פעם ראשונה בפורם מקווה שזה המקום הנכון

שני1387

New member
פעם ראשונה בפורם מקווה שזה המקום הנכון

קרה לכם שראיתם ישות? אני הצלחתי לצלם אותם.. מאז אני מנסה להכנס לעולם התקשור ורפוי בעזרת ישות אור.אשמח

פה זה המקום היחיד שלפחות חצי מהקהל יקבל אותם

החצי השני (ואני בתוכם) רק נשתעשע מזה
אבל מה רע בלצחוק קצת על הבוקר?

Feanor75

New member
היחס הוא הדדי

כמו שהאתיאיסטים לועגים למאמינים, המאמינים יכולים ללעוג לאתיאיסטים שמתגאים בזה שהם לא מאמינים בשום דבר שלא נקלט דרך חמשת החושים- גישה מטופשת למדי

אין מקום ללעג, בין אם מדובר בתופעה על-טבעית ובין אם זו הייתה רק אשליה שניתנת להסבר. לעג (כלפי אנשים שלא עשו לנו דבר) היא מההתנהגויות הכי נמוכות ועלובות של אנשים. לצערי התרבות בישראל עדיין גסה ומפגרת בנושא הזה

מי הזכיר כאן לעג?

אמרתי שהכי גרוע- נשתעשע.
מה רע?

אני אדם דתי, מאמין יש הרבה מעבר ל5 החושים שקולטים את המציאות הגשמית,
אבל ממנגד יודע שאם הקב"ה בחר להסתיר מאיתנו את כל ה"ישויות" האחרות שמסתובבות כאן (שדים, רוחות, ושאר מרעין בישין) אז כנראה איננו צריכים להתייחס אליהן
והן כמעט ולא משפיעות עלינו ולא אנחנו עליהן. מעין קוים מקבילים.

Feanor75

New member
אז מה זה נשתעשע?

אתה לועג לה כי אתה מאמין שהיא מאמינה בשטות, אין לזה שם אחר
אפשר היה גם ללעוג לדתיים שהם עדיין מספיק פרימיטיבים לציית לחוקי דת, בזמן שהאדם כבר מתפתח ומתקדם לשלב שבו הם כבר בכלל לא נחוצים. אבל אין מה ללעוג, כל אחד מתפתח בקצב שלו

Apotheosis

New member

Apotheosis

New member
תמיד איכשהוא "להפיל תיק" על הבורא..

זה אלוהים עשה אותי ככה...
למה אלוהים ברא כאלה חיות..
למה אלוהים בחר להסתיר ממני..

שאל את רבך - שהוא די קרוב להגיע למגדל בבל עם האגו העצום שלו - למה באמת אלוהים התכוון כשיצר את האדם - והאם זה היה בשביל שאתה תעשה לך רב - ותקבל דיווחים על אלוהים דרכו. נסה ולמד..

Apotheosis

New member
אני מתחיל לחשוד..

כי עדיף שנתעלם מהבריות שאנחנו כן רואים - ונתעמק מאלו - שנסתרות מאיתנו - כי כמו שאתהב מאמין באלוהים - והוא נסתר ממך - אתה עדיין מבין שמדובר כאן במשהו יותר חשוב - גם כאשר אינך רואה אותו..

אז אם אלוהים נסתר ממך - מדוע אתה מאמין בו? אם אלוהים הסתיר ממך את כל יציריו - גם הוא עצמו נסתר מעינייך -אז מדוע אתה מאמין בו?

אתה מניח הנחות משלך- ומסיק מסקנות שגויות

אמרתי שאלוקים הסתיר ממני את כל יצוריו? אתה בטוח?
ומנין לך שאינני מאמין בהם משום שהם נסתרים? הלא כתבתי בפירוש אחרת.

וביחס לתגובתך הראשונה, אני מעדיף לא להגיב.
ניכר שאין לך שום רקע והבנה בסיסית בנושא וזה גם לא הדיון.

Apotheosis

New member
נכון, כתבת בפירוש אחרת.

אבל ממנגד יודע שאם הקב"ה "בחר" להסתיר מאיתנו (כן - "מאיתנו")
את כל ה"ישויות" האחרות שמסתובבות כאן (שדים, רוחות, ושאר מרעין בישין שהרב שלך מספר עליהן בגאווה - ובטח גם קצת מרגיש שייך אליהם)

אז כנראה (לא ראיתי-לא קיים) -איננו צריכים להתייחס אליהן.

והן כמעט ולא משפיעות עלינו ולא אנחנו עליהן. מעין קוים מקבילים.

חיה את חייך - ותן לישויות (כאלו או אחרות שתקרא עליהן או תשמע ממקור שהוא עצמו רעוע) -
ובאמת נחיה בקוים "מ(וג)בלים.

Apotheosis

New member
יפה דרשת :)

באמת כל אדם היה משעשע את השני, העולם היה נחמד הרבה יותר.

atlantis13

New member
היא עדיין מפגרת - רק ששמתם פורום לזה.

מההתנהגויות הכי נמוכות ועלובות של אנשים. לצערי התרבות בישראל עדיין גסה ומפגרת בנושא הזה - רוחניות.

לא יודעת אם יצא לך לקרוא את תקנון הפורום

אבל הוא די ברור בנוגע למה לא הולך להיות כאן- קרקס שמטרתו ללעוג לגולשים אחרים.
אין בעיה עם צחוק, כל עוד הוא מקובל על כולם, ולא כל עוד הוא אמור להיות חלק מרצון ללעוג או לזלזל בחוויות שאחרים עברו וחוו.

שני1387

New member
תודה לפחות יש פה הבנה בסיסית

אני לא מצפה שכולם יאמרו אמן למה שכתבתי אבל קצת הבנה בסיסית בכל זאת אני בפורום על טבעי לא למדע מדיוק . ומי שלא מבין לא יבין גם שיהיה בכייף. אבל לפחות כבוד והבנה שיכלו לעזור לקים דיון נורמלי

אנחנו לא מתיימרים להיות מומחים בתחום

אף אחד מאיתנו אחרי הכול הוא לא מאלדר או סקאלי (שלפתי לך אותם היישר מארכיון שנות ה-90.
)
אך בהחלט יותר נעים לכתוב ולשתף בפורום שפתוח לרעיונות וסיפורים על חוויות על טבעיות, מבלי שיהיה שום לעג או זלזול.

Apotheosis

New member
לעג וזלזול הוא זה שמחזק את הדיעה האישית שלך..

כשכולם "מסכימים" איתך - את יכולה לקבל מזה "BOOST" של אגו - אני צודקת וכולם איתי - או.. אני מחזיקה בדיעה ואני קצת עקשנית - וכולם מנסים לשבש לי את הטיפונת "אמת עצמית" או אפילו האמת לאמיתה - ולהמית אותה ע"י השפלה וזלזול - התיכנעי בקלות על אמונותייך? הדתיים יודעים להיות לימים כשזה מגיע לאמותם - ועל הדת - רבים וטובים מהם מתו לחינם - ואיתם עדר שלם המצדיק אותם - האם זה אומר שזה נוגד את הדתיים (Cאופן כללי) ? לא. בשניה שהם נתקלים בדיעה אחרת ששונה להם הגורם שהביע "דיעה שונה" - הופך לשונה ועיין כלפיהם - מאחר והם "טיפונת" חוששים מן האמת והאינדיווידואליות והזכות של כולנו - לשאול שאלות על כל נושא אליו אנחנו מגיעים - יש הרואים זאת כהתערבות עוינת - ויש הלמדים ממנה תמיד לחפש הלאה עוד ולחקור - ככה את/ה/ם מתגבשת כאדם.

למעלה