פקידת סעד שנוטה לצד אחד בלבד

obbit

New member
פקידת סעד שנוטה לצד אחד בלבד

שלום, בני בן שנתיים וחודשיים ואני ואביו גרושים מיום היוולדו. המשמורת של הילד היא שלי ולאב יש הסדרי ראייה של פעמיים בשבוע ללא לינה ושבת בלבד(ללא שישי) פעם בשבועיים. הילד לא מגיב טוב כאשר אביו בא לקחת אותו מהמעון ובכל פעם שאני רק מזכירה את השם אבא הוא מתחיל לבכות ולצרוח. בימי שבת הילד חוזר אליי בערב רעב ומוזנח. בנוסף ב3 חודשים האחרונים האב מבטל פגישות כמעט באופן קבוע כל שבוע בטענות שונות ולא מבוססות במסמכים. פקידת הסעד מסרבת לראות לנגד עינייה את טובת הילד אשר כפי הנראה סובל עם אביו(לא אוכל,לא מחליפים לו טיטול) ואף הציעה להרחיב את הסדרי הראיה בטענה שרק כך הילד יתרגל לאביו. היא ביקשה להרחיב לימי שישי בשבוע שהוא לא לוקח את הילד בשבת משעות הצהריים ועד הערב. הסברתי לה כי שיגרת היום של הילד הינה לישון בצהריים לפחות שעתיים וכי השינוי הזה ישבש את חייו. אציין כי בשבתות שהוא אצל אביו הוא לא ישן כלל. פקידת הסעד טוענת שלא ברור לה כיצד תינוק בן שנתיים ישן כל יום שעתיים ביום,אף הפניתי אותה לגננת של הילד שתשאל אותה כמה זמן הוא ישן בצהריים כל יום. מה עליי לעשות במקרה כזה שהפק"ס כל הזמן נגד טובת הילד ופוגעת בו ללא הפסקה למען קשר שאף האב מסרב לחזק ולטפח- אציין כי כמעט כל פגישה שהוא רוצה לבטל הוא מציע כי הסבא יהיה עם הילד כדי לחסוך בייביסיטר- עבור מי הסדרי הראייה? עבור האב או הסב? פניתי כבר לכל גורם אפשרי אך אף אחד לא עוזר לי.

שלום לך

את מציגה בעיה מאוד מורכבת. לצערי זהו אינו הפורום המתאים, שכן אנו עוסקים בבעיות רפואיות והשלכותיהן על החולה ומשפחתו. בהצלחה, אלינור, עו"ס

למעלה