פרוייקט חדש

tvguy

New member
פרוייקט חדש

אתם מכירים את מנהג השאלה: איפה היית בזמן ש...? מסורת שהתחילה לאחר רצח קנדי, המשיכה ברצח רבין ועכשיו מתחילים בארה"ב לשאול על אסון הטרור. אני החלטתי לקחת את זה ולהפוך את זה למשהו שונה לחלוטין מה מצא חן בעינכם בזמן האחרון בטלביזיה כל אחד יכול לספר על אירוע אחד קטן, סצינה אחת גדולה ו/או סידרה חדשה. אני אתחיל ואומר מה מצא חן בעיני שמתי לב שדודו טופז לא היה חסר לי כלומר, הוא לא היה חסר לי אף פעם אבל עכשיו יותר מתמיד - קראתי עיתון ונתקלתי בשמו ולפתע נזכרתי ששכחתי אותו לגמרי כבר כמה חודשים שאפילו לא יצא לי לחשוב עליו והאמת? החיים נראו לי הרבה יותר הגיוניים מבלי לראות אותו צץ לי לפתע עם החיוך המאולץ תנועות הגוף המעצבנות ובדיחות הקש המשוחזרות זהו נראה אותכם

חיפושיט

New member
מממ, רק כדי להראות נוכחות

אני די צריכה לחשוב על זה אבל רעיון מעניין... ערב טוף לבנתיים

amirmalhi

New member
אני אהבתי את חזרתו של גידי גוב

ב"גידי גוב הולך לאכול". הוא חזר יותר רגוע ושבע אבל עדיין שרוט עמוק.

amirmalhi

New member
אני אהבתי את חזרתו של גידי גוב

ב"גידי גוב הולך לאכול". הוא חזר יותר רגוע ושבע אבל עדיין שרוט עמוק.

בימים טרופים אלה, כשכל כך עצוב

ומדכא לעיתים כל כך, אני שמחה שהתכנית הנהדרת "של מי השורה הזאת בכלל" זמינה לי בכל יום, לפעמים אפילו פעמיים ביום. ביום ראשון בערב הפרקים החדשים. ביום רביעי ב-STAR WORLD, ביום שישי בערב ברצף הקומדיות וכמובן בכל לילה בימים א´-ה´, להמתיק את שנתי.

נמרה

New member
אני כל כך אוהבת את זה..

ריאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מרי מיייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הוא הכי מצחיקקקקקקק תודוווווווווווווווווווווו ומאלה ה"זמניים" צ´יפ נורא מצחיק........... אני שונאת את הבנות.... יאאאאאא נכון צ´יפ שתי טיפות מים ג´ים קארי? ואיכסה גרג.. ו-וויין!!!!!!!!!!!! איזה קול מדהיםםםםםםםם שיוציא דיסקקקקקקק!!!!!! יש לו קול ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק.. קולין נחמד, ואני ממש מרחמת עליו שאין לו מושג מה מאחוריו במסך הירוק כי הקהל מתפוצץ מצחוק ואין לו מושג למה.. ומי נשאר? הממ.... דרו.. והמתחלפים.. אה.. דני סיגל, לא ממש מצחיקה.. ויש את הסינית הזאתי.. ומהבנים יש את בראד.. די מצחיק.. ואת גרג שהזכרתי.. מה המשחק האהוב עליכם? שלי פרופס!!!!!!!!! זה כזה מצחייייייייקקקקקקקקקק!!!!!!!!!!! אבל אני שונאת משחקים עם הקהל.. הם סתם מקלקלים.. אני גם לא מבינה מה כל כך יפה בהו דאון.. יו שמתם לב שלא עובר הו דאון בלי להזכיר את דרו? @נמי המשוגעת

~*~gaL

New member
חחחחחחחחחח

ריאן ענקקקקק!!!!!! ואני גם אוהבת את צ´יפ!!! ואת בראד!!! הפרצופים של בראד פשוט הורגים אותי!!! לגרג דווקא יש את הקטעים שלו, ווויין גדול!! חחח באמת הקול שלו אדיר. קולין חבל על הזמן... הוא וריאן ענקיים יחד !! דרו פשוט קרוע !! חח הוא מצחיק מאד וגם "המופע של דרו קארי" ענק.. הבנות בסדר גמור, לדעתי כולם שם טובים :) ופרופס!!! איזה גדול זה!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פשוט גדול!!! אני גם אוהבת את הקטע שיש באוספים האלו של הדיסקים, שריאן אומר משהו ואז הוא עושה כזה פרצוף.. נו קשה להסביר את זה.. חחחחח פשוט אדיר.. דווקא אני אוהבת את ההו דאונים, במיוחד אהבתי את ה"מן" הו דאון שצ´יפ ירד על ריאן ואת ה"בולד" שצחקו על קולין, ואת ה"קריסמס" שדרו אמר שהוא חוגג עם היהודים.. וכן כשהם מזכירים את דרו (ריאן בעצם) שם זה כזה מצחיקקקקקק

נמרה

New member
הו דאונים שאני זוכרת

הו דאון הניתוח, כשקולין (או שמא זה היה ריאן?) אמר, שהוא עבר מייג´ור סרג´ורי, אנד הי לוקס וורי סקארי, קוז הי לוקס לייק דרו קארי... או משהו בסגנון.. נראה לי זה היה ריאן, כי אחר כך קולין אמר שהוא משתין מהאוזניים טחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הו דאון הפגישה העיוורת, שכבר נתתי הרבה פעמים את הציטוט האהוב עלי, מתוך הבית של דרו now all my blindates go through without a hitch, i know im not good lookin´ but im really really rich! איזה שורות מגניבות! ויש גם משחק-שירה יותר מגניב מהו דאון ומאלבומי האוסף באלה ביחד!!! וזה הזמר התלת ראשי!!!!!!!!! ג´יזס זה מצחיק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זכור לי במיוחד הבאטרסטיק, אויייייייייייייייי איך שנחנקתי שמה מצחוק.. והקול האופראי של דרו..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וזהו להפעם..

אני ../images/Emo99.gif בווין בריידי. הוא כזה

וירטואוז. הוא גם חקיין אדיר, גם המשחק הפיזי שלו יוצא דופן, הוא גם מאלתר שירים באופן בלתי אנושי והוא גם נראה ממש לא רע
ריאן וקולין הורגים אותי, במיוחד כשהם עושים דברים ביחד. אני מתה על הפילם נואר שלהם, כמובן על האוספים, וכשהם יענו מתחילים אחד עם השני. המשחקים האהובים עלי הם המשחקים שצריכים את כולם: party quirks, weird newscasters, props ומשחק השידוכים.

~*~gaL

New member
כל מה שאמרתן אני אוהבת!!

ואני חייבת להגיד.. שהתכנית של היום הייתה קוטלת מצחוק!!! חחחחחחחחחח חתונה יהודיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת זה הרגגגגגגג אותייייייייייי אני חושבת שאני מאוהבת בבראד!!! וגם המשחק החדש הזה עם הצלוליטיס שהיה וה"צלולויד" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ענק!! ואני אוהבת גם את השיר שתיה האירי! ובכלל השירים עם השלוש ראשים שנמרה הזכירה.. חחחחחחחחחח דיי אני חושבת על זה ואני מתה מצחוק.. וכמו שאלה אמרה שריאן וקולין מתחילים זה עם זה.. חחחחחחחחחחחחח לדעתי צריך להפגיש בין הישראלים לאמריקאים, וכן, אפשר גם את הבריטים לאיזה תכנית או יותר.. זה יהיה מעניין.. חחחחח אני לא מפסיקה לצחוק...........

אני ../images/Emo99.gif בווין בריידי, הוא כזה

וירטואוז. הוא גם חקיין אדיר, גם המשחק הפיזי שלו יוצא דופן, הוא גם מאלתר שירים באופן בלתי אנושי והוא גם נראה ממש לא רע
ריאן וקולין הורגים אותי, במיוחד כשהם עושים דברים ביחד. אני מתה על הפילם נואר שלהם, כמובן על האוספים, וכשהם יענו מתחילים אחד עם השני. המשחקים האהובים עלי הם המשחקים שצריכים את כולם: party quirks, weird newscasters, props ומשחק השידוכים.

יש לי ועוד איך יש לי... ../images/Emo13.gif

הסדרה שהכי אהובה עליי היא "המחלקה" אבל במקום השני "השבט" ודרך אגב לא יופיע יותר השם רינת פוחיס בפורום כי זאת אני רק ששיניתי את השם רק שתדעו,ועוד משהו יש לי שאלה"מי ראה "המחלקה" ומי רואה "השבט"?

נמרה

New member
כל כך קשה בימים אלו

למצוא מעריצים של השבט..... *נזכרת שיש לה מלא תמונות של מריל להדפיס למחברות שלה* ביי! @נמי

~*~gaL

New member
מה מצא חן..

כמו שאלה אמרה השידורים החוזרים של של מי השורה באנגלית.. והימי שלישי בחופש!! זה היה כל-כך מעולה!! ואני אגיד לך מה לא מוצא חן בעיני - אין אי. אר. יותררררר
ואין גם שידורים חוזרים! שיתביישו להם!!! בחיי עוד פעם אחת הם משדרים את דוסון קריק בשידורים חוזרים כשאין שידורים חוזרים של אי. אר. לפני זה אני עושה חרם ואני אקח את כולכם איתי!!
ודודו.. השקט יפה לו.

*maayan*

New member
קודם כל, שלום לכולם!

הייתי פה לפני איזה מליון שנה כך שאני לא מכירה אף אחד אבל זה לא ממש משנה. אז לפני שאני ממש יענה על השאלה של טי וי גיא אני יזדהה פה אם אנשים, של מי השורה הזאת- סידרת ענק! אני אוהבת את ההו דאון וכל מיני כאלה אני זוכרת הו דאון על לאס ווגאס שהיה איזה משפט (של ריאן נדמה לי) שאומרים ש´אף אחד לא יודע איך זה קרה אבל לאס ווגאס פשטה רגל וזה מה שקורה שדרו קארי אוכל בבופה חופשי´ בערך ובתרגום צולע אבל שיהיה. הייתי מכורה לאי.אר אבל הפסקתי לראות את העונה החדשה אחרי כמה פרקים, השידורים החוזרים האינסופיים של דוסון באמת עולים על העצבים (למרות שלפעמים נחמד ללהיזכר), אני אף פעם לא ממש ראיתי את דודו טופז (כן כן, קרוב לוודאי אחת האנשים היחידים במדינה שראה פחות מחמש פרקים) ואני רואה השבט. אני מקווה שזכרתי אבל זה לא משנה, עכשיו תשובה לשאלה (שדר"כ לא הבנתי איך בדיוק טי וי גיא הגיע אליה מהמן משחק הזה של איפה היית כש.....?) הדבר בטלויזיה שהפליא אותי (או משהו כזה, כבר שכחתי את השאלה) אני חייבת להגיד "הכי גאים שיש"! זו סידרה חדשה (ביום שישי הזה שודר הפרק ה-9 שלה) והיא מספרת על חבורה של הומואים וחייהם, סידרה מדהימה שפיספסתי את הפרק הראשון שלה (אבל אני אראה אותו מחר ב 3:30 בלילה), סידרה מהממת, מצחיקה, כיפיית מצויינת ו...(עוד מחמאות שלא עולות לי בראש) חוץ מהקטעים המיניים יש גם תסריט מצויין ועלילה משגעת! לסיכום, שווה צפייה. שלכם מעיין

~*~gaL

New member
שאאלום :)

נעים להכיר!! כן ההו דאון של ההימורים היה היום בתכנית של הערב, חחחחחח גדול תתחילי לראות את העונה השביעית של אי. אר. כשהיא תשדור מתישהו בעתיד (אני מקווה!) שוב! עונה מהממת! דודו טופז באמת גם אני לא חושבת שבכלל ראיתי.. הכי גאים שיש סדרה מצוינת!! שימו לב ללוח השידורים המיוחד של יום שלישי. יש של מי השורה ב20:00, וביום רביעי יש ב16:20 את הספיישל של אר. אי. אם!! (ושוב, שוב שובבב למה הם לא משדרים ברצף שידורים חוזרים של אי. אר.???? לא נאה להם???)

למעלה