פעם ראשונה שלי כאן ואני קופצת למים העמוקים

tink1984

New member
פעם ראשונה שלי כאן ואני קופצת למים העמוקים

אני אשמח לשמוע מה דעתכן על המצב/הסיפור שלי.
אני בת 29 ואני מרגישה שאני בצומת בחיי. אני אסביר.
כל חיי היו לי רק מערכות יחסים עם גברים. (מלבד 2 דייטים עם בחורה מתוקה, שפשוט לא הסתדר לנו).
מגיל מאוד צעיר אני נמשכת לבנות, אבל משתיקה את הדחף הזה.
אני זוכרת את עצמי בתור בת עשרה חושקת במפורסמות, נכנסת לאתרי סקס וצופה בתמונות סקס/קוראת סיפורי אירוטיקה של לסביות (זוכרות שפעם האינטרנט היה ממש איטי ולכל סרטון לקח שעות להיטען?)
אבל כל זה עמוק בפנים, נעול בכספת.
ההתאהבויות הגדולות שלי היו רק כלפי בנים. מאז ומתמיד.
כמו שכתבתי קודם, מערכות היחסים היחידות שהיו לי היו עם גברים.
איתם אני מרגישה הכי בבית מצד אחד (למרות שעם רובם אני לא מסופקת מינית), אבל מצד שני ..
בשלב מסויים במערכת היחסים אני מתחילה לתהות איך זה ירגיש עם בחורה.
לא נעים לי להודות, אבל היו פעמים רבות, שפנטזתי על בחורות בזמן שהייתי במיטה עם גברים.
אבל כיף לי עם גברים.
טוב, זה לא שיש לי למה להשוות ....

בזה אפילו פחות נעים לי להודות, אבל אני מכורה לפורנו כבר בערך 6 שנים (וואו, זה הרבה מאוד זמן. פתאום אני קולטת).
רק אישה על אישה. גברים בפורנו דוחים אותי. לא מסוגלת לסבול אותם. במציאות לא, רק בפורנו.

אני בדילמה מאוד גדולה עם עצמי ואני מרגישה תקועה במקום. מרגישה שאין לי עם מי להתייעץ.
מצד אחד - להיות עם בחור?
אני בגיל כזה שהלחץ החברתי מתחיל לתפוס תאוצה. חברים מתחתנים מסביב, ההורים כבר רוצים נכדים וכן הלאה.
ואני? אני מתאהבת בכל הבחורים הלא נכונים בשבילי, מסרבת לקלוט שמגיע לי יותר טוב מאשר קשר שמבוסס על תשוקה.
הקשר האחרון שלי (שנגמר לפני כשנתיים וחצי ומאז תקופת יובש נוראית!) היה עם בחור חסר ניסיון וצעיר ממני.
מהר מאוד הבנתי שלחתונה זה לא יוביל, אבל הסקס איתו היה מעולה.
סופסוף הצלחתי להגיע לאורגזמות, אחרי כל השנים וכל הבחורים שלא הצליחו להביא אותי לשם.
איתו הייתי רגועה ומסופקת מינית. אבל לא רגשית.
הרבה מזה בכלל לא קשור לנטיות שלי, אבל ברור לי שחלק מזה כן. בסופו של דבר אחרי שנה וחצי הבנתי שהאורגזמות אמנם מעולות, אבל הקשר הזה נועד לכישלון וסיימתי את זה.

ומאז... כלום. אני פוחדת לצאת החוצה לעולם.
מפחדת שכל צעד שלי עלול להיות גורלי.
כל המחשבות מתרוצצות ואני לא יודעת מה אני רוצה.
אני מרגישה שאני בצומת בחיי ואני לא יודעת לאן לפנות.

קשר עם גבר יכול להוביל לחתונה + ילדים.
ואני מאוד מאוד רוצה ילדים. כל מי שמכיר אותי יודע איזו אהבה גדולה יש לי אליהם.
אבל אולי קשר כזה יוביל בטווח הארוך לתסכול גדול ? להרגשה של פספוס?

זה אחד הפחדים היותר גדולים שלי. לקום בעוד איזה 10 שנים, נשואה (לגבר) עם ילדים ולקלוט שאני בכלל רוצה לבלות את חיי לצד אישה.
מצד שני, איזה מן חיים יש לי כרגע?
אני לא יוצאת לדייטים, לא עושה שום דבר בנוגע לחיי זוגיות ורק מאוננת על ימין ועל שמאל.

התסכול שלי מאוד גדול ואני לא יודעת מה לעשות. אני מוצפת בחששות.
במקום להנות מהרגע אני מסתכלת על העתיד הרחוק ולא מצליחה להניע את עצמי לפעול.

המקסימום שעשיתי בשנתיים וחצי האחרונות הוא ללכת ל-2 מסיבות של לסביות.
לא יזמתי שם כלום, בקושי רקדתי, רק נפתח לי התיאבון. לא דיברתי עם אף אחת שאני לא מכירה
ואף אחת שאני לא מכירה לא דיברה איתי.
אבל חזרתי הביתה עם חיוך. פשוט כי היה לי האומץ וראיתי בחורות אוהבות ומתנשקות
והבנתי (לאותו רגע בכל אופן), שזה בסדר, שיש סוג כזה של אהבה ואולי אפילו יום אחד תהיה גם לי.

חשוב לי להגיד שאני מאוד מקבלת הומואים ולסביות. כשחברה טובה שלי יצאה מהארון לפני 13 שנה, אמנם הייתי בהלם, אבל מאוד שמחתי בשבילה. שמחתי אפילו יותר כשפגשתי את בת הזוג שלה וראיתי את האהבה בעיניים שלהן. קיבלתי את זה בלי בעיה.
אבל לחשוב על עצמי ככה... זה כבר משהו אחר.
במיוחד כשאני חוששת שאני לא לסבית, אלא ביסקסואלית.
איך אני אמורה להחליט אם אני רוצה מערכת יחסים רצינית עם גבר או עם אישה ?
עם מי אני רוצה לבלות את שארית חיי ?
איך אני אמורה לקבל את עצמי ?

האם כדאי לי פשוט להמשיך בהרגלי ולצאת עם בחורים עד שאמצא מישהו שנוח לי איתו?
האם כדאי לי לפרוץ את הגבולות ולחפש אהבת אישה?
האם באמת אין דרך חזרה מאהבת נשים ברגע שהתחלת?

כל כך הרבה פחדים, כל כך הרבה שאלות.
אני אמורה למצוא את התשובות בתוכי, אבל הן לא מגיעות.

אגב, דוד שלי שאני מאוד אוהבת (הומוסקסואל), המליץ לי לא להכנס לזה לפני כמה שנים טובות.
כנראה שהוא לא ידע עד כמה הדחף הזה עז אצלי. הוא פשוט המליץ לי להיות עם בחור, אם אני יכולה לבחור.
חברה שלי (ההיא ממקודם), שמכירה את הקהילה מקרוב, אמרה לי שהיא לא רואה אותי עם בחורה או משהו כזה.
והיחידה שתומכת בי היא החמודה שיצאתי איתה ל-2 דייטים לפני שנים (היא במערכת יחסים רצינית כרגע).

אוף.

אני ממש מתוסכלת.

מה אתן אומרות?

האמת שאין לי כ"כ מה ליעץ לך....אבל

כתבת כל כך יפה וזורם! ממש נהנתי לקרוא אותך! :) נראה לי שיש לך כשרון כתיבה בחיי!
לגבי מה שאת מרגישה, אני באמת בעד שתלכי אחרי הלב! אהבת נשים על כל הקשיים שבה היא יפיפיה! אני אוהבת את התחושה של לאהוב אישה. זה מרגיש לי הכי טבעי בעולם!
והכי חשוב רציתי לתת לך
כי את צריכה את זה!

tink1984

New member
תודה רבה לך על המילים החמות

אני בהחלט צריכה חיבוק עכשיו וחיממת לי את הלב.
ולגבי כישרון הכתיבה, את לא הראשונה שאומרת (מפתיע אותי שמה שכתבתי גרם לך לחשוב ככה, כי כתבתי הכי פשוט שיש לי והכי זורם, כמו שאמרת), אבל כרגיל - כיף לדעת.

אני אומרת שתספקי ותמצי את הדחף והמשיכה הזו

שלך לנשים. תמצי את זה, ואח"כ סביר לדעתי שהניקביות הבסיסית שלך תמצא לך גבר (מתאים וטוב, אני מקווה בשבילך) ותוכלי לחיות איתו בזוגיות ואף לבטא את רצונך באמהות. ייתכן מאד לדעתי שכל חייך תאהבי נשים ותפרגני לנשים, תהיי פמיניסטית. ומי יודע, ייתכן גם שתוך כדי נישואייך לגבר תהיה לך פרשיית אהבה עם אשה. שני הצדדים של הנטיה שלך צריכים לדעתי לבוא על סיפוקם. ועד שלא תפַתחי עכשיו רומן עם אשה, הצורך הזה, הרעב הזה, יישאר ולא ייתן לך מנוח. כפי שפתחתי ואמרתי, אם תספקי את הצורך הזה, סביר מאד שהמיניות ההטרוסקסואלית הבסיסית תצוף ותעלה אחר כך, לא מופרעת, ותוליך אותך לנישואין עם גבר ולאמהות.

sagitarius2

New member
תצטרכי לנסות ...

הרגש האהבה בין נשים היא משהו מיוחד ומפעים
תצטרכי לנסות על מנת להגיד אם זה מתאים לך
תפתחי את הלב ותני למישהי להיכנס לליבך
פורנו אינו הדוגמא המעשית עבורך פשוט פתחי כרטיס באתר שידייט
תפגשי בנות וכנראה תמצאי מישהי שתעשה לך משהו בלב
תני לעצמך את האפשרות להתאהב ותראי לאן זה מוביל
אחר כך תוכלי לומר אם זה מתאים לך ואם יש אפשרות מעשית לבלות את חייך עם אישה
כשתהיי שלמה עם זה תהיי גם שלמה עם עצמך
להרחיק כל מחשבה ממוחך ולהתענות בשאלות ותהיות אינו הפתרון
לכי ונסי
בהצלחה
מיקה

קטנה26

New member
וואו

כ"כ מזדהה איתך... רק במקרה שלי התחתנתי... וממש לפני החתונה הבנתי שהתאבתי (או נדלקתי קשות) במישהי מעבודה..... וכמעט מימשנו את זה.... אבל זה היה כ"כ לא נכון מכל הבחינות.
בקיצור אני ממליצה לך לחוות את החוויה כל עוד את פנויה :) את חייבת לגלות את האמת כל עצמך.... אחרת תצטערי על זה כמוני....

.... אני חושבת

שבעיקר אני שומעת שאת בסערה..
סערה גדולה...

והנשים כאן אמרו נכון....
תקשיבי לעצמך... תנסי ותטעמי..
ואולי תדעי...
אולי אנחנו אף פעם לא "יודעות" בודאות עם אנחנו רוצות ל"שארית חיינו"..

וסביר שזה לא "צעד גורלי"...

אני רוצה לשאול- מה כל כך מפחיד אותך?
או
ממה את חוששת יותר?
מזה שאת בת 29 ולא יודעת עדיין מה ומי
או
מכך שישנה אפשרות שתרצי לחלוק את חייך עם אישה?

הכל בסדר יקרה
וברוכה הבאה ל"מים העמוקים"

אני חושבת שתפסיקי קצת לחשוב על העתיד ותנשמי את הרגע..
כמו ההתרגשות של ילד שטועם גלידה בפעם הראשונה

שבוע מלא קסם

tink1984

New member
השאלות שלך גרמו לי לחשוב

יש בי המון חששות. אני באופיי טיפוס דרמתי, אבל בנושא הזה, זה אפילו הרבה יותר חמור מהרגיל.
אני מפחדת לגלות שאני אוהבת נשים, כי אני מפחדת שלא אצליח להחליט אם אני רוצה לחיות את חיי עם גבר או עם אישה.
אם לא הייתי נמשכת לגברים, היה לי הרבה יותר פשוט, אני חושבת. קשה לי לחשוב שתהיה לי בחירה לעשות כל חיי.
תמיד הייתי נאמנה לבני זוגי. אני מפחדת שזה יפגע בנאמנות ובזוגיות שלי.
בכנות הכי גדולה שיש לי - מפחדת פחד מוות שאשתעמם ואחפש מישהו/י מהמין השני.

אני מפחדת להיות עם אישה, כי אני מפחדת ממה יחשבו עליי, איך יסתכלו עליי, מפחדת לאכזב ...
אני יודעת שזה ממש דבילי, כי אני כבר "ילדה גדולה" ואמורה להחליט את ההחלטות שלי בעצמי, אבל ההורים שלי כבר מחכים לנכדים וחוץ מזה בכל פעם שמישהו (לא חשוב מי אפילו) מספר לי על מישהי שמתחתנת ומאחל לי "בקרוב אצלך", אני לא יודעת אם אני באמת רוצה את האיחול הזה לעצמי (כי הם מתכוונים לחתונה בין גבר ואישה ואחרי זה ילדים, כפועל יוצא).

חוץ מזה, אני מאוד רוצה ילדים. אחת המחשבות הכי קשות לי היא שאצטרך לבחור בין משפחה "נורמלית" לבין חיים עם אישה.
להביא ילדים עם אישה מסבך את כל העסק. תודו. לא רק מבחינה טכנית וכלכלית, אלא מכל מיני סיבות אחרות.

אני מפחדת שזה או ילדים או להיות עם אישה. זו פחות או יותר השורה התחתונה.
וכל מי שמכיר אותי טוב, יודע עד כמה אני אוהבת ילדים.
כשאני מסתכלת על משפחות עם ילדים צעירים, הלב שלי מתכווץ, אני חוששת שאם אהיה נאמנה לעצמי ואספק את יצר הסקרנות, אולי לעולם לא יהיה/תהיה לי ילד/ה משלי.

ולגבי ההתרגשות של הפעם הראשונה ...
אם היתה לי אפשרות לעשות את זה, בלי לשאת בהשלכות, הייתי קופצת על זה בלי למצמץ.
כי זה משהו שאני מאוד מאוד כמהה לו.

שוב... אין לי כ"כ מה ליעץ לך...כי מבחינתי זה

רק להיות עם אישה ומתישהו להביא ילדים איתה.
אז אני אשלח רק

מהמאדים

New member
ומה עם האופציה

למצוא ידיד, חבר טוב, שתביאי איתו ילד, מתוך הסכמה וידיעה, מבלי לתת לו את ליבך ואחרי שהילד יהרה, תבדקי את מקומך בעולם הנשים?
לחיות חיים נורמטיבים רק כי זה צו החברה וזה מה שמצפים ממך זה לחיות ליד החיים.
חבל. יום אחד את עלולה להתעורר ולהבין שפספסת.
חיים פעם אחת והחיים קצרים, ובעיקר, אלו הם חייך, לא של אף אחד אחר. רצוי למצות אותם ולהפיק מהם את המירב. אחרת, לשם מה?

mayade

New member
נראה שאת מאוד מבולבלת וזקוקה לשיחה מעמיקה

יותר ממה שהפורום הנפלא הזה יכול להעניק, ממליצה לפנות לייעוץ הפסיכולוגי במרכז הגאה - גן מאיר - שם צוות פסיכולוגים בעל ניסיון בסוגיות שהעלית, בהצלחה

למעלה