פרוייקט לפיתוח ל - IPHONE - מאיפה מתחילים?

NirIsHere10

New member
פרוייקט לפיתוח ל - IPHONE - מאיפה מתחילים?

שלום לכולם התבקשתי להכין פרוייקט ל - IPHONE אשר משלב אפליקציה אשר מדברת עם המכשיר שמשדר בRS232 דרך כבל עם USB. כלומר המכשיר כבר עובד מול תוכנה וUSB ב-PC ועכשיו אני אמור להעביר אותו ל - IPHONE. אני לא חדש בעולם התכנות אבל מאוד חדש בתכנות לפלפונים חכמים, ורציתי ברשותכם לשאול: 1. האם אני יכול לפתח על PC עם סימולטור? ואם כן האם אני חייב מחשב MAC בסופו של דבר? בשביל הBUILD למשל? 2. האם ידוע למישהו מה הדרך הכי טובה לחבר מכשיר USB ולכתוב אפליקציה שמדברת איתו (כאשר ידוע לי כמובן הפרוטוקול שלו)? האם אני יכול לחבר את המכשיר ישירות ל - IPHONE או שאני חייב מתאם כולשהו? למשל מתאם בין USB ל - BlueThooth? תודה רבה מראש! ניר

BravoMan

Active member
לא בטוח ש-iPhone הוא הפלטפורמה הכי טובה

למה שאתה מנסה לעשות. יש כאן מספר בעיות: ראשית החומרה - החיבור של המכשיר הוא חיבור מיוחד של Apple ואלא אם יש לך קשר עם יצרן, לא בטוח שתוכל למצוא קבל מוכן שימיר בין חיבור זה לחיבור RS232. שים לב גם, שכמעת אף מכשיר סלולרי, כולל iPhone אינו כולל פונקציונליות USB Host, אני לא לחלוטין בטוח אם היא נחוצה לצורך עבודה עם מכשיר לך, אבל ייתכן שזו תהיה מגבלה רצינית. הבעיה השנייה היא הנעילות של Apple. לא בטוח שבצד התוכנה תוכל בכלל לקבל גישה לחיבור, ובטח שבטח לא לשנות את ייעודו, לפחות מבלי לבצע תהליך Jailebreak למכשיר. זה פוסל את האפשרות של שיווק התוכנה דרך ערוצים רשמיים. גם אם התוכנה מיועדת לשימוש פנים ארגוני בלבד, חשוב לשים לב שיכולת לבצע Jailebreak לא תמיד מובטחת ו-Apple נלחמת קשות כדי לחסום אותה. ייתכן, שיהיה לך יותר מזל עם חיבור BT, אם כי אני עדיין לא בטוח אם יש אפשרות לסמלץ יציאה טורית על BT של iPhone (ידועה לי שאופציה כזו היית זמינה על רוב מכשירים מבוססי WM) לגבי הפיתוח, הוא חייב להתבצע על MAC. לפחות באופן רשמי. יש נן שיטות, כאלה ואחרות של לחסוך ברכישת מחשב MAC של ממש, אבל אני לא חושב שהן מתאימות לחברה הן עקב בעיות חוקיות והן עקב בעיות יציבות. בהצלחה!

למעלה