פצעים זיהומיים במקומות שונים בגוף

SweetyGirl18

New member

אני נער בן 19 וחצי, סובל בקביעות מפצעים מוגלתיים פנימיים ופנימיים - באוזניים - בתנוך - יש כמו כדור - כשאני נוגע זה כואב, כל הזמן זה גדל קטן ונעלם, לפעמים מגיע לאוזן השנייה, בחלק העליון של הגוף - עד הפנים (לא כולל) - בגב, בחזה ובידיים יוצאים לי פצעים מוגלתיים בקביעות - חיצוניים. ולפעמים באזורים אקראיים כמו באזור האחוריים - פצעים גדולים נפוחים ואדומים - כואבים, פעם באזור המשפעה. בברכיים - לעיתים קרובות נוצרת מוגלה וכשאני מתכופף לדוגמא לקשור שרוכים זה מכאיב. בחינכיים - מאחורי שיני הבינה התחתונות - נוצרת מין בועית וכשנאי מפוצץ יוצא נוזל. אני לא יודע אם זה קשור וכדאי לציין - בילדותי - גיל 2 לערך התגלה אצלי איזה חיידק שגרם לפצים בטוסיק - פצעים ממש גדולים שנאצלו לעשות לי ניתוח בבית חולים כדי להוציא אותם, ועד היום נשארה צלקת. מה עושים עם זה? האם זה בסדר וטבעי בגילי או שיש כאן איזושהיא בעיה? מקווה שנתתי מספיק מידע. תודה על כל תגובה - אוהד

יש אנשים שמאד חשופים לזיהומים עוריים. כדאי להבדק ע"י רופא עור. כדאי לקחת תרבית מהמוגלה על מנת לזהות חיידק שאחראי לזה. לשמור על הגיינה מקסימלית. לפעמים צריכים לעשות בדיקות מקיפות של מערכת החיסון ולכך כדאי להבדק במרפאות פנימיות. בדיקת HIV לא תזיק. במידה והנך חייל לפי גילך יש כאלו בצבא.

למעלה