פרויקט 50 מילים; 2013.

Sobi Dobi

New member
פרויקט 50 מילים; 2013.

אז תודה לבנות שנרשמו; אמנדה האחת, לילי רייט, E l s i, Bell J, twilightsucks, Sexy Darren, Red Epic Dinosaur

(חשוב לי לציין, אם מישהי לא נרשמה עדיין ורוצה להצטרף, היא מוזמנת להגיב לשרשור ההרשמה, ואני אוסיף אותה אל הפרוייקט)

את זמני הפרסום אני מתכוונת לחלק לימים נפרדים, וכל אחת מכן תקבל הודעה פרטית לגבי תאריך הפרסום שלה!

אני מפרסמת פה את רשימת המילים, בה השתדלתי לשלב את ההצעות שלכן עד כמה שיכולתי, וכולכן מוזמנות להתחיל לכתוב! קדימה בנות, בואו נוכיח, כמו בכל הפעמים הקודמות בהן הוכחנו, לעולם ולעצמנו, שהפורום הזה ממש אבל ממש לא אמר את המילה האחרונה. אני רוצה לראות את כולכן כותבות ומציירות, ברמה המדהימה שאני יודעת שכולכן מסוגלות לה.

אז הנה, בלי הקדמות נוספות, רשימת חמישים המילים של הפרויקט!

1. שעון
2. משבר
3. ישן
4. חדש
5. כחול
6. מושאל
7. תחושה
8. זמן
9. כוכב
10. חלון
11. חתול
12. אלוהים
13. מוסיקה
14. בית
15. כאב
16. שמחה
17. קסם
18. ספר
19. חושך
20. בדידות
21. פחד
22. צורך
23. שינה
24. כובע
25. צעקות
26. בכי
27. אש
28. זקנה
29. מוות
30. צבע
31. אהבה
32. אוויר
33. שמיים
34. הורים
35. ילדות
36. קור
37. תמונה
38. בדיחה
39. חתונה
40. הלוויה
41. תפילה
42. כחול
43. אדום
44. מברג
45. מנגו
46. אשמה
47. צחוק
48. מכתב
49. חג
50. סקס

(אני חייבת לציין שקייים סיכוי לא רע שבטעות כתבתי את אותה המילה פעמיים. אם כן, אל תהססו לתקן אותי ולנזוף בי קשות)

תתחילו לכתוב בנות, תעשו אותי גאה!

twilightsucks

New member
רשמת כחול פעמיים

מספר 42 ומספר 5. אפשר להחליף אחד מהם במילה חרטה?

We Are Infinite

New member
היי, החלפתי משתמש

זאת אני, twilightsucks
לא בא לי יותר להיות עם כינוי מעליב (למרות שאני עדיין חושבת ככה) שבחרתי כשהייתי בת 14 והייתי צריכה לחשוב על כינוי במהירות כי רציתי להגיב בפורום.

אז כן, אני עכשיו מעריצה של The Perks of Being A Wallflower.

בכל מקרה, רק רציתי להודיע שאני אשמח אם תשלחי לי את מועד ההגשה למשתמש הזה, ולא לקודם.

אגב, לא הייתה לנו התפקדות יולי!! גם לוח לא פתחנו מזמן, מה שכן נצטרך לעשות ממש בקרוב כי יש אנשים שצריכים בטא (כאילו, אנשים שאשכרה כותבים. לא אני, כי אני חסרת תועלת ויש לי רק פסקה מסיפור ארוך שאני ממש רוצה לכתוב ולא יודעת איך).

Bell J

New member
יש סיכוי שאפשר לכתוב בכמה פאנדומים?

למרות שזה שובר את האתגר במובן מסוים.

Sobi Dobi

New member
בעיקרון,

הרעיון הוא לא פאנדום אחד, אלא קו עלילה אחד בהרבה סיפורים קצרים ודראבלים וכדומה.

אם את רוצה לשלב פאנדומים שונים באותו קו עלילה אז אפשרי..?

Sobi Dobi

New member
אוקי,

אז בעיקרון, הרעיון של פרויקט חמישים מילים הוא ליצור סיפור אחד, בחלקים, שמורכב מחמישים המילים שברשימה, מיני נושאים, אם תרצי.
העלילה אמורה להיות המשכית, עד כמה שאפשר. את יכולה לקפוץ בין זמנים, אבל צריך להישאר באותו הסיפור, באותה העלילה.

YaYa07

New member
אוקי רגע שאלה

נגיד בפרויקט 50 מילים הקודם שהשתתפתי בו לקחתי את רמוס וכתבתי 50 דראבלים שונים שנוגעים לתקופת החיים שלו. עכשיו, זה לא שחלק היו AU או משהו, כולם היו כזה ההאדקאנון שלי בנוגע לחיים שלו - בין אם מדובר על בייבי!רמוס או רמוסיריוס או המוות של הפוטרים או התקופה בהוגוורטס ובלה בלה בלה. הנקודה היא שלא הייתה באמת *עלילה* או סיפור או משהו כזה אבלאת עדיין יכולה לומר שהכל היה באותו טייםליין.
תופס?

Bell J

New member
הבנתי

עכשיו רק לבחור דמות...
שיט.
אגב, קרוסאובר עובד? כי יש לי שיפ שמבוסס על קרוסאובר...

Paramonster

New member
הממ....

אפשר קצת פרטים על הפרויקט? אני חושבת שאשמח לנסות להשתתף, רק לא בטוחה מה בדיוק אני אמורה לעשות.

Bell J

New member
הרעיון הכללי

את בוחרת דמות/פאנדום/שיפ מה שבא לך וזורמת איתו כל הפרויקט. הרעיון הוא להיות על אותו ציר זמן, למשל אם את לוקחת את פרסי ג'קסון את צריכה ללכת למשל לפי הספרים או ליצור לך עולם משלך שאת הולכת לפיו ולא סוטה ממנו. למשל אם ג'יני עם דראקו היא לא יכולה פתאום להיות עם הארי ללא הסבר (בתכלס אפשר, אבל צריך להיות היגיון למשל בפאנפיק אחד היא עם הארי והיא מרגישה כמו נסיכה שבעולם ובפאנפיק אחר היא עם דראקו והיא מרגישה כמו אישה ולא כמו נערה מאוהבת שהייתה בעבר...).
הרעיון שיש לך 50 מילים ואת צריכה להשתמש בחלק מהן/כולן (אם את יכולה) בכדי לכתוב. את יכולה לכתוב לכל מילה פאנפיק או לכתוב פאנפיק שהמילים מופיעות בו ומודגשות ועדיין יש להם משמעות בפאנפיק, לא סתם מילים שיושבות.

בקיצור את צריכה שלושה דברים:
לבחור על מה את רוצה לכתוב.
איזו תקופה את רוצה לכתוב (AU, קאנון, פאנון)
איך לכתוב, כלומר שלוש מילים ביחד יוצרות פאנפיק אחד או מילה אחת ופאנפיק אחד.

מקווה שהבנת :)

אם לא, YaYa07 הסבירה את זה דיי טוב.

Paramonster

New member
אוקיי,

בואי נראה אם הבנתי, אני צריכה להשתמש במילים האלו כדי ליצור פאנפיק\ים כשכולם על אותו ציר הזמן עם סדר הגיוני, והמילים האלו צריכות להיות הנושא העיקרי\מרכזי בפאנפיק.
ו...זהו בערך?

למעלה