בדיוק על מה שקרה כאן בפורום,עד עכשיו לפחות,בדיעבד. הגיע לכאן מיקי,די בלחץ קטן שלי,בטלפון,והטריגר היה "זה לא מחייב אותך, תנסה,מה זה כבר עולה לך,כולם חושבים שזה מתאים לך..." והוא הלך,לא ממש כי לא יכל,למרות הנישואין העתידיים,...הוא הלך,כי בראשוניות של ההחלטה,זה לא הגיע ממש ממנו,אלא מדירבון של צד ג.. לגבי אביבה,לדעתי,אני סבור שצדקתי! ניהול של פורום הוא מחויבות בדרג א',וניהול פורום מסוג "העצמה אישית" הוא בכלל כמעט המצאה....ולכן יכול/ה לנהל כזה פורום רק: 1.מי שמחפש עמדת כח,שהתפנתה...ו/או 2.מי שרצה מאד לנהל כזה פורום,אבל זה כבר היה תפוס,והתפנה...ו/או 3.מי שהגה אותו מלכתחילה,וחש אליו הזדהות/מחויבות/אהבה/,עד שזה נגמר.. להזכירכם,גם האהבות הגדולות ביותר,נעלמות כלא היו,לעיתים בעשירית השניה. אני מדבר על עשירית,ממש כך. 3 הסעיפים שהזכרתי,נכונים לגבי כל פורום,ולא רק לגבי העצמה אישית. אני חושב שאם הסיבה לעזיבתה של אביבה את הפורום היא בעיקר,אי הזדהות רוב הפאנל בשמות אמיתיים/מלאים..,אז 1.אני מכבד את דעתה,זוהי זכותה 2.לא רואה בכך הצדקה 3.רואה בסיבה,סיבה "אינפנטילית",למרות שגם אני אינפנטיל... כמו שאמא שלי לא ילדה אותי בכדי שאעשה את רצונה ואשמע לה,ולשמחתי,אני מאושר,כמשוחרר,לא חושב שהייתי מעלה על דעתי בכלל,לנטוש פורום בגלל סיבות כאלו,גם לא בחלומות,וזאת למרות,שלעיתים דמיינתי מפגש,אך שום דבר לא בכוח אני מתנצל אם פרשתי דברים לא נכון,תקני/ו אותי אם אני טועה,אך הייתה לי תחושה שזו הסיבה העיקרית,גם בגלל שזה הופיע בכמה מקומות... להשתמע.

למעלה