פרופיל 45.

michelle2113

New member
באמת שאני לא יודעת.

אבל אמרו לי ככה. וזה קצת מדאיג אותי... אתה יודע בוודאות שזה לא מונע?

בטוח, כל עוד זה לא על נפשי, אז אין

בעיה, גם אם זה על נפשי אז יש סוגים שונים של סעיפים.

michelle2113

New member
אה. אז פה הבעייה..

זה נפשי. אני אנסה להסביר, כי זה לא נשמע לי הגיוני... התגייסתי לתצפיתניות עם פרופיל 97 והיתה לי התחלה קשה ונבהלתי. קשה מאוד לצאת מהקורס אלא אם כן יש לך סיבה ממש טובה. בעברי הייתי אנורקסית, אז השתמשתי בזה כדי לצאת מהקורס, וזה אכן עזר. הורידו לי את הפרופיל ל45 נפשי. לא הייתי מאושפזת בעקבות המחלה וגם לא השתמשתי בתרופות נוגדות דכאון וכד'... לכן, אני לא מבינה למה אני לא יכול הללמוד רפואה כשמצבי הנפשי לא באמת "על הפנים".

אני מניח שזה לא יזיק

אבל זה עשוי. הנקודה מה כתבו לך מבחינת סעיף בתיק הרפואי הצבאי. אני גם בספק אם האוניברסיטה נכנסת כ"כ עמוק, אבל אני מניח שאם לא תגידי אף אחד לא יגלה (אבל זו השערה, שווה לברר יותר לעומק).

michelle2113

New member
שאם אני לא אגיד מה?

אתה חושב שעבר של אנורקסיה יכול למנוע ממני ללמוד רפואה?

אני לא חושב

אבל מה שאני חושב לא רלוונטי. השאלה מה האנשים שיושבים בוועדות הקבלה חושבים. לא הייתי מזכיר את זה בראיון, וגם לא בטפסי ההרשמה (בחלקים של הצהרות הבריאות). בגדול אם זה לא מתועד בתיק הרפואי האזרחי שלך, אני מניח שהיא יהיה קשה לעלות על זה, וגם אם עולים על זה, אני מניח שהוכחה שהיום את מנהלת אורח חיים נורמלי לא אמורה למנוע ממך קבלה לרפואה.

אם זה עוזר במשהו

מהטפסים שאני מילאתי ושלחתי עד כה, אין אזכור מפורש של פרופיל צבאי כלשהו רק אם לא עשית צבא בכלל... כמובן שאם שואלים על השירות הצבאי הייתי מכינה כמה "תשובות כיסוי" המקום היחיד בו עשויים לשאול על הצבא זה ראיון, או לחלופין יש את הקטע של רופא שחותם ש"את שפויה" לטפסים בת"א... אם יש לך רופא משפחה קפדן ביותר הוא עשוי להזכיר את זה, קשה לי אישית להאמין שכך זה יהיה.

למעלה