פראאי?... בארץ?

Montoya

New member
פראאי?... בארץ?

אחרי שראיתי (ולא האמנתי למראה עיניי) 2 פורשה עומדות ברחובות ראשון לציון נשאלת השאלה המתבקשת.... אולי יש גם פרארי בארץ??? אז אם מישהו ראה תודיעו לי בבקשה...
תודה

מצמץ

New member
456

סמל"ת/קולבי-גלגל שוקלים ליבא את ה-456GTA האוטומטית ויש אחת עכשיו בארץ במבחן/הרצה לבדוק האם יש לה פוטנציאל שיווקי בארץ. נכון לעכשיו במידה וההחלטה לייבא תהייה שלילית תיבדק האפשרות לייבא את מאזראטי 3200GT שמבחינת המחיר, המידות והעובדה שהיא אוטומאטית ובעלת 4 מושבים תהיה השקעה יותר אטרקטיבית ליבוא. עוד בעיה באפשרות לייבא פרארי לארץ טעונה בתנאים (הטעונים לויכוח) של פרארי לגבי בעלי המכוניות, כגון חוסר האופציה להיות מועמד לרכוש F50 אלא אם היו לך בעבר 2 (לפחות) מכוניות פרארי חדשות. והעובדה שמי שירכוש בארץ פרארי יצטרך לחכות להגעת ההזמנה כנראה כשנתיים לפחות (פרט קטן). אבל יש גם צד חיובי, אם יגנבו לך את המכונית לרשות הפלשתינאית אין סיכוי שלא תמצא את המכונית שלך

ac cobra

New member
אחי הינה הרשימה

שמע אתה לא מעודכן !!!!!!!!!!!!!!!! בטח שיש בארץ פרארי המספר שלהם הוא כמו מספר הפורש טורבו ( פחות מחמשה) הינה לך הרשימה של הדגמים הראשונה היא הgt 456 הכסופה של מנכ"ל סמל"ת יבואנית מכוניות איטלקיות (אין לי מושג איפה הוא גר) השניה היא F355 F1 והיא שייכת לאיזה משהוא שמנהל מעודן לילה באילת אז הוא נוסע שם!!!!!!!!!! ועושה "חארקות" ויש הרבה אשנים שאומרים שראו גם F40או 50 בארץ באיזור חיפה!! וגם איזה 2 טוסה רוסה ואחת מהם חבר שלי ראה באיזור ראשון לציון שמח?????????????????

OPERATi0N_iVY

New member
פורשה יש דווקא הרבה בארץ...

יש כמה 911 משנות ה80 ויש כמה חדשות אפילו תפסתי פעם שתיים עומדות אחת ליד השניה באיזה חניה...

ac cobra

New member
בטח יש אפילו יותר....

בארצינו הקטנה יש איז בסביבות ה30 פורשות בארץ רק בשנת 200 היבואן מכר 15 ורק חצי היו בוקסטר וחצי 911 ואחת טורבו, ויש את אלה שמביאים את הפורשות מחו"ל ומקבלים את זכות התושב החוזר אבל אין לי מושג איזה דגמים יש פה של החברה אבל יש גם לא רק 911 ובוקסטרים תוסיף לך גם את ה944

The-Viper16

New member
אני ראיתי בוקסטר חדשה

וראיתי 911 מוזרה הפנסיים הקידמיים שלה היו מחולקים לשלוש כאילו שלושה עיגולים שהם היום הפנסים אני מקווה שאתם מבינים למה אני מתכוון זאת היתה לבנה שראיתי בתל אביב צילמתי אותה אני מקווה ואחת ראיתי בהוד השרון איפה שאני גר קורעת את הכביש

ac cobra

New member
מוזר....

אבל מעניין בטח משהו שם פנסים חדשים סתם בשביל ה"יופי" שזה בטח עלה לו מחיר יפה מאוד. בקשר לבוקסטר זה לא בעיה לראות אותם אני מכיר משהו ברעננה ויש לו בוקסטר איזה שנה וחצי והוא אוהב את זה אההההה שאלה האם יש לפורש בוקסטר s סימן של s או שלא כתוב בכלל(זאת לא חידה אלה שאלה לצורך מחקר פרטי!) ?

The-Viper16

New member
כן אחד באמצע ורשום בוקסטר

בתבע כסף מאחורנית ומכסה הדלק שלה מקדימה

נימ

New member
שכחת גם.....

לפחות שתי 928 אחת מהן לפחות משופרת (מכיר את הבעלים)

למעלה