פרוזה. שאלה:

0Pandemonium0

New member
פרוזה. שאלה:

באם ארצה לפרסם פרוזה בפורום הסדנה, מהם החוקים לגבי זה? האם מותר לפרסם בקובץ? כמה עמודים צריכה להיות היצירה? כתבתי דברים באורך שלושים עמודים, ואני זקוק לביקורת. האם מקובל לפרסם משהו באורך כזה? מה האורך המירבי המקובל?

קסנדרה*

New member
היי פונדומיניום, בקשר לקטע פרוזה

אז ככה, נכון שבשם הפורום מופיעה גם המילה פרוזה, אבל בתקנון יש פירוט ומוסבר שמדובר בפרוזה קצרה. פרוזה באורך 30 עמודים אינך יכול לשלוח לפורום גם מהבחינה הטכנית, זה קובץ גדול מידי (לא לפורום שלנו ולא לאף פורום בתפוז). 30 עמודים מצריכים השקעה של הרבה זמן וקריאה מעמיקה, ונדמה לי שלא תמצא כאלה בפורום שלנו. בכל מקרה 30 עמודים גם מצריכים מהקורא להדפיס את הקובץ, כי לא ניתן לקרוא ולכתוב הערות וכו', על צג מחשב, זה צריך להיות מונח לפני העיניים. ובכן, במקרה שכזה, אני מציעה לחפש פורום העוסק בסיפורים, כדאי לבדוק. האורך המקובל אצלנו, בד"כ לא עובר את המשקל שניתן לשלוח לפי מגבלות התוכנה בתפוז. כאשר הקובץ גדול יותר, מחלקים ל-2 חלקים ושולחים חלק ומשרשרים לו את החלק השני - ואז, פחות גולשים קוראים. אני כותבת מנסיון, לעתים יש קורא אחד או שניים מקסימום. כאן בעיקר מתמקדים בשירה ובפרוזה קצרה. בהצלחה קסנדרה

למעלה