פצועה

טפשjiת

New member
פצועה

בין מציאות לכאב בין הגשמה לחלום באמצע כואבת אוהבת פגועה, תוהה איפה את? אמא?!?! זועקת כאב האם יחלימו אי פעם הפצעים שפצעת בי? איפה שהוא בין הרצון לחוש את האהבה לבין מציאות כואבת בין דמיון של נשיקה לחוסר יכולת הכלה נכון גדלתי אבל לעולם לא אוכל לסלוח הנשמה שלי פצועהההההההה ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ פעם ראשונה שאני רואה תפורום אז שיר שלי אני משתקמת לפעמים נשברת בעיקר מחפשת תמיכה תודה לכם

מרגש

את מצליחה במילים מעטות לגעת כל כך ולהעביר את התחושות בבהירות ובצלילות רבה, גם מבלי לספר את הסיפור. כן, פצעים מגלידים, נשארות צלקות, גם הן מטשטשות עם הזמן, אך לעולם אינן נעלמות. חיים איתן, לומדים לחיות איתן. במאבק מתמיד זה, היכולת להביע במילים היא יכולת ברוכה ומרפאה. תודה ששתפת אותנו.

טפשjiת

New member
כאב

כשפתאום בגיל מסוים אני מגלה שאיפהשהו אני לא ממש חייה ואמא שלי לא ראויה לתואר אם אפילו על מישהו אחר... אז אני מנסה לשקם את חיי בלימודים ועבודה בפעם הראשונה שיצאתי עם משהו גיליתי עד כמה עמוקה הפגיעה בנשמתי לא הייתי מסוגלת להתנשק.... כשהיגעתי הביתה גם הגיע השיר הזה הבחור לא ידע איך לקבל את זה אבל אני גם מאמינה שאמצע תאנשים שיוכלו להכיל אותי כך זה היכולת להביט לאמא שלי בעיינים ולומר לא אסלח אין לי קשר איתה היום יש דרך שאני יכולה לקבל עזרה בטיפול במימון הטיפול הפסיכולוגי או לחילופין קבוצת תמיכה גם בלי להגיש תלונה במשטרה וכאלו?

טיפול

אני מעריכה מאד את הרצון והמאמץ לשקם את החיים שלך. כשמערכת הורה-ילד, שהיא מערכת היחסים הבסיסית ביותר, משובשת באופן כל כך חמור כפי שאת מתארת, מאד קשה ליצור מערכות יחסים המבוססות על אמון. קשה אך אפשרי וכפי שאת כותבת, יש בך את הכוחות לנסות ולשנות את מהלך חייך ואת האמונה שגם תמצאי את האנשים שיקבלו אותך כפי שאת. לגבי טיפול - הדרך היחידה שאני מכירה בשביל אנשים צעירים שאינם יכולים להשקיע כסף רב בטיפול, היא דרך קופות החולים השונות. תתענייני בקופה אליה את שייכת מה הנוהל .

למעלה